ZAJĘCIA TAŃCA DLA DOROSŁYCH

CENY - LEKCJE - POZIOMY ZAAWANSOWANIA


A. CENY LEKCJI i DOŁADOWANIA.

Za lekcje tańca płaci się na zasadzie kart pre-paid. Każde doładowanie powiększa stan Twojego Konta Strefowicza i umożliwia udział w dowolnych lekcjach dla dorosłych prowadzonych w Strefie Tańca. W zależności od liczby wykupionych jednorazowo przez Ciebie lekcji, ich cena jest różna (od 14zł do 17,50zł):

Regularne ceny doładowań w promocji otwarcia Strefy to: 1 lekcja = 18zł 17,50zł, 2 lekcje = 36zł 35zł, 4 lekcje = 68zł 64zł, 8 lekcji = 128zł 120zł, 16 lekcji = 240zł 224zł. Lekcje trwają 45min i często są grupowane po dwie w danym dniu.

Doładowania Twojego Konta Strefowicza możesz dokonać w recepcji TOnDANCE w Sukcesji lub za pomocą sklepu internetowego (otwarcie wkrótce). W recepcji płatność tylko gotówką. Bankomat znajduje się obok wind na poziomie -1 (Planet Cash) i na poziomie 0 (Euronet) oraz przy wejściu od strony ul. Radwańskiej (Euronet).


B. AKCEPTUJEMY KARTY MULTIDPORT i FITPROFIT.

Jeśli posiadasz kartę Multisport Plus możesz uczęszczać na kurs tańca bez dodatkowego płacenia. Twoja karta umożliwia Ci uczestnictwo w lekcjach więcej niż jeden raz dziennie bezpłatnie.

Jeśli posiadasz kartę FitProfit za pierwszą lekcję tańca (45 min) w danym dniu nie musisz nic płacić. Za kolejne lekcje w tym samym dniu zapłacisz ze swoich doładowań Konta Strefowicza wg cennika powyżej.

Jeśli posiadasz kartę OKsystem, to zależnie od jej rodzaju możesz korzytać z lekcji u nas wielokrotnie w ciągu dnia lub za pierwszą lekcję tańca (45 min) w danym dniu nie musisz nic płacić, a za kolejne lekcje w tym samym dniu zapłacisz ze swoich doładowań Konta Strefowicza wg cennika powyżej.


C. POZIOMY ZAAWANSOWANIA.

W Strefie Tańca zajęcia są podzielone na 4 poziomy zaawansowania - odpowiadające 4 metalom. Przydź na zajęcia poziomu, który odpowiada Twoim umiejętnościom - tak jak czujesz.


Poziom zaawansowania COPPER (miedź)

Całkowite taneczne świeżynki
Czas trwania poziomu: 8 lekcji (6h)


Poziom zaawansowania SILVER (srebro)

Początkujący
Czas trwania poziomu: 16 lekcji (12h)


Poziom zaawansowania GOLD (złoto)

Średnoiozaawansowani
Czas trwania poziomu: 24 lekcje (18h)

Poziom zaawansowania PLATINIUM (platyna)

Zaawansowani
Czas trwania poziomu: 32 lekcje (24h)

1 lekcja trwa 45 minut (tzw. godzina lekcyjna). Najczęściej w jednym dniu odbywają się po 2 lekcje z danej techniki i tego samego poziomu tańca, jedna po drugiej - jako kontynuacja programu nauczania.


D. REZERWACJA MIEJSCA NA ZAJĘCIA.

Na nasze zajęcia obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsca. Możesz ją zrobić emailem (biuro@tondance.pl), telefonicznie lub za pomocą internetu (wkrótce uruchomienie strony).


E. ZASADA UDZIAŁU W DOWOLNYCH ZAJĘCIACH.

Strefowicz, mając opłacone lekcje tańca, czyli zasilone doładowaniami swoje konto, może uczestniczyć w zajęciach z dowolnej techniki, wykorzystując w ten sposób swoje doładowanie i stan Konta.


F. STAN KONTA

Aktualny stan swojego Konta Strefowicza, można będzie sprawdzić logując się do Klubu Strefowicza przez www lub aplikację na telefon komórkowy. Opcja dostępna wkrótce. Obecnie informację o stanie swojego konta można uzyskać w Recepcji Strefy Tańca.