Ciężko pracujesz i myślisz, jak spędzić atrakcyjnie kilka dni na koniec zimy. Będzie tanecznie, bardzo rozwojowo i we wspaniałym towarzystwie. A wszystko w rytmie BACHATY i SALSY w centrum Szczyrku w wygodnym, luksusowym hotelu Alpin (po remoncie!) w dniach 6-10 marca 2024r (lub tylko weekend 8-10 marca).

Widok Hotelu Alpin

To będzie wyjazd pełen atrakcji, na jakim jeszcze nie byłeś! Mamy dla Ciebie łącznie 23h zajęć tanecznych dla tańczących min. 6 miesiący ze wspaniałymi instruktorami. Miejsca limitowane: max 80 miejsc!!!

Klikaj w zdjęcia instruktorów i dowiedź się o nich więcej.

Spanie i jedzenie masz zapewnione w eleganckim hotelu z parkingiem (płatny osobno). Mieszkać będziemy w samym centrum Szczyrku, a bawić się w przestronnych (200m2) salach "balowych" na tematycznych imprezach (Góralskie wesele, Fluorecent Party, Ognisko).

TUTAJ AKTUALNE CENY WYJAZDU 
Recepcja w Hotelu Alpin Pokój w Hotelu Alpin Sala balowa w Hotelu Alpin Sauna w Hotelu Alpin

Wypełnij i wyślij formularz rejestracyjny, a następnie zapłać kaucję za wyjazd za pomocą płatności internetowych bezpośrednio z naszej strony www. W odpowiedzi otrzymasz e-mail z potwierdzeniem rezerwacji. Możesz równiez tego dokonać w recepcji naszej szkoły tańca, al. Kosciuszki 116, Łódź.

Tak, możesz zapłacić za wyjazd w ratach. I rata kaucji to 600zł od osoby. II ratę możesz zapłacić w terminie do 14 lutego 2024r. Płatność rat dokonuje się gotówką w Recepcji szkoły.

O tym jak zostać Ambasadorem wyjazdu i płacić mniej za swój pobyt przeczytaj na stronie: Ambasador Wyjazdów TONdance

Więcej informacji na dowolny temat uzyskasz pod numerem telefonu:

  507 102 845 - Kamila Żołnierkiewicz