Salsa Choreo - kurs tańca w Szkole Tańca TONdance Travel Salsa Choreo

Nowe wyzwanie
Udostępnij
Cześć Wszystkim!
Mamy przed sobą ekscytującą i wyjątkową przygodę taneczną, której nie możecie przegapić! Zapraszamy Was na nasze Zajęcia Salsy Choreo, gdzie razem stworzymy niesamowity układ taneczny, który zaprezentujemy podczas szkolnego eventu. To także okazja do nagrania pamiątkowego filmiku, który zachowa nasz taneczny wysiłek na lata!
Jeśli kochacie taniec i chcielibyście zrobić coś wyjątkowego, to jesteście we właściwym miejscu. Nasze zajęcia będą poświęcone tworzeniu dynamicznego i pełnego energii układu tanecznego w stylu salsy. Będziemy razem uczyć się kroków, figur i sekwencji, które sprawią, że wasza prezentacja będzie niezapomniana.
Nasz taneczny projekt to nie tylko nauka układu, to także okazja do wspólnego działania i stworzenia pięknej pamiątki. Występ podczas szkolnego eventu i nagrany filmik będą dowodem Waszej pasji i zaangażowania w świat tańca.
Przygotujcie się na intensywną pracę nad układem tanecznym, na rozwijanie swoich umiejętności i na spędzenie czasu w radosnej atmosferze tanecznej wspólnoty. Zapiszcie się już teraz i dołączcie do naszej grupy tancerzy, którzy chcą stworzyć coś wyjątkowego razem.

POZIOM ZAAWANSOWANIA ZAJĘĆ TANECZNYCH:

Ikona: Poziom podstawowy

Poziom PODSTSAWOWY dla osóbm które ukończyły już poziom 'od zera'. Nie wiesz czy to poziom dla Ciebie? Sprawdź opis poziomów.

Instruktorzy prowadzący lekcje tańca:

Emilia Mazur
Emilia Mazur  więcej...

INNE ZAJĘCIA - START OD ZERA:

INNE ZAJĘCIA Z TEGO SAMEGO STYLU: