INSTRUKTOR TAŃCA

Kamila Żołnierkiewicz

Pasjonatka tańca i wszelkiej aktywności fizycznej. Związana z tańcem od najmłodszych lat. W wieku 6 lat, zaczęła swoją przygodę od tańca ludowego w Zespole Pieśni i Tańca "HARNAM". Po wielu latach przerwy postanowiła dalej rozwijać swoją taneczną pasję, tym razem w rytmach latino.

Niektórzy mówią, że urodziła się, aby poprzez ruch wyrażać siebie.

Na zajęciach, które prowadzi, poza doskonaleniem technik, chce wydobywać z uczestników emocje, które według niej są w tańcu najważniejsze. Dziś uczy salsy, bachaty i tańca imprezowego w Łodzi, Aleksandrowie Ł. i Zgierzu oraz dalej stale rozwija swoje umiejętności w bachacie pod okiem Magdy Promińskiej i innych polskich znanych tancerek bachaty (Malwiny Uzdejczyk, Klaudii Perdek i innych). Brała również lekcje indywidualne u Nikity Bubnova czy Piotra Kruka.

Z wielką pasją i zaangażowaniem prowadzi od 2019r wraz ze swoim partnerem tanecznym Pawłem Pijanowskim Strefę Tańca TONdance Travel. Prywatnie mama dwójki dzieci, żona i niepoprawna marzycielka. Uważa, że marzenia są zbyt ważne, aby zostawić je w świecie fantazji. Jej motto to: Myśl tak, aby było po Twojej myśli.

WIĘCEJ ZDJĘĆ: