Start grupy!

Salsa solo - kurs tańca w Szkole Tańca TONdance Travel Salsa solo

Energiczna  |  Radosna  |  Rytmiczna
Udostępnij
Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, aby wcielić się w rytm latynoskiej muzyki i odkryć magię tańca salsy?
Mamy dla Ciebie wyjątkową okazję! Zapraszamy Cię na nasze Zajęcia Tańca Salsy Solo, stworzone specjalnie dla osób od zera.
Jeśli nigdy wcześniej nie miałeś styczności z tańcem salsy lub dopiero zaczynasz swoją przygodę z tańcem, to te zajęcia są dla Ciebie idealne. Nasza doświadczona instruktorka poprowadzi Cię przez podstawowe kroki i figury salsy, pomagając Ci poczuć się pewnie na parkiecie.
Nasze zajęcia są dostosowane do poziomu początkujących, co oznacza, że nie potrzebujesz żadnego wcześniejszego doświadczenia tanecznego. Będziemy razem kształtować płynność ruchu, pracować nad koordynacją i odkrywać radość, jaką niesie ze sobą taniec salsy.
Nie tylko nauczysz się tańczyć, ale również poczujesz niezwykłą atmosferę, która panuje na parkiecie salsy. To miejsce, gdzie możesz wyrazić emocje, oddać się rytmowi i spędzić czas w gronie ludzi o podobnych zainteresowaniach.

POZIOM ZAAWANSOWANIA ZAJĘĆ TANECZNYCH:

Ikona: Poziom od zera

OD ZERA (dla początkujących) dla osób, które chcą rozpocząć swoją naukę tańca. Nie wiesz czy to poziom dla Ciebie? Sprawdź opis poziomów.

Termin zajęć:

  Środy  |  19:35 - 20:20

Start grupy   Środa, 20 wrzesnia 2023r.

Instruktorzy prowadzący lekcje tańca:

Violetta Jaroszewska
Violetta Jaroszewska  więcej...

Zapisy:

Zapisy bez ograniczeń

INNE ZAJĘCIA - START OD ZERA:

INNE ZAJĘCIA Z TEGO SAMEGO STYLU: