INSTRUKTOR TAŃCA

Tomasz Leszczyński

Tomek swoją przygodę z tańcem rozpoczął jeszcze w szkole podstawowej po wielkim boomie związanym z sukcesem kinowym Dirty Dancing. W szkole średniej kontynuował naukę tańcząc w zespole tańca estradowego oraz równolegle w klubie tańca towarzyskiego. Początkowo jego główne zainteresowania koncentrowały się na tańcu towarzyskim.

Przez ponad 16 lat tańczył turniejowo oba style: standardowy i latynoamerykański wygrywając wiele z nich. W okresie studiów dodatkowo zainteresował się także innymi formami ruchu, zdobył dyplom instruktora fitness. Przez kilka lat prowadził zajęcia z tańca towarzyskiego oraz fitness.

Swoją przygodę z tańcami socjalowymi rozpoczął w roku 2014. Początkowo była to Salsa kubańska, Salsa Los Angeles i Bachata. Na początku 2015 roku poznał Kizombę, która stała się jego głównym stylem. Od 2018 roku intensywnie trenuje także Zouka brazylijskiego.

Każdego roku bierze udział w kilkunastu festiwalach i warsztatach tanecznych, gdzie doskonali swoje umiejętności z różnych styli w tym w Kizomby, Kizomby Fusion, Semby, Urban Kiz oraz Zouka brazylijskiego.

Jego pasja taneczna połączyła się również z pasją fotografowania co z powodzeniem łączy na wszelkich tanecznych eventach.

WIĘCEJ ZDJĘĆ: