INSTRUKTOR TAŃCA

Agnieszka Purgał

Z wykształcenia pedagog. Uwielbia sport, który jest nieodłączną częścią jej życia. Kocha muzykę, dlatego tańczy od zawsze. Swoją niesamowitą przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 6 lat. Pierwsze taneczne kroki stawiała w Łódzkim Klubie Rock'n'Rolla Akrobatycznego Kiki Dance Łódź, gdzie przez wiele lat szkoliła się i zdobywała doświadczenie sceniczne.

Pełna pasji tancerka i certyfikowana instruktorka tańca. Specjalizuje się w stylach tanecznych takich jak: Reggaeton oraz High Heels, które są jej największą taneczną miłością. Agnieszka stale rozwija się szukając nowych inspiracji. W tańcu łączy różne techniki, tworząc swój niepowtarzalny i charakterystyczny tylko dla niej styl. Dlatego na jej zajęciach z pewnością poznasz także Dancehall, Afro czy Commercial oraz nauczysz się wyjątkowych choreografii.

Agnieszka, na co dzień spokojna i opanowana w tańcu przemienia się w wulkan energii zarażając wszystkich swoją niesamowitą miłością do tańca. Na zajęciach najważniejsze jest dla niej stworzenie przyjaznej przestrzeni, aby każdy kursant mógł czuć się pewnie i poznawać swoje mocne strony. W swoich działaniach jest skrupulatna i cierpliwa, dąży do wyznaczonych celów i zawsze daje z siebie 100%, dlatego w tańcu tak samo ważne są dla niej wyraz sceniczny, technika, estetyka ruchu oraz muzykalność.

WIĘCEJ ZDJĘĆ: