Modern jazz dla dzieci w wieku 7-14 lat - kurs tańca w Szkole Tańca TONdance Travel Modern jazz dla dzieci w wieku 7-14 lat

Ekspresyjny  |  Innowacyjny  |  Swobodny
Udostępnij
Hej Młodzi Tancerze i Tancerki!
Czy marzycie o tańcu, który pozwoli Wam wyrazić siebie w kreatywny i innowacyjny sposób? Mamy dla Was fantastyczną okazję! Zapraszamy Was na nasze Zajęcia Tańca Modern Jazz, gdzie poznacie magię nowoczesnego tańca pełnego wyrazistości.
Jeśli macie w sobie pasję do tańca i chcecie poznać coś zupełnie nowego, to jesteście we właściwym miejscu. Nasze zajęcia są dostosowane do Waszego wieku i poziomu doświadczenia. Będziemy razem poznawać różnorodne style, kształtować wyrazistość ruchu i odkrywać swobodę tańca modern jazz.
Tańczymy w rytmie współczesnych dźwięków, łącząc technikę tańca klasycznego z ekspresyjnymi elementami. Nasza instruktorka poprowadzi Was przez świat modern jazzu, ucząc Was płynności ruchu, wyrazistego stylu i pracy nad emocjami w tańcu.
Podczas naszych zajęć nauczycie się pracować z przestrzenią, kształtować ciało i wyrażać siebie poprzez taniec. To nie tylko nauka, to także możliwość odkrycia swojego wyjątkowego stylu tanecznego i rozwijania swojego artystycznego potencjału.
Razem twórzmy unikalne historie na parkiecie i rozwijajmy nasz artystyczny potencjał!

POZIOM ZAAWANSOWANIA ZAJĘĆ TANECZNYCH:

Ikona: Poziom od zera

OD ZERA (dla początkujących) dla osób, które chcą rozpocząć swoją naukę tańca. Nie wiesz czy to poziom dla Ciebie? Sprawdź opis poziomów.

Termin zajęć:

  Środy  |  17:50 - 18:35

Start grupy   Środa, 27 wrzesnia 2023r.

Instruktorzy prowadzący lekcje tańca:

Małgorzata Bester
Małgorzata Bester  więcej...

Zapisy:

INNE ZAJĘCIA - START OD ZERA:

INNE ZAJĘCIA Z TEGO SAMEGO STYLU: