Bachata - kurs tańca w Szkole Tańca TONdance Travel Bachata

Dla Par i Singli
Udostępnij
Zapraszamy na nasze zajęcia tańca bachata, które są dedykowane zarówno dla par, jak i singli! Nie musisz mieć swojego stałego partnera, ponieważ na zajęciach dobieramy się w pary, co pozwoli Ci poznać nowych ludzi i pozostać aktywnym w trakcie nauki tańca.
Nasze zajęcia tańca bachata to doskonały sposób na spędzenie czasu z ukochaną osobą lub na poznanie nowych ludzi, którzy również kochają taniec. Nauczysz się podstawowych kroków i figur, które pozwolą Ci poczuć się pewniej na parkiecie i zaprezentować swoje umiejętności podczas imprez tanecznych.
Nie musisz mieć doświadczenia w tańcu, aby zapisać się na te zajęcia ponieważ kurs jest od zera, prowadzony przez naszych wykwalifikowanych instruktorów, którzy zadbają o to, aby każdy czuł się swobodnie i zaczął czerpać radość z tańca.
Taniec bachata to doskonały sposób na poprawę kondycji, rozładowanie stresu i poznanie nowych ludzi. Niezależnie od tego, czy jesteś singlem, czy w związku, na naszych zajęciach na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Zapewniamy, że uczestnictwo w naszych zajęciach przyniesie Ci wiele korzyści, a nauka tańca bachata to wspaniała okazja do spędzenia czasu w miłym i przyjaznym towarzystwie. Dołącz do nas już dziś i pozwól sobie na chwilę relaksu i zabawy!

POZIOM ZAAWANSOWANIA ZAJĘĆ TANECZNYCH:

Ikona: Poziom średni

Poziom ŚREDNI dla osób, które ukończyły poziom podstawowy. Nie wiesz czy to poziom dla Ciebie? Sprawdź opis poziomów.

Instruktorzy prowadzący lekcje tańca:

Piotr Pofit Patrycja Wojtasiak
Piotr Pofit  więcej...
Patrycja Wojtasiak  więcej...

INNE ZAJĘCIA - START OD ZERA:

INNE ZAJĘCIA Z TEGO SAMEGO STYLU:

ZAJĘCIA WEEKENDOWE Z TEGO SAMEGO STYLU: