Bachata - kurs tańca w Szkole Tańca TONdance Travel Bachata

Zmysłowa  |  Romantyczna  |  Intymna
Udostępnij
Czy jesteście gotowi na taniec pełen zmysłowości i emocji?
Mamy dla Was niezwykłą okazję! Zapraszamy Was na nasz Kurs Tańca Bachaty, stworzony specjalnie dla par i singli, którzy chcą odkryć piękno tego stylu tańca.
Jeśli jesteście już parą taneczną, to świetnie! Te zajęcia to doskonała okazja, aby zacieśnić więź i razem odkrywać magię tańca bachaty. A jeśli jesteście solo, to także jesteście mile widziani! Nasze zajęcia są przyjazne dla singli, a podczas zajęć dobieramy Wam partnerów tanecznych.
Nasz kurs jest zaprojektowany dla osób początkujących, bez względu na to, czy macie wcześniejsze doświadczenie taneczne czy nie. Będziemy razem poznawać podstawowe kroki, figury i techniki bachaty, skupiając się na płynności ruchu i wyrażaniu emocji poprzez taniec.
Taniec bachaty to nie tylko ruch, to także sposób na wyrażanie siebie i spędzanie czasu w miłym towarzystwie. Nasze zajęcia są pełne radości, a atmosfera sprzyja nauce i pozytywnej współpracy w grupie.
Zapiszcie się już teraz i dołączcie do naszej grupy tancerzy, którzy chcą odkryć magię tego zmysłowego tańca i stworzyć piękne wspomnienia taneczne.

POZIOM ZAAWANSOWANIA ZAJĘĆ TANECZNYCH:

Ikona: Poziom podstawowy

Poziom PODSTSAWOWY dla osóbm które ukończyły już poziom 'od zera'. Nie wiesz czy to poziom dla Ciebie? Sprawdź opis poziomów.

Instruktorzy prowadzący lekcje tańca:

Michał Suliga Agata Bilska
Michał Suliga  więcej...
Agata Bilska  więcej...

INNE ZAJĘCIA - START OD ZERA:

INNE ZAJĘCIA Z TEGO SAMEGO STYLU:

ZAJĘCIA WEEKENDOWE Z TEGO SAMEGO STYLU: