Tango Argentyńskie solo dla folowerów - kurs tańca w Szkole Tańca TONdance Travel Tango Argentyńskie solo dla folowerów

Pasja  |  Improwizacja  |  Bliskość
Udostępnij
Zapraszamy do wyjątkowej przygody w świecie tanga! Jeśli jesteś followerem, który pragnie pogłębić swoje umiejętności w odczytywaniu sygnałów od lidera to te zajęcia są stworzone dla Ciebie.
Będziemy zgłębiać elementy stylu, wyrazistość ruchu i indywidualną interpretację muzyki, tworząc unikalne tańce w rytmie tanga.
Nasza doświadczona instruktorka Danusia będą Cię prowadzić przez techniczne aspekty tańca, pomagając Ci doskonalić swoje umiejętności i zdobywać pewność siebie na parkiecie. Będziemy pracować nad wyrazistym wyrażaniem emocji, zrozumieniem muzyki i tworzeniem swojego własnego tańczącego języka.
Nie ważne, czy jesteś początkującym tancerzem czy doświadczonym followerem, te zajęcia pozwolą Ci rozwijać się w tańcu tanga w wyjątkowy sposób. Bądź gotowy na pasjonującą podróż poprzez ruch, dźwięk i uczucia, która otworzy przed Tobą zupełnie nowe drzwi tanecznej wyobraźni.

POZIOM ZAAWANSOWANIA ZAJĘĆ TANECZNYCH:

Ikona: Poziom open

OPEN (dla wszystkich) dla wszystkich osób - od poziomu podstawowego do master. Nie wiesz czy to poziom dla Ciebie? Sprawdź opis poziomów.

Instruktorzy prowadzący lekcje tańca:

Danuta Grajek-Niśkiewicz
Danuta Grajek-Niśkiewicz  więcej...

INNE ZAJĘCIA - START OD ZERA:

INNE ZAJĘCIA Z TEGO SAMEGO STYLU:

ZAJĘCIA WEEKENDOWE Z TEGO SAMEGO STYLU: