Mix Dominicano solo - kurs tańca w Szkole Tańca TONdance Travel Mix Dominicano solo

Salsa  |  Bachata  |  Merengue  |  Cha Cha
Udostępnij
Jeśli szukasz sposobu na poprawę swojej kondycji, jednocześnie ucząc się tańca, to zajęcia z salsy, bachaty, cha cha i merengue to doskonały wybór dla Ciebie! Tańce latynoamerykańskie są nie tylko fantastycznym sposobem na spalenie kalorii, ale również świetnym sposobem na rozrywkę i poznanie nowych ludzi.
Na naszych zajęciach nauczysz się podstawowych kroków i figur, które pozwolą Ci poczuć się pewniej na parkiecie i zaprezentować swoje umiejętności podczas imprez tanecznych. Nasz wykwalifikowany instruktor zrobi wszystko, abyś poczuł się swobodnie i zaczął czerpać radość z tańca.
Nie musisz mieć żadnego doświadczenia w tańcu, aby dołączyć do naszej grupy. Zajęcia są przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych tancerzy. Przyjdź i dołącz do naszej przyjaznej społeczności, która jest gotowa Cię przyjąć z otwartymi ramionami.
Zapewniamy, że uczestnictwo w naszych zajęciach przyniesie Ci wiele korzyści: poprawisz swoją kondycję, nauczysz się tańczyć i poznasz fantastycznych ludzi. Dołącz do nas już dziś i poczuj radość z tańca latynoamerykańskiego!

Poziom zaawansowania zajęć tanecznych:

Poziom OD ZERA (dla początkujących)
Zajęcia dla osób, które chcą rozpocząć swoją naukę tańca.
Nie wiesz czy to poziom dla Ciebie? Sprawdź opis poziomów.

Termin zajęć:

  Poniedziałki  |  19:35 - 20:20

Start grupy   Poniedziałek, 22 maja 2023r.

Instruktorzy prowadzący lekcje tańca:

Witold Pągowski
Witold Pągowski  więcej...

Zapisy:

Zapisy bez ograniczeń

INNE ZAJĘCIA - START OD ZERA:

INNE ZAJĘCIA Z TEGO SAMEGO STYLU: