Ciężko pracujesz i myślisz, jak spędzić atrakcyjnie kilka dni na koniec zimy. Mamy propopozycję dla aktywnych. W marcu łączymy szaleństwo na nartach/desce z tanecznymi popołudniami i wieczorami w rytmie BACHATY i SALSY. To wszystko w centrum Szczyrku w wygodnym, luksusowym hotelu Alpin (po remoncie!) w dniach 6-10 marca 2024r. Masz 2 opcje wyjazdowe:

TYLKO TANIEC

TANIEC + NARTY

Widok Hotelu Alpin

To będzie wyjazd pełen atrakcji, na jakim jeszcze nie byłeś! Mamy dla Ciebie łącznie 20h zajęć tanecznych dla tańczących min. 6 miesiący do wyboru ze wspaniałymi instruktorami. Miejsca limitowane: max 80 miejsc!!!

Klikaj w zdjęcia instruktorów i dowiedź się o nich więcej.

Wszyscy instruktorzy poprowadzą łącznie 12h lekcji dla bachateros i 12h lekcji dla salseros na dwóch salach jednocześnie.

Spanie i jedzenie masz zapewnione w eleganckim hotelu z parkingiem i busem na stok narciarski. Mieszkać będziemy w samym centrum Szczyrku, a bawić się w przestronnych (200m2) salach "balowych".

TUTAJ AKTUALNE CENY WYJAZDU 
Recepcja w Hotelu Alpin Pokój w Hotelu Alpin Sala balowa w Hotelu Alpin Sauna w Hotelu Alpin

Wypełnij i wyślij formularz rejestracyjny, a następnie zapłać kaucję za wyjazd za pomocą płatności internetowych bezpośrednio z naszej strony www. W odpowiedzi otrzymasz e-mail z potwierdzeniem rezerwacji. Możesz równiez tego dokonać w recepcji naszej szkoły tańca, al. Kosciuszki 116, Łódź.

Tak, możesz zapłacić za wyjazd w ratach. I rata kaucji to 600zł od osoby. II ratę możesz zapłacić w terminie do 14 lutego 2024r. Płatność rat dokonuje się gotówką w Recepcji szkoły.

Nie. Sami wybieracie stok narciarski i jeśli potrzebujecie opłacacie instruktora narciarstwa. Za pośrednictwem hotelu mamy zniżkę na SKIPASSY. Możecie również korzystać z bezpłatnego hotelowego lub miejskiego busa dowożącego na stok.

O tym jak zostać Ambasadorem wyjazdu i płacić mniej za swój pobyt przeczytaj na stronie: Ambasador Wyjazdów TONdance

Więcej informacji na dowolny temat uzyskasz pod numerem telefonu:

  507 102 845 - Kamila Żołnierkiewicz