Start grupy!

High Heels - kurs tańca w Szkole Tańca TONdance Travel High Heels

Seksowny  |  Ekspresyjny  |  Pewny siebie
Udostępnij
Czy kiedykolwiek marzyłaś o tym, aby wskoczyć w swoje ulubione szpilki i poczuć moc ekspresji tanecznej?
Mamy dla Was niesamowitą okazję! Zapraszamy Was na nasz Kurs Tańca High Heels, gdzie każda z Was znajdzie miejsce, niezależnie od poziomu doświadczenia.
Jeśli nigdy wcześniej nie miałaś styczności z tańcem high heels, to fantastycznie! Nasze zajęcia są stworzone specjalnie dla dziewczyn, które chcą odkryć nowy wymiar tańca, poczuć się pewnie na wysokich obcasach i wyrazić siebie w zupełnie nowy sposób. Nasza doświadczona instruktorka poprowadzi Cię przez podstawowe kroki i figury, pomagając Ci odkryć radość tańca w szpilkach.
A jeśli już znasz ten styl tańca, to również zapraszamy Cię serdecznie! Nasze zajęcia są dostosowane do różnych poziomów zaawansowania, co oznacza, że znajdziesz wyzwania odpowiednie dla siebie. Będziemy razem doskonalić technikę, pracować nad dynamiką ruchu i rozwijać indywidualny styl w tańcu high heels.
Nie ma znaczenia, czy jesteś tancerką początkującą czy zaawansowaną, nasz kurs zapewni Ci świetną zabawę, naukę i okazję do wyrażania siebie poprzez ruch. To także doskonały sposób na zwiększenie pewności siebie i odkrycie swojej kobiecej mocy.
Razem odkrywajmy pewność siebie i kobiecą ekspresję poprzez taniec high heels!

POZIOM ZAAWANSOWANIA ZAJĘĆ TANECZNYCH:

Ikona: Poziom open

OPEN (dla wszystkich) dla wszystkich osób - od poziomu podstawowego do master. Nie wiesz czy to poziom dla Ciebie? Sprawdź opis poziomów.

Termin zajęć:

  Wtorki  |  19:35 - 20:20

Start grupy   Wtorek, 19 wrzesnia 2023r.

Instruktorzy prowadzący lekcje tańca:

Agnieszka Purgał
Agnieszka Purgał  więcej...

Zapisy:

Zapisy tylko dla pań

INNE ZAJĘCIA - START OD ZERA:

INNE ZAJĘCIA Z TEGO SAMEGO STYLU: