Bachata - kurs tańca w Szkole Tańca TONdance Travel Bachata

Zmysłowa  |  Emocjonalna  |  Techniczna
Udostępnij
Mamy przyjemność zaprosić Was na nasze nowe, ekscytujące zajęcia bachaty w parach, stworzone specjalnie dla tancerzy początkujących.

To unikalna okazja, aby rozpocząć swoją taneczną przygodę od podstaw i to pod okiem dwóch niezwykle utalentowanych instruktorów!

Na tych zajęciach zapewnimy Wam:

1. Podstawy bachaty: Rozpoczniemy od absolutnych podstaw, nie zakładając żadnego wcześniejszego doświadczenia tanecznego. Nauczycie się kroków podstawowych, prowadzenia i śledzenia, a także podstawowych figur.

2. Rozbudowy techniki:Stanley i Monika pomogą Wam w rozwijaniu techniki, abyście mogli stworzyć solidne podstawy dla swojego tańca.

3. Zabawę i integrację: Zajęcia będą również okazją do miłego spędzenia czasu, poznania nowych ludzi i zabawy na parkiecie

Nie potrzebujecie partnera, aby dołączyć do nas na te zajęcia. Przyjdźcie sami lub ze znajomymi, a my połączymy Was w pary na miejscu. Poza tym na zajęciach cały czas się zmieniamy, bo wtedy macie progres taneczny i potraficie tańczyć każdy z każdym, a właśnie o to chodzi w tańcu socjalowym jakim jest bachata.

Niech bachata stanie się Waszą pasją i źródłem radości!

POZIOM ZAAWANSOWANIA ZAJĘĆ TANECZNYCH:

Ikona: Poziom podstawowy

Poziom PODSTSAWOWY dla osóbm które ukończyły już poziom 'od zera'. Nie wiesz czy to poziom dla Ciebie? Sprawdź opis poziomów.

Instruktorzy prowadzący lekcje tańca:

Monika Mysur
Stanley Desir  więcej...
Monika Mysur  więcej...

INNE ZAJĘCIA - START OD ZERA:

INNE ZAJĘCIA Z TEGO SAMEGO STYLU:

ZAJĘCIA WEEKENDOWE Z TEGO SAMEGO STYLU: