ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH

3 pazdziernika 2022r.

Kursy tańca w parach dla początkujących

Postanowiłeś, że nauczysz się wreszcie tańczyć w parach? Albo..., że rozszerzysz grono swoich znajomości? Albo..., że wreszcie z partnerem pójdziesz na kurs tańca?

Proponujemy Ci kursy tańca dla osób dorosłych. Dla początkujących, od zera. Wszystkie najmodniejsze style: Salsa, Bachata, Taniec imprezowy, Tango, Zouk. Zajęcia dla singli i par. Zobacz co mamy dla Ciebie:

BACHATA SALSA TANGO IMPREZ. ZOUK

 DNI OTWARTE WE WRZEŚNIU

Nie wiesz, czy nauka tańca jest dla Ciebie, albo Twój partner ma wątpliwości? Nie chcesz ryzykować, czy Ci się spodoba, czy instruktorzy są fajni?

Kliknij tutaj i pobierz gratisowe wejście na swoje pierwsze zajęcia.

 BACHATA DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Ten ognisty i pełen namiętności styl tańca, w ostatnich latach cieszy się ogromną popularnością. Charakterystyczna dla stylu muzyka sprawia... czytaj więcej

 SALSA DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Salsa jest kobietą - pełna kolorowych barw, energe- tyczna, ale też i uwodzicielska, czasem... czytaj więcej

 TANGO DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Nazwa "tango argentyńskie" jest nieco myląca, gdyż taniec pochodzi z Buenos Aires (a Argentyna jest oblrzymia!) i Montevideo (stolicy Urugwaju)... czytaj więcej

 TANIEC IMPREZOWY / UŻYTKOWY

To nie jest zwykły kurs tańca użytkowego o jakim pewnie słyszałeś. Poznasz unowocześnioną i odmłodzoną przez nas wersję... czytaj więcej

W chwili obecnej nie mamy startów tańca imprezowego grup dla początkujących. Zapisz się na Newsletter - powiadomimy Cię o nowych startach. Dla zapisanych mamy gratisową wejściówkę na pierwsze zajęcia w TONdance dla początkujących.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

 ZOUK DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Miejscem narodzin tego stylu muzyki i tańca są karaibskich wyspach Guadeloupe, Martinika oraz Haiti, gdzie w potocznym... czytaj więcej

W chwili obecnej nie mamy startów zouka grup dla początkujących. Zapisz się na Newsletter - powiadomimy Cię o nowych startach. Dla zapisanych mamy gratisową wejściówkę na pierwsze zajęcia w TONdance dla początkujących.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

 JAK OTRZYMYWAĆ INFO O NOWOŚCIACH?

Nie przegap startów nowych zajęć w TONdance - zapisz się na nasz personalizowany Newsletter, a otrzymasz gratisową wejściówkę na dowolne zajecia od zera dla 2 osób!

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER