Walentynkowy kurs tańca BACHATA Walentynkowy kurs tańca BACHATA

Zaproś swojego partnera/partnerkę do tańca.
Udostępnij

Jak zorganizować wyjątkowe Walentynki?
Podaruj swojej Walentynce specjalny walentynkowy kurs tańca dla dwojga w jeden dzień. Nauczymy Was najmodniejszego tańca - BACHATY SENSUAL. Przywitamy Was w naszej Szkole Tańca kieliszkiem szampana i słodkim poczęstunkiem. Na koniec pamiątkowa mini sesja foto. Otrzymacie również Vouchery do eleganckich restauracji na Piotrkowskiej 89: Hamra, Las Tablas, Bellanapoli upoważniające do zniżki -10% do wykorzystania w walentynki i później (sprawdź rezerwację stolików)

Bachata to niezwykle modny dziś taniec w parach pochodzący z Dominikany. Swoją popularność zawdzięcza sensualnemu nastrojowi, wpadającej w ucho muzyce i osiąganiu dużej przyjemności z tańca już od samego początku nauki.
Na naszych zajęciach nauczycie się improwizowanego tańca, w którym mężczyzna czuje się męski, a kobieta bardzo kobieco. Poznacie zasady prowadzenie partnerki i odbierania sygnałów od partnera. Kurs tańca to również świetna okazja, żeby poszerzyć swoje grono znajomych i wspólnie wybrać się na bachatową imprezę.

POZIOM ZAAWANSOWANIA ZAJĘĆ TANECZNYCH:

Ikona: Poziom od zera

OD ZERA (dla początkujących) dla osób, które chcą rozpocząć swoją naukę tańca. Nie wiesz czy to poziom dla Ciebie? Sprawdź opis poziomów.

PROGRAM ZAJĘĆ:

13.02.2022 / niedziela
16:00 - 19:20
Kurs najmodniejszego tańca w parach - BACHATA SENSUAL

INSTRUKTORZY PROWADZĄCY LEKCJE TAŃCA:

Monika Warczyńska Piotr
Monika Warczyńska  więcej...
Piotr "Pitek" Kopaczewski  więcej...

ZAPISY OBOWIĄZKOWE:

Zapisy tylko dla par

MIEJSCE ZAJĘĆ:

Szkoła Tańca TONdance Travel
al. Kościuszki 116; 90-442 Łódź