Kurs tańca solo panie

KURSY TAŃCA SOLO DLA PAŃ

Salsa, Bachata, High Heels

Nowe grupy


NA SKRÓTY:

Powodów, dla których chcesz zacząć tańczyć może być wiele. Wystarczy właściwie jeden - jesteś kobietą :) Ale pewnie są też inne. Można tańczyć w parach, ale może nie chcesz czuć się ograniczana poczynaniami partnera i wolisz pozwolić sobie na pełnię własnej ekspresji. A może zwyczajnie, przyziemnie, Twój partner nie dał się wyciągnąć na taniec i z tym marzeniem zostałaś sama.

Mamy na to rowiązanie: SALSA SOLO, BACHATA SOLO i/lub HIGH HEELS jest dla Ciebie! Trzeba zrobić tylko pierwszy krok.... najtrudniejszy...BACHATA SOLO LADIES sensualnie i radośnie

Niezwykle modny dziś taniec pochodzący z Dominikany. Swoją popularność zawdzięcza sensualnemu nastrojowi, wpadającej w ucho muzyce i osiąganiu dużej przyjemności z tańca już od samego początku nauki.

Zajęcia solowe dla Pań dodają gracji, swobody ruchów i sensualnego feelingu. Kierowane są zaróno do Pań, które chcą dobrze tańczyć solo oraz tych, które pragną uczyć się bachatowego stylingu do wykorzystania w tańcu w parach.

access_time  TERMIN ZAJEĆ.

 Grupy dla początkujących (od zera):

•   Wkrótce start - zapisz się na newsletter po więcej info.

 Grupy w toku:

•   Poziom SILVER:PNg. 19:20 (45min)
•   Poziom SILVER:WTg. 18:00 (45min)
•   Poziom GOLD:WTg. 18:45 (2x45min)

people  INSTRUKTORKI BACHATY.


Magda
Patrycja Wojtasiak
Kamila Żołnierkiewicz


SALSA SOLO energicznie i żywiołowo

Salsa przyciąga energią, wdziękiem i żywiołowością. Zajęcia kierowane są zaróno do Pań, które chcą dobrze tańczyć solo oraz tych, które pragną uczyć się salsowego stylingu do wykorzystania w tańcu w parach.

access_time  TERMIN ZAJEĆ.

 Grupy dla początkujących (od zera):

•   Wkrótce start - zapisz się na newsletter po więcej info.

 Grupy w toku:

•   Poziom GOLD:ŚRg. 18:30 (2x45min)

people  INSTRUKTORKI.


Kamila Żołnierkiewicz


HIGH HEELS zmysłowo i kobieco

Kiedy zakładasz buty na wysokim obcasie, chcesz tańczyć zmysłowo, sesnualnie i może prowokująco. Takich właśnie choreografii nauczysz się od naszych intruktorek tańca na wysokich obcasach. Poznasz technikę ruchu, gesty i pozy, w których będziesz wyglądała bardzo kobieco, zmysłowo i intrygująco.

access_time  TERMINY ZAJEĆ.

 Grupy - można dołączyć:

•   Poziom OPEN:NDg. 17:00 (2x45min)

people  INSTRUKTORKI


Vella
Skriabina
Adrianna
Binkowska


LATINO DANCE FIT Spalanie przy muzyce

Bardzo energetyczny miks tańca z elementami fitnessowymi. Dużo ruchu przy dynamicznej muzyce - ufff... dzieje się.

access_time  TERMIN ZAJEĆ.

 Grupy dla początkujących:

•   Wkrótce start - zapisz się na newsletter po więcej info.

 Grupy w toku:

•   Poziom OPEN:ŚRg. 17:30 (45min)
•   Poziom OPEN:CZg. 19:20 (45min)

people  INSTRUKTOR


Rafał Waliszewski


attach_money   CENNIK

Cena pojedyńczych lekcji od 15zł do 18zł w zależności od liczby wykupionych zajęć. Posiadaczki kart Multisport Plus, FitProfit i OKsystem wchodzą bez dopłat. Wicej szczegółów w cenniku.room  MIEJSCE ZAJĘĆ.

Klimatyzowana sala taneczna w naszej Szkole Tańca przy ul. Andrzeja Struga 66, III piętro w oficynie, wejście od ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich. Lokal dzielimy ze Szkołą Dance SPOT66. Przy budynku darmowy parking.


create  REZERWACJA MIEJSCA.

Rezerwacja miejsca na zajęcia jest OBOWIĄZKOWA i polega na wysłaniu formularza zgłoszeniowego. Opłatę za zajęcia możesz dokonać przed zajęciami w recepcji. Jeśli nie jesteś pewien, czy te zajęcia są dla Ciebie możesz wykupić tylko jedną lekcję na próbę.


ZOBACZ WIĘCEJ:

Cały grafik zajęć

Cennik zajęć

Kontakt