ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH

1 czerwca 2023r.

Kursy tańca w parach od zera

Postanowiłeś, że nauczysz się wreszcie tańczyć w parach? Albo..., że rozszerzysz grono swoich znajomości? Albo..., że wreszcie z partnerem pójdziesz na kurs tańca?

Proponujemy Ci kursy tańca dla osób dorosłych. Dla początkujących, od zera. Wszystkie najmodniejsze style: Salsa, Bachata, Taniec imprezowy, Tango, Zouk. Zajęcia dla singli i par. Zobacz co mamy dla Ciebie:

Starty zajęć regularnych:

BACHATA SALSA TANGO IMPREZ. ZOUK

 BACHATA OD ZERA

Ten ognisty i pełen namiętności styl tańca, w ostatnich latach cieszy się ogromną popularnością. Charakterystyczna dla stylu muzyka sprawia... czytaj więcej

 TANGOOD ZERA

Nazwa "tango argentyńskie" jest nieco myląca, gdyż taniec pochodzi z Buenos Aires (a Argentyna jest oblrzymia!) i Montevideo (stolicy Urugwaju)... czytaj więcej

W chwili obecnej nie mamy startów tanga grup dla początkujących. Zapisz się na Newsletter - powiadomimy Cię o nowych startach. Dla zapisanych mamy gratisową wejściówkę na pierwsze zajęcia w TONdance dla początkujących.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

 TANIEC IMPREZOWY / UŻYTKOWY

To nie jest zwykły kurs tańca użytkowego o jakim pewnie słyszałeś. Poznasz unowocześnioną i odmłodzoną przez nas wersję... czytaj więcej

W chwili obecnej nie mamy startów tańca imprezowego grup dla początkujących. Zapisz się na Newsletter - powiadomimy Cię o nowych startach. Dla zapisanych mamy gratisową wejściówkę na pierwsze zajęcia w TONdance dla początkujących.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

 ZOUK OD ZERA

Miejscem narodzin tego stylu muzyki i tańca są karaibskich wyspach Guadeloupe, Martinika oraz Haiti, gdzie w potocznym... czytaj więcej

W chwili obecnej nie mamy startów zouka grup dla początkujących. Zapisz się na Newsletter - powiadomimy Cię o nowych startach. Dla zapisanych mamy gratisową wejściówkę na pierwsze zajęcia w TONdance dla początkujących.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

 JAK OTRZYMYWAĆ INFO O NOWOŚCIACH?

Nie przegap startów nowych zajęć w TONdance - zapisz się na nasz personalizowany Newsletter, a otrzymasz gratisową wejściówkę na dowolne zajecia od zera dla 2 osób!

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER