Mix Dominicano solo - kurs tańca w Szkole Tańca TONdance Travel Mix Dominicano solo

Salsa  |  Bachata  |  Merengue  |  Cha Cha
Udostępnij
Jeśli szukasz sposobu na poprawę swojej kondycji, jednocześnie ucząc się tańca, to zajęcia z salsy, bachaty, cha cha i merengue to doskonały wybór dla Ciebie! Tańce latynoamerykańskie są nie tylko fantastycznym sposobem na spalenie kalorii, ale również świetnym sposobem na rozrywkę i poznanie nowych ludzi.
Na naszych zajęciach nauczysz się kroków i figur, które pozwolą Ci poczuć się pewniej na parkiecie i zaprezentować swoje umiejętności podczas imprez tanecznych. Nasz wykwalifikowany instruktor zrobi wszystko, abyś poczuł się swobodnie i zaczął czerpać radość z tańca.
Aby dołączyć do naszej grupy powinieneś już znać kroki podstawowe. Zajęcia są przeznaczone dla osób już tańczących. Przyjdź i dołącz do naszej przyjaznej społeczności. Zapewniamy, że uczestnictwo w naszych zajęciach przyniesie Ci wiele korzyści: poprawisz swoją kondycję, nauczysz się tańczyć i poznasz fantastycznych ludzi. Dołącz do nas już dziś i poczuj radość z tańca latynoamerykańskiego!

POZIOM ZAAWANSOWANIA ZAJĘĆ TANECZNYCH:

Ikona: Poziom podstawowy

Poziom PODSTSAWOWY dla osóbm które ukończyły już poziom 'od zera'. Nie wiesz czy to poziom dla Ciebie? Sprawdź opis poziomów.

Instruktorzy prowadzący lekcje tańca:

Witold Pągowski
Witold Pągowski  więcej...

INNE ZAJĘCIA - START OD ZERA:

INNE ZAJĘCIA Z TEGO SAMEGO STYLU: