Start grupy!

Hip-Hop dla dzieci w wieku 7-14 lat - kurs tańca w Szkole Tańca TONdance Travel Hip-Hop dla dzieci w wieku 7-14 lat

Energetyczne  |  Dynamiczne  |  Ekspresyjne
Udostępnij
Hej Młodzi Tancerze i Tancerki!
Zapraszamy Was na nasze Zajęcia Hip-Hopu, gdzie odkryjecie radość tańca w dynamicznym rytmie hip-hopu.
Jeśli macie w sobie pasję do tańca i muzyki, to jesteście we właściwym miejscu. Nasze zajęcia są dostosowane do Waszego wieku i poziomu doświadczenia. Będziemy razem kształtować podstawowe kroki, układy i techniki hip-hopu, rozwijając Waszą kreatywność i pewność siebie na parkiecie.
Taniec hip-hop to nie tylko ruch, to również wyraz Waszej osobowości, emocji i pasji. Nasza doświadczona instruktorka poprowadzi Was przez różnorodne style hip-hopu, ucząc Was poprawnej techniki i podstawowych elementów, które pozwolą Wam zatańczyć w oryginalny sposób.
Podczas naszych zajęć nauczycie się tańczyć w grupie, poznać nowych przyjaciół, odkrywać swoje możliwości taneczne i przede wszystkim świetnie się bawić. Hip-hop to nie tylko taniec, to także forma wyrażania siebie i tworzenia niesamowitych chwil razem z innymi.
Przygotujcie się na ekscytującą podróż w świat hip-hopu, gdzie muzyka i ruch połączą Was w energetyczną harmonię. Zapiszcie się już teraz i dołączcie do naszej grupy młodych tancerzy, którzy chcą poznać magię tańca hip-hop!

POZIOM ZAAWANSOWANIA ZAJĘĆ TANECZNYCH:

Ikona: Poziom od zera

OD ZERA (dla początkujących) dla osób, które chcą rozpocząć swoją naukę tańca. Nie wiesz czy to poziom dla Ciebie? Sprawdź opis poziomów.

Termin zajęć:

  Poniedziałki  |  17:50 - 18:35

Start grupy   Poniedziałek, 25 wrzesnia 2023r.

Instruktorzy prowadzący lekcje tańca:

Adrianna Binkowska
Adrianna Binkowska  więcej...

Zapisy:

INNE ZAJĘCIA - START OD ZERA:

INNE ZAJĘCIA Z TEGO SAMEGO STYLU: