ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH

19 czerwca 2024r.

Kursy tańca w parach od zera

Postanowiłeś, że nauczysz się wreszcie tańczyć w parach? Albo..., że rozszerzysz grono swoich znajomości? Albo..., że wreszcie z partnerem pójdziesz na kurs tańca?

Tu pobierzesz gratisową wejściówkę na Twoją dowolną pierwszą lekcję tańca w TONdance.

POBIERZ GRATISÓWKĘ

Proponujemy Ci kursy tańca dla osób dorosłych. Dla początkujących, od zera. Wszystkie najmodniejsze style: Salsa, Bachata, Taniec imprezowy, Kizomba, Tango, Zouk. Zajęcia dla singli i par. Zobacz co mamy dla Ciebie.

Starty grup dla początkujących:

 BACHATA OD ZERA

Ten ognisty i pełen namiętności styl tańca, w ostatnich latach cieszy się ogromną popularnością. Charakterystyczna dla stylu muzyka spra... czytaj więcej

 TANIEC IMPREZOWY / UŻYTKOWY

To nie jest zwykły kurs tańca użytkowego o jakim pewnie słyszałeś. Poznasz unowocześnioną i odmłodzoną przez nas wersję... czytaj więcej

W chwili obecnej nie mamy startów tańca imprezowego grup dla początkujących. Zapisz się na Newsletter - powiadomimy Cię o nowych startach. Dla zapisanych mamy gratisową wejściówkę na pierwsze zajęcia w TONdance dla początkujących.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

 SALSA OD ZERA

Salsa jest kobietą - pełna kolorowych barw, energe- tyczna, ale też i uwodzicielska, czasem... czytaj więcej

 KIZOMBA OD ZERA

Kizomba Fusion to odmiana tradycyjnej, wywodzącej się z Angoli Kizomby, która łączy w sobie elementy czytaj więcej

 TANGO OD ZERA

Nazwa "tango argentyńskie" jest nieco myląca, gdyż taniec pochodzi z Buenos Aires (a Argentyna jest oblrzymia!) i Montevideo (stolicy Urugwaju)... czytaj więcej

W chwili obecnej nie mamy startów tanga grup dla początkujących. Zapisz się na Newsletter - powiadomimy Cię o nowych startach. Dla zapisanych mamy gratisową wejściówkę na pierwsze zajęcia w TONdance dla początkujących.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

 JAK OTRZYMYWAĆ INFO O NOWOŚCIACH?

Nie przegap startów nowych zajęć w TONdance - zapisz się na nasz personalizowany Newsletter, a otrzymasz gratisową wejściówkę na dowolne zajecia od zera dla 2 osób!

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER