OPISY POZIOMÓW LEKCJI

19 czerwca 2024r.

Jaki wybrać poziom zajęć?

Zajęcia w naszej szkole tańca odbywają się na 5 poziomach zaawansowania oznaczonych
gwiazdkami . Sprawdź co one oznaczają.

Persona TONdance - progres
Wybierając zajęcia taneczne dla siebie, dobierz je do swoich umiejętności. Wtedy udział w lekcjach będzie dla Ciebie najbardziej wartościowy i da najlepsze efekty.
   POZIOM "OD ZERA"

To kurs tańca dla zupełnie "zielonych". Ten poziom trwa 4 zajęcia (8 lekcji / 1 miesiac). W każdym momencie możesz dołączyć grupy. Na tych zajęciach ćwiczymy podstwowe kroki, ciągle powtarzając materiał, tak aby nasi kursanci mieli dobre podstawy i mogli spokojnie przejść wyżej, na poziom podstawowy.

Na pierwsze twoje zajęcia obowiązują zapisy, ponieważ staramy się dbać o dobre proporcje i liczebność w grupie, a w przypadku zdarzeń losowych chcemy mieć z Tobą możliwość kontaktu, aby Cię o tym powiadomić.

   POZIOM PODSTAWOWY

Jest to kurs przeznaczony dla osób, które już znają podstawowe kroki z danej techniki. Na tych zajęciach kursanci nauczą się podstawowych figur i kombinacji tanecznych. Ten kurs trwa 12 zajęć (24 lekcje). Po tym kursie spokojnie możesz przejść na poziom średni.

   POZIOM ŚREDNI

Jest kurs przeznaczony dla osób, które ukończyły kurs podstawowy. Na tych zajęciach materiał z danej techniki jest już bardziej wymagający. Na tym kursie nauczysz się bardziej skomplikowanych figur i kombinacji tanecznych.

Ten kurs nie ma ram czasowych. Instruktor decyduje, w którym momencie grupa przechodzi na poziom zaawansowany.

   POZIOM ZAAWANSOWANY

Jest to kurs dla najwytrwalszych. Tutaj instruktor decyduje, czy możesz dołączyć do tej grupy. Możesz przyjść w każdym momencie, ale o tym, czy będziesz mógł pozostać w tej grupie zdecyduje instruktor. Te zajęcia są przeznaczone dla osób ambitnych, chcących poszerzać swoje umiejętności i świadomość taneczną.

Ten kurs nie ma ram czasowych. Instruktor decyduje, w którym momencie grupa przechodzi na najwyższy poziom master.

   POZIOM MASTER

Jest to kurs dla osób, które ukończyły kurs zaawansowany, którzy są najwytrwalsi i chcą w przyszłości brać udział w pokazach lub zostać instruktorami. Na tych zajęciach pogłębisz swoją wiedzę i nauczysz się oryginalnych i niebanalnych kombinacji tanecznych.

Ten kurs nie ma ram czasowych. Tutaj instruktor decyduje, czy możesz dołączyć do grupy. Zawsze możesz przyjść i sprawdzić swoich sił.

   POZIOM OPEN

Te zajęcia są dostępne dla każdego, bez względu na poziom zaawansowania. Jedyny warunek jest taki, że już kiedyś coś tańczyłeś.