0statnie zajęcia z Violą/od 10.01 zmiana instruktora

Salsa solo - kurs tańca w Szkole Tańca TONdance Travel Salsa solo

Energiczna  |  Radosna  |  Rytmiczna
Udostępnij
Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, aby wcielić się w rytm latynoskiej muzyki i odkryć magię tańca salsy?
Mamy dla Ciebie wyjątkową okazję! Zapraszamy Cię na nasze Zajęcia Tańca Salsy Solo, stworzone specjalnie dla osób od zera.
Jeśli nigdy wcześniej nie miałeś styczności z tańcem salsy lub dopiero zaczynasz swoją przygodę z tańcem, to te zajęcia są dla Ciebie idealne. Nasza doświadczona instruktorka poprowadzi Cię przez podstawowe kroki i figury salsy, pomagając Ci poczuć się pewnie na parkiecie.
Nasze zajęcia są dostosowane do poziomu początkujących, co oznacza, że nie potrzebujesz żadnego wcześniejszego doświadczenia tanecznego. Będziemy razem kształtować płynność ruchu, pracować nad koordynacją i odkrywać radość, jaką niesie ze sobą taniec salsy.
Nie tylko nauczysz się tańczyć, ale również poczujesz niezwykłą atmosferę, która panuje na parkiecie salsy. To miejsce, gdzie możesz wyrazić emocje, oddać się rytmowi i spędzić czas w gronie ludzi o podobnych zainteresowaniach.

POZIOM ZAAWANSOWANIA ZAJĘĆ TANECZNYCH:

Ikona: Poziom podstawowy

Poziom PODSTSAWOWY dla osóbm które ukończyły już poziom 'od zera'. Nie wiesz czy to poziom dla Ciebie? Sprawdź opis poziomów.

Instruktorzy prowadzący lekcje tańca:

Violetta Jaroszewska
Violetta Jaroszewska  więcej...

INNE ZAJĘCIA - START OD ZERA:

INNE ZAJĘCIA Z TEGO SAMEGO STYLU:

ZAJĘCIA WEEKENDOWE Z TEGO SAMEGO STYLU: