INSTRUKTOR TAŃCA

Klaudia Pomorska

Miłośniczka, tancerka i instruktorka samby brazylijskiej. Maniaczka ciągłego rozwoju i jakości w tańcu. Fanka zdrowego stylu życia i fitnessu. Certyfikowana trenerka PFS Kształtowania Pośladków oraz AZ Stretchingu i Relaksacji.

Propagatorka kultury brazylijskiej w Polsce. Założycielka i choreograf prestiżowej rewii brazylijskiej Samba Extrema, a także założycielka i projektantka kostiumów scenicznych w Klaudia Pomorska - Dance & Atelier.

Klaudia otwierała jeden z odcinków “Tańca z Gwiazdami”, wystąpiła w teledysku "Nie przestawaj!" Wojtka Ezzata, a także była gościem specjalnym w programach “Następny Proszę!” oraz “Łodzianie z importu”. Ponadto, jako pierwsza Polka została wybrana na Local Coordinator Samba No Pe podczas International Samba Day 2016 i co roku przygotowuje Łodzianki do tego międzynarodowego projektu.

Jej umiejętności i technika w Sambie Brazylijskiej robi wrażenie nie tylko w Polsce. Klaudia zdobywa słowa uznania i propozycje wysokich pozycji solowych na karnawale w Rio de Janeiro od dyrektorów i czołowych tancerek szkół Samby.

Na zajęciach zaraża pozytywną polsko-brazylijską energią i uśmiechem. Stara się przekazać jak najwięcej wiedzy na temat techniki, kładzie nacisk na precyzję ruchów i improwizację.

WIĘCEJ ZDJĘĆ: