To już nasz   #5   taneczny wakacyjny wyjazd weekendowy dla par i singli nad Jezioro Sulejowskie w rytmie BACHATY. Poprzednie to były epickie hity i tym razem nie spuszczamy z TONu. Korzystając z wolnego świątecznego czwartku proponujemy spędzenie długiego weekendu w sierpniu - 5 dni - w eleganckim hotelu *** z basenem, SPA i TONdance. Do nauki tańca dorzucamy taneczne imprezy, sportową rywalizację, karaoke, dużo zabawy, a przede wszystkim wyjątkowe, wspaniałe towarzystwo! Tylko 80 miejsc.

DO WYJAZDU POZOSTAŁO TYLKO

14-18 sierpnia 2024 wygodny i luksusowy Hotel*** Magellan z basenem i SPA nad Jeziorem Sulejowskim czeka na nas.
Wczasy z tańcem - od 2 do 5 dni w samym środku wakacji.

Grupa uczestników wyjazdu TONdance 2021

Mamy dla Ciebie minimum 16h zajęć tanecznych dla Bachateros na poziomie S+ (obowiązkowo minimum 6 miesięcy nauki przed wyjazdem) ze wspaniałymi instruktorami. Spodziewajcie się technicznych zajęć bachaty, ale również specjalnych dla bachateros lekcji salsy i ruedy de casino (dla początkujących i średniozaawansowanych) oraz tańca imprezowego z wykorzystaniem bachatowych figurek, które już znacie. Dobry tancerz - to tancerz wszechstronny!

Klikaj w zdjęcia instruktorów i dowiedź się o nich więcej.

Marta, Daniel, Ewa, Marcin, Edyta i Piotr porowadzą zajęcia bachaty. Kamila i Paweł zajęcia salsy, ruedy i tańca imprezowego.

ZOBACZ CENNIK NAJNIŻSZA CENA 
ZOBACZ CENNIK NAJNIŻSZA CENA 
Hotel Magellan - budynek - wejście Hotel Magellan - sala taneczna Hotel Magellan - pokój Hotel - 
			basen

Hotel Magellan Business & SPA znajduje się w Sulejowskim Parku Krajobrazowym ok. 20-30 minut spacerem od Jeziora Sulejowskiego. Swoim Gościom oferuje pokoje z łazienkami, basen, saunę, jacuzzi oraz ogromny teren rekreacyjny w lesie przystosowany do różnej aktywności fizycznej.

Pokoje zostały elegancko urządzone, a atutem obiektu są wyjątkowo smaczne posiłki i bezpłatny parking na terenie. Dojazd własny.

Hotel Magellan odalony jest od Łodzi o 65km, 125km od Warszawy i 220km od Krakowa .

Wybierz opcję pokoju dla siebie, wybierz termin pobytu i kup teraz. Wypełnij i wyślij formularz rejestracyjny, a następnie zapłać kaucję za wyjazd za pomocą płatności internetowych bezpośrednio z naszej strony www. W odpowiedzi otrzymasz e-mail z potwierdzeniem rezerwacji i wykupienia wyjazdu.

Tak. Możliwa jest opcja DWIE RATY. 50% teraz / 50% do 26 lipca 2024. Zadzwoń do nas w tej sprawie.

O tym jak zostać Ambasadorem wyjazdu i płacić mniej za swój pobyt przeczytaj na stronie: Ambasador Wyjazdów TONdance

regulamin-wyjazdu-camp-tondance.PDF

Więcej informacji na dowolny temat uzyskasz pod numerem telefonu:

  507 102 845 - Kamila Żołnierkiewicz

UWAGA! Zastrzegamy sobie możliwość odwołania imprezy w przypadku zebrania się niewystarczającej liczby uczestników do 26 lipca 2024r. O ewentualnym odwołaniu wyjazdu zostaniesz powiadomiony mailem. W takim wypadku wpłacona kaucja za wyjazd zostanie bezzwłocznie zwrócona na konto.

Regulamin Sklepu Internetowego TONdance

Polityka prywatności

Regulami wyjazdowych zajęć taneczno-integracyjnych