Najmodniejsza BACHATA - kurs od podstaw

LATINO WEEKEND NAD JEZIOREM

Wyjazd taneczno-rekreacyjny dla dorosłych

20 - 22 sierpnia 2021r


NA SKRÓTY:

Weekendowy wyjazd do hotelu nad Zalewem Sulejowskim z kursem tańca dla par i singli. Od piątku do niedzieli, 6h nauki najmodniejszego tańca - BACHATY od zera! Odpoczynek na plaży, ognisko, grill, taneczne wieczorne imprezy latino w Hotelu Molo. 60km od Łodzi, 120km od Warszawy.

Impreza kierowana do osób (par i singli) w wieku 20+, 30+, 40+.


Zobacz film z naszego wyjazdu rok temu:


PROGRAM tak z grubsza ;)

DZIEŃ 1   |   20 sierpnia

Dojazd własny do Smardzewic nad Zalewem Sulejowskim, rejestracja uczestników, plażowanie.
Od 19:00 ognisko z kiełbaskami, grill, zabawy integracyjne i animacje. Nocleg w hotelu.

DZIEŃ 2   |   21 sierpnia   |   sobota

Śniadanie. Zajęcia taneczne (3h). Czas wolny na plażowanie, taniec wspólną zabawę i animacje. Uroczysta obiadokolacja i wieczór taneczny w rytmie Latino. Nocleg.

DZIEŃ 3   |   22 sierpnia   |   niedziela

Śniadanie. Zajęcia taneczne (3h). Czas wolny na plażowanie. Obiad. Wykwaterowanie z hotelu. Powrót do domu.


HOTEL gdzie śpimy ;)

Zakwaterowanie w Hotelu Molo w Smardzewicach bezpośrednio nad jeziorem Sulejowskim. Dwa noclegi w pokojach 2-osobowych ze śniadaniami i obiadokolacjami. Obiekt posiada bezpłatny parking i plażę. Więcej informacji znajdziesz na stronie obiektu. Dojazd własny.

INSTRUKTORZY kadra - kto uczy?


Kamila Żołnierkiewicz
pasjonatka tańca i wszelkiej aktywności fizycznej. Związana z tańcem o najmłodszych lat. W wieku 6 lat, zaczęła swoją przygodę od tańca ludowego w Zespole Pieśni i Tańca "HARNAM". Po wielu latach przerwy postanowiła dalej rozwijać swoją taneczną pasję, tym razem w rytmach latino.

Niektórzy mówią, że urodziła się, aby poprzez ruch wyrażać siebie.

Na zajęciach, które prowadzi, poza doskonaleniem technik, chce wydobywać z uczestników emocje, które według niej są w tańcu najważniejsze. Dziś uczy salsy, bachaty i tańca imprezowego w Łodzi, Aleksandrowie Ł. i Zgierzu. Dodatkowo pod czujnym okiem Piotrka Kruka dalej rozwija swoje umiejętności w bachacie.

Z wielką pasją i zaangażowaniem prowadzi wraz ze swoim partnerem tanecznym Pawłem Pijanowskim Strefę Tańca TONdance Travel. Prywatnie mama dwójki dzieci, żona i niepoprawna marzycielka. Uważa, że marzenia są zbyt ważne, aby zostawić je w świecie fantazji. Jej motto to: Myśl tak, aby było po Twojej myśli.


Paweł Pijanowski
przez ostatnie 12 lat był nauczycielem salsy w Szkole Tańca ProjectSalsa z Łodzi. To on współtworzył grupę pierwszych pasjonatów, którzy popularyzowali ten taniec w Łodzi.

Wcześniej zaczął tańczyć taniec towarzyski pod wpływem filmu "Dirty Dancing", potem przyszła pasja do muzyki i kultury latynoamerykańskiej.

Analityczny umysł Pawła wraz z artystycznym sercem powoduje, że jako instruktor, na swoich zajęciach przekazuje skutecznie wiedzę, łącząc elementy „myślenia inżynierskiego” z nieuchwytnym, artystycznym odczuwaniem dźwięków, muzyki i ruchu. Pawła zachwyca różnorodność klimatów muzyczno-tanecznych, począwszy od Salsy, brzmień New Flamenco, Tanga, Bachaty i innych, pozwalająca na różnorodność interpretacji tańcem.

Prowadzi wraz ze swoją partnerką taneczną Kamilą Żołnierkiewicz Strefę Tańca TONdance Travel. Prowadzi zajęcia taneczne salsy, bachaty i tańca imprezowego w Łodzi, Aleksandrowie Ł. i Zgierzu.CENA WYJAZDU

Ceny promocyjne

535zł 490zł

3 dni pobytu: Noclegi, wyżywienie, kurs tańca, ognisko, imprezy, integracja. (Pełna opcja)


285zł 250zł

3 dni: Kurs tańca, ognisko z kolacją, impreza z obiadokolacją, zabawy na plaży. (Opcja bez noclegu)

UWAGA!!! Po 13 sierpnia lista uczestników zostanie zamknięta.


CENA ZAWIERA:

- 2 noclegi w komfortowych pokojach 2, 3 osobowych z łazienkami (Hotel Molo w Smardzewicach);

- 2 śniadania, kolację grillową przy ognisku w piątek, obiadokolację w sobotę i obiad w niedzielę;

- 6h nauki tańca bachata, taniec imprezowy + praktisy + imprezy;

- parking samochodowy, bezprzewodowy internet, dostęp do plaży;


W razie rezygnacji po wpłacie kwoty za wyjazd nie zwracamy wpłaty, ale można zmienić nazwisko uczestnika wyjazdu. W przypadku odwołania imprezy przez organizatora lub w wyniku ograniczeń związanych z pandemią, całą kwota za wyjazd zostanie oczywiście zwrócona.


JAK SIĘ ZAPISAĆ NA WYJAZD? rezerwacja miejsca.

Wypełnij i wyślij formularz rejestracyjny. W odpowiedzi otrzymasz e-mail z potwierdzeniem rezerwacji i numerem konta TONdance Travel do dokonania wpłaty kwoty za wyjazd. Na wykonanie przelewu masz 2 dni. Jeśli nie dokonasz wpłaty, rezerwacja zostanie anulowana. Wpłaty możesz również dokonać w Recepcji Szkoły Tańca, ul. Wólczańska 14/16, Łódź.


POPRZEDNIE NASZE WYJAZDY WSPOMNIENIA

Zobacz inne nasze wyjazdy taneczne organizowane przez TONdance Travel

   CAMP TOnDANCE #4 - SMARDZEWICE - 14-16 sierpnia 2020r

Instruktorzy: Kornel Cebulski, Malwina Uzdejczyk, Marcin i Magda / M and M Bachata Fusion , Kamila Żołnierkiewicz, Paweł Pijanowski, Witold Pągowski.

Archiwalna strona: CAMP TOnDANCE #4.

Filmowe podsumowanie wyjazdu.


   CAMP TOnDANCE #3 - NARTY&TANIEC - WISŁA - 11-15 marca 2020r

Instruktorzy: Riccardo Recanati, Nikita Bubnov, Katarzyna Zasada, Ola Bierzgalska, Mikołaj Bierzgalski, Kamila Żołnierkiewicz, Paweł Pijanowski.

Archiwalna strona: CAMP TOnDANCE #3.

Filmowe podsumowanie wyjazdu.


   MINI WYJAZD KARNAWAŁOWY - WROCŁAW - 1-2 lutego 2020r

Instruktorzy: Iza Torres.

Filmowe podsumowanie wyjazdu.


   CAMP TOnDANCE #2 - SIELPIA - 27-30 września 2019r

Instruktorzy: Daniel Pancerz, Ada Drozdowicz, Dawid Gnatowski, Agata Siepka, Witold Pągowski, Kamila Żołnierkiewicz, Paweł Pijanowski.

Archiwalna strona: CAMP TOnDANCE #2.


   CAMP TOnDANCE - SIELPIA - 24-26 maja 2019r

Instruktorzy: Agata Siepka, Kamila Żołnierkiewicz, Paweł Pijanowski.
INFO

Więcej informacji uzyskasz pod numerem telefonu:

phone507 102 845 - Kamila Żołnierkiewicz

Zastrzegamy sobie możliwość odwołania imprezy w przypadku zebrania się niewystarczającej liczby uczestników do 13 sierpnia. O ewentualnym odwołaniu wyjazdu zostaniesz powiadomiony mailem nie później niż 15 sierpnia. W takim wypadku całą kwota zostanie bezzwłocznie zwrócona na konto.