Bachata solo - kurs tańca w Szkole Tańca TONdance Travel Bachata solo

Romantyczna  |  Zmysłowa  |  Ekspresyjna
Udostępnij
Jeśli już znasz podstawowe kroki bachaty i chcesz podnieść swoje umiejętności na wyższy poziom, mamy dla Ciebie fantastyczną propozycję! Zapraszamy Cię na nasze Zajęcia Tańca Bachaty Solo, które skupią się na rozwijaniu Twoich umiejętności, dodaniu wyrafinowania do stylu i wzbogaceniu Twojego tańca w parze.
Podczas tych zajęć będziemy się skupiać na technicznych aspektach tańca bachaty, na tworzeniu eleganckiego i wyjątkowego stylu na parkiecie. Nasza instruktorka pomoże Ci doskonalić Twoje umiejętności, dopracować ruchy i wzbogacić taniec o swoją własną wyjątkową interpretację.
Niezależnie od tego, czy jesteś tancerką, która chce poprawić swoją technikę, czy marzysz o zaskakującym stylingu, który przyciągnie spojrzenia na parkiecie, te zajęcia są właśnie dla Ciebie. Będziemy pracować nad poprawnością ruchu, indywidualnym wyrażaniem emocji i nad dodaniem odrobinę pazura do Twojego tańca.

POZIOM ZAAWANSOWANIA ZAJĘĆ TANECZNYCH:

Ikona: Poziom podstawowy

Poziom PODSTSAWOWY dla osóbm które ukończyły już poziom 'od zera'. Nie wiesz czy to poziom dla Ciebie? Sprawdź opis poziomów.

Instruktorzy prowadzący lekcje tańca:

Monika Warczyńska
Monika Warczyńska  więcej...

INNE ZAJĘCIA - START OD ZERA:

INNE ZAJĘCIA Z TEGO SAMEGO STYLU:

ZAJĘCIA WEEKENDOWE Z TEGO SAMEGO STYLU: