Walentynkowy Crash Kurs Bachaty Walentynkowy Crash Kurs Bachaty

BachaLOVE Walentynki
Udostępnij

Jak zorganizować wyjątkowe Walentynki?
Podaruj swojej Walentynce specjalny walentynkowy kurs tańca dla dwojga w jeden dzień. Nauczymy Was najmodniejszego tańca - BACHATY SENSUAL. Przywitamy Was w naszej Szkole Tańca kieliszkiem szampana. Po zajęciach poczęstujemy Was, specjalnie dla nas wypalaną kawą w jednej z łódzkich palarni kawy. W naszej TONdance CAFE czekać na Was będzie Espresso lub Cappucino do wyboru (kawa i szampan w cenie kursu).
Uczestnikom, którzy w dniu kursu zdecydują się wykupić dowolny karnet na kurs tańca w naszej szkole będzie przysługiwała zniżka 10% - nasze karnety nie mają daty ważności.

Bachata to niezwykle modny dziś taniec w parach pochodzący z Dominikany. Swoją popularność zawdzięcza sensualnemu nastrojowi, wpadającej w ucho muzyce i osiąganiu dużej przyjemności z tańca już od samego początku nauki.
Na naszych zajęciach nauczycie się improwizowanego tańca, w którym mężczyzna czuje się męski, a kobieta bardzo kobieco. Poznacie zasady prowadzenie partnerki i odbierania sygnałów od partnera. Kurs tańca to również świetna okazja, żeby poszerzyć swoje grono znajomych i wspólnie wybrać się na bachatową imprezę.
Po ukończeniu tego kursu, będziecie mogli kontynuować naukę dołączając do regularnego kursu bachaty na poziomie podstawowym.

POZIOM ZAAWANSOWANIA ZAJĘĆ TANECZNYCH:

Ikona: Poziom od zera

OD ZERA (dla początkujących) dla osób, które chcą rozpocząć swoją naukę tańca. Nie wiesz czy to poziom dla Ciebie? Sprawdź opis poziomów.

PROGRAM ZAJĘĆ:

19.02.2023 / niedziela
15:00 - 15:45
Bachata 1/4
15:50 - 16:35
Bachata 2/4
16:45 - 17:30
Bachata 3/4
17:35 - 18:20
Bachata 4/4

INSTRUKTORZY PROWADZĄCY LEKCJE TAŃCA:

Bartek Bruś Sylwia Mizera
Bartek Bruś  więcej...
Sylwia Mizera  więcej...

ZAPISY OBOWIĄZKOWE:

Zapisy tylko dla par

MIEJSCE ZAJĘĆ:

Szkoła Tańca TONdance Travel
al. Kościuszki 116; 90-442 Łódź