Ciężko pracujesz i myślisz, jak spędzić atrakcyjnie kilka dni zimą. Mamy propopozycję dla aktywnych. W styczniu łączymy szaleństwo na nartach/desce z tanecznymi popołudniami i wieczorami w rytmie BACHATY i SALSY. To wszystko w centrum Szczyrku w wygodnym, luksusowym hotelu Alpin w dniach 12-16 stycznia 2022r. Masz 2 opcje wyjazdowe:

TYLKO TANIEC

TANIEC + NARTY

Widok Hotelu Alpin

To będzie wyjazd pełen atrakcji, na jakim jeszcze nie byłeś! Mamy dla Ciebie łącznie 20h zajęć tanecznych dla tańczących min. 6 miesiący do wyboru ze wspaniałymi instruktorami. Miejsca limitowane: max 80 miejsc!!!

Klikaj w zdjęcia instruktorów i dowiedź się o nich więcej.

Wszyscy instruktorzy poprowadzą po 4-5h zajęć dla umiejących tańczyć. Łącznie 12h lekcji dla bachateros i 12h lekcji dla salseros.

Spanie i jedzenie masz zapewnione w eleganckim hotelu z parkingiem i busem na stok narciarski. Mieszkać będziemy w samym centrum Szczyrku, a bawić się w przestronnych (200m2) salach "balowych".

Recepcja w Hotelu Alpin Pokój w Hotelu Alpin Sala balowa w Hotelu Alpin Sauna w Hotelu Alpin

W przypadku zamknięcia hoteli i braku możliwości realizacji wyjazdu, zwracamy uczestnikom wpłacone pieniądze. Nie czekaj z rezerwacją miejsca z powodu obaw związanych z sytuacją epidemiologiczną COVID-19. Masz gwarancję zwrotu pieniędzy.

Tak, możesz zabrać ze sobą dzieci. Napisz do nas lub zadzwoń na   507 102 845, żeby dowiedzieć się więcej. Dzieci płacą mniej za pobyt, jedzenie, jest możliwość skorzystania z bonu turystycznego.

Nie. Sami wybieracie stok narciarski i jeśli potrzebujecie opłacacie instruktora narciarstwa. Za pośrednictwem hotelu mamy zniżkę na SKIPASSY. Możecie również korzystać z bezpłatnego hotelowego lub miejskiego busa dowożącego na stok.

O tym jak zostać Ambasadorem wyjazdu i płacić mniej za swój pobyt przeczytaj na stronie: Ambasador Wyjazdów TONdance

Więcej informacji na dowolny temat uzyskasz pod numerem telefonu:

  507 102 845 - Kamila Żołnierkiewicz

UWAGA! Zastrzegamy sobie możliwość odwołania imprezy w przypadku zebrania się niewystarczającej liczby uczestników do 30 listopada 2021r. O ewentualnym odwołaniu wyjazdu zostaniesz powiadomiony mailem. W takim wypadku wpłata za wyjazd zostanie bezzwłocznie zwrócony na konto.

  • ZOBACZ PLANOWANE WYJAZDY

CAMP SKIdance CAMP SKIdance napis

12-16 STYCZNIA 2022

Bachatera! LET'S GO TOnDANCE Bachatera! LET'S GO TOnDANCE napis

11-13 MARCA 2022