KURSY TAŃCA SOLO DLA PAŃ

Salsa Solo, Burleska, High Heels

Nowe grupy


NA SKRÓTY:

Powodów, dla których chcesz zacząć tańczyć może być wiele. Wystarczy właściwie jeden - jesteś kobietą :) Ale pewnie są też inne. Można tańczyć w parach, ale może nie chcesz czuć się ograniczana poczynaniami partnera i wolisz pozwolić sobie na pełnię własnej ekspresji. A może zwyczajnie, przyziemnie, Twój partner nie dał się wyciągnąć na taniec i z tym marzeniem zostałaś sama.

SALSA SOLO, BURLESKA i/lub HIGH HEELS jest dla Ciebie! Trzeba zrobić tylko pierwszy krok.... najtrudniejszy...SALSA SOLO SENSUAL energicznie i żywiołowo

Salsa przyciąga energią, wdziękiem i żywiołowością. Zajęcia kierowane są zaróno do Pań, które chcą dobrze tańczyć solo oraz tych, które pragną uczyć się salsowego stylingu do wykorzystania w tańcu w parach.

access_time  TERMIN ZAJEĆ.

Grupa dla początkujących (tylko dla pań):
 🔸  16.09.2020 (środa), godzina 19:20 (45min)

people  INSTRUKTORKA.


Kamila Żołnierkiewicz


BURLESKA zmysłowy performance

Burleska ma wiele nawiązań stylistycznych do pin-up. Ważne w tańcu jest podkreślanie kobiecych kształtów i emanowanie sex appealem.

access_time  TERMIN ZAJEĆ.

Grupa dla początkujących (tylko dla pań):
 🔸  18.09.2020 (piątek), godzina 18:30 (45min)

people  INSTRUKTORKA.


Natalia Matusiak


HIGH HEELS zmysłowo i kobieco

Kiedy zakładasz buty na wysokim obcasie, chcesz tańczyć zmysłowo, sesnualnie i może prowokująco. Takich właśnie choreografii nauczysz się od naszych intruktorek tańca na wysokich obcasach. Poznasz technikę ruchu, gesty i pozy, w których będziesz wyglądała bardzo kobieco, zmysłowo i intrygująco.

access_time  TERMINY ZAJEĆ.

Grupa dla początkujących (tylko dla pań):
 🔸  18.09.2020 (piątek), godzina 18:30 (45min)

people  INSTRUKTORKA.


Vella
Skriabina


attach_money   CENNIK

Cena pojedyńczych lekcji od 16zł do 18zł w zależności od liczby wykupionych zajęć. Posiadaczki kart Multisport Plus, FitProfit i OKsystem wchodzą bez dopłat. Wicej szczegółów w cenniku.room  MIEJSCE ZAJĘĆ.

Klimatyzowana sala taneczna w naszej Szkole Tańca przy ul. Andrzeja Struga 66, III piętro w oficynie, wejście od ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich. Lokal dzielimy ze Szkołą Dance SPOT66. Przy budynku darmowy parking.


create  REZERWACJA MIEJSCA.

Rezerwacja miejsca na zajęcia jest OBOWIĄZKOWA i polega na wysłaniu formularza zgłoszeniowego. Opłatę za zajęcia możesz dokonać przed zajęciami w recepcji. Jeśli nie jesteś pewien, czy te zajęcia są dla Ciebie możesz wykupić tylko jedną lekcję na próbę.


ZOBACZ WIĘCEJ:

Cennik zajęć

Pełen grafik zajęć

Kontakt