Stretching z elementami jogi - kurs tańca w Szkole Tańca TONdance Travel Stretching z elementami jogi

Elastyczność  |  Rozciąganie  |  Relaks
Udostępnij
Czy nie marzysz czasem o chwili relaksu po intensywnym tygodniu pełnym wyzwań?
Mamy dla Ciebie propozycję, która pomoże Ci zregenerować ciało i umysł.
Zapraszamy Cię na nasze Zajęcia Stretchingu, gdzie po zajęciach high heels z Karoliną Gazelą, będziesz mogła/mógł w pełni rozciągnąć się i odprężyć.
Po dynamicznych i ekspresyjnych zajęciach high heels z Karoliną Gazelą, wiemy, że Twoje ciało potrzebuje momentu relaksu. Nasze zajęcia stretchingu to doskonały sposób na złagodzenie napięcia mięśniowego, zwiększenie elastyczności i odprężenie się po intensywnym tańcu.
Pod okiem naszego instruktora/stretchingu będziesz mogła/mógł krok po kroku odkrywać różnorodne techniki rozciągania, które pomogą Ci poprawić elastyczność, a także zmniejszyć ryzyko kontuzji. To także doskonała okazja do uspokojenia umysłu i wyciszenia po aktywnym dniu.
Przygotuj się na chwilę wytchnienia, w której będziesz mogła/mógł odprężyć się, zadbać o swoje ciało i doświadczyć uczucia rozciągnięcia, które poprawi komfort Twojego ruchu. Zapisz się już teraz i dołącz do naszej grupy, która docenia znaczenie stretchingu jako elementu zdrowego stylu życia.

POZIOM ZAAWANSOWANIA ZAJĘĆ TANECZNYCH:

Ikona: Poziom open

OPEN (dla wszystkich) dla wszystkich osób - od poziomu podstawowego do master. Nie wiesz czy to poziom dla Ciebie? Sprawdź opis poziomów.

Termin zajęć:

  Piątki  |  20:30 - 21:30

Start grupy   Piatek, 6 pazdziernika 2023r.

Instruktorzy prowadzący lekcje tańca:

Karolina
Karolina "Gazela" Kowalska  więcej...

Zapisy:

Zapisy bez ograniczeń

INNE ZAJĘCIA - START OD ZERA:

INNE ZAJĘCIA Z TEGO SAMEGO STYLU: