Start grupy!

Taniec klasyczny z elementami akrobatyki dla dzieci w wieku 7-14 lat - kurs tańca w Szkole Tańca TONdance Travel Taniec klasyczny z elementami akrobatyki dla dzieci w wieku 7-14 lat

Elegancki  |  Dynamiczny  |  Spektakularny
Udostępnij
Witajcie Młodzi Tancerze i Tancerki!
Czy marzyliście kiedykolwiek o odkryciu piękna tańca klasycznego i magii akrobatyki? Mamy dla Was wyjątkową okazję! Zapraszamy Was na nasze Zajęcia Tańca Klasycznego z Elementami Akrobatyki, gdzie połączycie elegancję tańca z ekscytującymi figurami akrobatycznymi.
Jeśli jesteście ciekawi świata tańca i gotowi na nowe wyzwania, to jesteście we właściwym miejscu. Nasze zajęcia są dostosowane do Waszego wieku i poziomu doświadczenia. Będziemy razem uczyć się podstaw tańca klasycznego, pracować nad techniką oraz dodawać elementy akrobatyki, które sprawią, że Wasze występy staną się niezwykłe.
Taniec klasyczny z elementami akrobatyki to połączenie precyzyjnych ruchów, harmonii i spektakularnych figur. Nasza instruktorka poprowadzi Was przez świat tańca klasycznego, rozwijając Wasze umiejętności taneczne i zdolności akrobatyczne.
Podczas naszych zajęć nauczycie się skakać, obracać i wykonywać widowiskowe akrobacje, zachowując jednocześnie elegancję ruchu. To nie tylko nauka, to także okazja do odkrywania swojej siły, zwinności i pasji tanecznej.
Przygotujcie się na fascynującą podróż w świat tańca klasycznego z akrobatycznym twistem, gdzie muzyka i ruch połączą się w niezwykłym widowisku. Zapiszcie się już teraz i dołączcie do naszej grupy młodych tancerzy, którzy chcą połączyć piękno tańca z efektownymi akrobacjami.
Razem odkrywajmy potencjał ruchu i spektakularne figury na parkiecie!

POZIOM ZAAWANSOWANIA ZAJĘĆ TANECZNYCH:

Ikona: Poziom od zera

OD ZERA (dla początkujących) dla osób, które chcą rozpocząć swoją naukę tańca. Nie wiesz czy to poziom dla Ciebie? Sprawdź opis poziomów.

Termin zajęć:

  Środy  |  17:00 - 17:45

Start grupy   Środa, 27 wrzesnia 2023r.

Instruktorzy prowadzący lekcje tańca:

Małgorzata Bester
Małgorzata Bester  więcej...

Zapisy:

INNE ZAJĘCIA - START OD ZERA:

INNE ZAJĘCIA Z TEGO SAMEGO STYLU: