ZAJĘCIA ODWOŁANE

Łódź tańczy bachatę! - Międzymiastowa integracja bachatowa. Łódź tańczy bachatę! - Międzymiastowa integracja bachatowa.

Udostępnij

Drugim instruktorem zaproszonym przez Monikę do projektu Łódź tańczy bachatę! - międzymiastowa integracja bachatowa jest
Behnam Rahbarifard z Lublina/Wrocławia/Warszawy

Tancerz, instruktor tańca, couch i masażysta. W 2018 roku zdobył 2 miejsce w Pucharze Polski w Tańcach Par oraz 2 miejsce w prestiżowym konkursie - BachataStars Poland 2018, tym samym zostając finalistą miedzynarodowego konkursu Bachata Stars International.

Monikę Warczyńską dobrze wszyscy znacie. Swoją taneczną przygodę rozpoczęła w wieku 13 lat w szkole tańca towarzyskiego „Cantinero” w Tomaszowie Mazowieckim. Jako osoba dorosła, zakochała się w tańcu jazzowym. Dzięki tej miłości dołączyła do formacji „Fame Art” w łódziej szkole tańca „Project Salsa”. Tam też poznała i rozwijała (w formacji Bachata Team Łódź i Project Ladies/Las Estrellas by Monika Sęk-Rojewska) swoje dwa nowe, ulubione style – salsę i bachatę. Monika to finalistka i półfinalistka wielu prestiżowych, socialowych konkursów m.in. w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Budapeszcie, Berlinie i Pradze. W ostatnim czasie jej ogromnym sukcesem jest kwalifikacja (jedynej instruktorki z Łodzi!) do konkursu ""World Bachata Social Competition 2023"". Chciałaby, żebyście mieli szansę poznać fajnych i utalentowanych instruktorów, których w Łodzi jeszcze nie było, albo bywają bardzo rzadko, a tańczą na naprawdę super poziomie.

Razem stworzą coś wyjątkowego. Pierwsze takie zajęcia."

POZIOM ZAAWANSOWANIA ZAJĘĆ TANECZNYCH:

Ikona: Poziom podstawowy

Poziom PODSTSAWOWY dla osóbm które ukończyły już poziom 'od zera'. Nie wiesz czy to poziom dla Ciebie? Sprawdź opis poziomów.

PROGRAM ZAJĘĆ:

02.12.2023 / sobota
17:00 - 17:45
Bachata
17:50 - 18:35
Bachata
18:45 - 19:30
Bachata
19:35 - 20:20
Bachata
/ czwartek
- 01:00

INSTRUKTORZY PROWADZĄCY LEKCJE TAŃCA:

Monika Warczyńska Behnam Rahbarifard
Monika Warczyńska  więcej...
Behnam Rahbarifard  więcej...

ZAPISY OBOWIĄZKOWE:

Zapisy tylko dla par

MIEJSCE ZAJĘĆ:

Szkoła Tańca TONdance Travel
al. Kościuszki 116; 90-442 Łódź