Gosia Szwankowska

Instruktorka Salsation i cardio dance z 12 letnim doświadczeniem tanecznym. Nieustannie rozwija swoją pasję i umiejętności taneczne na różnych warsztatach, eventach i salach treningowych zumby, salsation, ritmo do brazil, salsy, bachaty, gdzie niejednokrotnie mogliście ją spotkać.

Gosia uwielbia aktywność fizyczną w każdej postaci, więc spędza od wielu lat dużo czasu na sali treningowej, jak i na długich spacerach, czy wycieczkach rowerowych z rodziną. Przygodę z dance fitness zaczęła od zumby, maratonów zumba i salsation. Później dopiero przeszła do zgłębiania technik tanacznych i warsztatów w naszej szkole TONdance z wspaniałymi instruktorami i tancerzami z całej Polski.

Zumba i cardio dance daje jej ogromną dawkę radości i pozytywnej energii. Jak sama przyznaje z Salsation miała styczność pierwszy raz w 2017 roku i skradło jej serce już na pierwszych zajęciach, a miłość ta trwa nieprzerwanie do dziś.

"Program ten łączy w sobie wszystko, co kocham: technikę tańca, różne style i rytmy, trening funkcjonalny, muzykalność, odczuwanie i wyrażanie emocji, a przede wszystkim jest to po prostu świetna zabawa."

Na zajęciach u Gosi znajdziecie elementy salsy, bachaty, reggaetonu, cha cha i innych technik, trening cardio i trening funkcjonalny oraz duuużo pozytywnej energii.

ZAJĘCIA, KTÓRE AKTUALNIE PROWADZI GOSIA:

ZAJĘCIA, KTÓRE W PRZESZŁOŚCI PROWADZIŁ/) GOSIA: