Weekendowy wyjazd do hotelu nad Zalewem Sulejowskim z kursem tańca dla par i singli. Łącznie 8h nauki najmodniejszych tańców w parach - BACHATA i SALSA od zera! Odpoczynek na plaży, ognisko, grill, animowane taneczne wieczorne imprezy latino, spływ kajakowy.

Grupa uczestników wyjazdu TONdance 2021

12-15 sierpnia 2022 wygodny i luksusowy Hotel Molo nad samym brzegiem Jeziora Sulejowskiego.
Wczasy w LLORET DE sMARdzewice na COSTA DEL SULejów ;)

Impreza kierowana do osób (par i singli) w wieku 20+, 30+, 40+.

UWAGA! Brak miejsc!

Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne Molo znajduje się zaledwie 50 metrów od Jeziora Sulejowskiego w Sulejowskim Parku Krajobrazowym. Swoim Gościom oferuje pokoje z łązienkami, telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych i bezpłatnym Internetem.

Hotel Molo - budynek - wejście Hotel Molo - budynek - restauracja

Pokoje zostały elegancko urządzone i dysponują częścią wypoczynkową oraz balkonem z malowniczym widokiem na okolicę. Atutem obiektu są wyjątkowo smaczne posiłki na tarasie z pięknym widokiem na jezioro i bezpłatny parking na terenie. Dojazd własny.

Hotel Molo odalony jest od Łodzi o 65km, 120km od Warszawy i 200km od Krakowa .

Hotel Molo - pokój Hotel Molo - sala konferencyjna

Zajęcia taneczne i animacje prowadzić będą wieloletni instruktorzy naszej Szkoły Tańca.

Klikaj w zdjęcia instruktorów i dowiedź się o nich więcej.

Jeśli masz jeszcze wątpliwości, czy wyjechać z TONdance Travel, przyjdź do naszej Szkoły Tańca na lekcję próbną. Poznaj instruktorów, przekonaj się, że Tobie taniec odpowiada i zapragnij spędzić wyjątkowy weekend nad jeziorem właśnie z nami.

Wybierz opcję pokoju dla siebie i kup teraz. Wypełnij i wyślij formularz rejestracyjny, a następnie zapłać za wyjazd za pomocą płatności internetowych bezpośrednio z naszej strony www. W odpowiedzi otrzymasz e-mail z potwierdzeniem rezerwacji i wykupienia wyjazdu. Istnieje możliwość wpłaty gotówki za wyjazd w Recepcji Szkoły Tańca, ul. Wólczańska 14, Łódź w ciągu 2 dni od momentu rezerwacji miejsca.

Tak, możesz zabrać ze sobą dzieci. Napisz do nas lub zadzwoń na   507 102 845, żeby dowiedzieć się więcej. Dzieci płacą mniej za pobyt, jedzenie, jest możliwość skorzystania z bonu turystycznego.

O tym jak zostać Ambasadorem wyjazdu i płacić mniej za swój pobyt przeczytaj na stronie: Ambasador Wyjazdów TONdance

Więcej informacji na dowolny temat uzyskasz pod numerem telefonu:

  507 102 845 - Kamila Żołnierkiewicz

UWAGA! Zastrzegamy sobie możliwość odwołania imprezy w przypadku zebrania się niewystarczającej liczby uczestników do 24 lipca 2022r. O ewentualnym odwołaniu wyjazdu zostaniesz powiadomiony mailem. W takim wypadku wpłata za wyjazd zostanie bezzwłocznie zwrócony na konto.