INSTRUKTOR TAŃCA

Paweł Pijanowski

Przez 13 lat był nauczycielem salsy w Szkole Tańca ProjectSalsa w Łodzi. To on współtworzył grupę pierwszych pasjonatów, którzy popularyzowali ten taniec w swoim mieście od 2003r.

Ale wiele lat wcześniej zaczął tańczyć taniec towarzyski pod wpływem filmu "Dirty Dancing", potem przyszła pasja do muzyki i kultury latynoamerykańskiej, a w konsekwencji do salsy.

Analityczny umysł Pawła wraz z artystycznym sercem powoduje, że jako instruktor, na swoich zajęciach przekazuje skutecznie wiedzę, łącząc elementy „myślenia inżynierskiego” z nieuchwytnym, artystycznym odczuwaniem dźwięków, muzyki i ruchu. Pawła zachwyca różnorodność klimatów muzyczno-tanecznych, począwszy od Salsy, brzmień New Flamenco, Tanga, Bachaty i innych, pozwalająca na różnorodność interpretacji tańcem.

Po zakończeniu działania w ProjectSalsa, od 2019r. prowadzi wraz ze swoją partnerką taneczną Kamilą Żołnierkiewicz Szkołę Tańca TONdance Travel w Łodzi. Prowadzi zajęcia taneczne salsy, bachaty i tańca imprezowego w Łodzi oraz również w Aleksandrowie Ł. i Zgierzu. Skupia się na nauczaniu tańca “social”, ale w swojej wieloletniej działalności prowadził również wiele grup choreograficznych.

ZAJĘCIA, KTÓRE W PRZESZŁOŚCI PROWADZIŁ/) PAWEł:

WIĘCEJ ZDJĘĆ: