INSTRUKTOR TAŃCA

Monika Warczyńska

Swoją taneczną przygodę rozpoczęła w wieku 13 lat w szkole tańca towarzyskiego „Cantinero” w Tomaszowie Mazowieckim. Jako osoba dorosła, zakochała się w tańcu jazzowym. Dzięki tej miłości dołączyła do formacji „Fame Art” w łódziej szkole tańca „Project Salsa”. Tam też poznała i rozwijała (w formacji Bachata Team Łódź i Project Ladies/Las Estrellas by Monika Sęk-Rojewska) swoje dwa nowe, ulubione style – salsę i bachatę.

Następnie swoje umiejętności szlifowała w warszawskiej formacji Sensual Ladies pod okiem Karoliny Winiarek. Z formacją tą udało jej się dotrzeć do ćwierćfinału programu „Mam Talent” oraz wprost na podium konkursu „Polish Bachata Championships 2022” w Krakowie, gdzie wraz z dziewczynami wytańczyła złoty medal.

Monika to finalistka i półfinalistka wielu prestiżowych, socialowych konkursów m.in. w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Budapeszcie, Berlinie i Pradze. W ostatnim czasie jej ogromnym sukcesem jest kwalifikacja (jedynej instruktorki z Łodzi!) do konkursu "World Bachata Social Competition 2023".

Od roku 2020 Monika trenuje razem z Piotrem Kopaczewskim. Nieustannie szkolą się pod okiem najlepszych instruktorów bachaty nie tylko z całej Polski, ale i Europy. Wspólnie zajęcia prowadzą od roku 2021.

WIĘCEJ ZDJĘĆ: