KURSY TAŃCA OD ZERA

Salsa, Bachata, Zouk, Taniec imprezowy

Dla par i singli.


NA SKRÓTY - KURSY OD ZERA:

Postanowiłeś, że nauczysz się wreszcie tańczyć? Albo..., że rozszerzysz grono swoich znajomości? Albo..., że wreszcie z partnerem pójdziesz na kurs tańca? Albo..., że zrobisz coś dla siebie...

Proponujemy Ci kursy tańca dla osób dorosłych. Wszystkie najmodniejsze style: Salsa, Bachata, Taniec imprezowy i Zouk. Możesz spróbować u nas wszystkiego i wybrać to co pasuje Ci najbardziej.BACHATA sensualnie i zmysłowo

Niezwykle modny dziś taniec w parach pochodzący z Dominikany. Swoją popularność zawdzięcza sensualnemu nastrojowi, wpadającej w ucho muzyce i osiąganiu dużej przyjemności z tańca już od samego początku nauki.

access_time  TERMIN ZAJEĆ.

Grupy dla początkujących (dla par i singli):
  Każdy czwartek, dołącz 22.10.2020
       godzina 20:20 (2x 45min)
  Każdy wtorek, w toku 20.10.2020
       godzina 21:05 (2x 45min)

people  INSTRUKTORZY.


Patrycja Wojtasiak
Piotr Pofit
Sylwia Mizera
Bartek Bruś


attach_money  NIE KUPUJ KOTA W WORKU

Cena kursu tańca na poziomie "od zera", 8 lekcji po 45 minut wynosi 128zł / osobę lub kliknięcia Multisport Plus bez dopłat. Honorujemy również karty FitProfit i OKsysem. Wicej szczegółów w cenniku.

Przekonaj się, czy taniec, którego chcesz się nauczyć Ci odpowiada. Przyjdź na pierwsze zajęcia i dopiero po nich zdecyduj, czy chcesz wykupić cały pakiet zajęć. Najpierw test!room  MIEJSCE ZAJĘĆ.

Klimatyzowana sala taneczna w naszej Szkole Tańca przy ul. Andrzeja Struga 66, III piętro w oficynie, wejście od ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich. Lokal dzielimy ze Szkołą Dance SPOT66. Przy budynku darmowy parking.