INSTRUKTOR TAŃCA

Ola Gajdała

Ola jest pasjonatką wszelkich form taneczno-ruchowych. Na scenie od dziecka. Rozpoczynała jako 7 latka od tańca klasycznego. Po kilku latach porzuciła balet dla modern jazz oraz tańca współczesnego, występując wraz z łódzką formacją taneczną „Busters” oraz biorąc udział w licznych projektach i spektaklach taneczno-teatralnych. Kontynuowała tę przygodę ponad 15 lat.

Na początku studiów zafascynowała się również jogą i stretchingiem. Jest certyfikowaną instruktorką tych form, prowadząc regularne zajęcia i warsztaty.

W 2018 roku rozpoczęła przygodę z tańcami socjalowymi i od tamtej pory nieustannie rozwija się w tym kierunku. Jej serce skradła Kizomba, Kizomba Fusion, Urban Kiz i Zouk. Każdego roku spędza mnóstwo czasu na festiwalowych i warsztatowych parkietach, szkoli się zarówno w Polsce jak i za granicą, wciąż poszerzając swoje taneczne horyzonty.

Taniec jest dla niej sposobem na wyrażanie siebie, tworzeniem magicznej relacji, płynnego dialogu z drugim człowiekiem bez konieczności używania słów.

Jej motto: rób to co kochasz, tańcz tak jak czujesz, myśl nieszablonowo.

WIĘCEJ ZDJĘĆ: