Salsa LA dla bachateros - kurs tańca w Szkole Tańca TONdance Travel Salsa LA dla bachateros

Bachateros  |  Kizomberos  |  Zoukeros
Udostępnij

Tańczysz bachatę (lub inne techniki), ale chcesz coś więcej, coś inaczej. Nie chcesz siedzieć na imprezie, gdy z głośników leci salsa. Chcesz się rozwijać, łączyć style, być uniwersalnym.

Te zajęcia robimy specjalnie dla Ciebie.
To nie będą zwykłe zajęcia salsy od zera.

Tym razem przygotowaliśmy specjalny intensywny program zajęć, dostosowany do tego, że nie jesteś taneczną świeżynką, ale umiesz już tańczyć bachatę, wiesz, jak wyglądają zajęcia i jak się na nich uczyć. Masz zdecydowanie większą świadomość ciała, niż kursanci "od zera". Tobie jest potrzebny specjalny efektywny program nauki salsy. Tu go dostaniesz.

Na tych zajęciach będziemy uczyć salsy
- techniki prowadzenia, podążania,
- stylingu,
- pokażemy ci różnice i podobieństwa z bachatą (wtedy zrozumiesz, jak swoje umiejętności bachatowe możesz wykorzystać w salsie). Na czym polega różnica podstaw ruchu w obu stylach.

Dowiesz się również, na czym polegają różnice między stylami salsy (LA, cubana, on2). Możliwe, że po jakimś czasie przekażemy Ci nawet zasady, którymi rządzi się rueda de casino. Paweł w niezwykle techniczny sposób powie partnerom, jak efektywnie i zrozumiale dla partnerek tańczyć salsę, a Kamila nauczy dziewczyny czucia salsowego prowadzenia, stylingu i wyrażania siebie.

Będziemy mówić też o muzyce i jej salsowej różnorodności. I być może stanie się ona Twoją pasją.

Salsa — Bachata, to nie jest wybór alternatywny. To są style, które się wzajemnie uzupełniają, dają różnorodność i pozwalają jeszcze więcej imprezować. Wg nas, przynajmniej na podstawowym poziomie, trzeba znać oba te style.

POZIOM ZAAWANSOWANIA ZAJĘĆ TANECZNYCH:

Ikona: Poziom od zera

OD ZERA (dla początkujących) dla osób, które chcą rozpocząć swoją naukę tańca. Nie wiesz czy to poziom dla Ciebie? Sprawdź opis poziomów.

Instruktorzy prowadzący lekcje tańca:

Paweł Pijanowski Kamila Żołnierkiewicz
Paweł Pijanowski  więcej...
Kamila Żołnierkiewicz  więcej...

INNE ZAJĘCIA - START OD ZERA:

INNE ZAJĘCIA Z TEGO SAMEGO STYLU: