Weekend nad jeziorem

CAMP TOnDANCE BACHATA

Wyjazd taneczno-integracyjny z TONdance

20 - 22 sierpnia 2021r


NA SKRÓTY:

Pamiętacie jak było rok temu latem na CAMP TOnDANCE w Smardzewicach? Oj działo się! Kolejny taki wyjazd już w sierpniu! 3 wspaniałe pary instruktorskie: Marcin & Magda z Łodzi, Kriss & Natalia z Wrocławia oraz łódzko-warszawska para czyli Piotr & Tatewik. Każda para poprowadzi po 4h bachatowych zajęć! A oprócz tego imprezy wieczorne, ognisko z grillem, tańce na plaży w dzień, integracja, zabawy i moc wspólnej radochy.

Zajęcia taneczne kierowane to tańczących minimum 5 miesięcy. A jeśli tańczysz krócej kliknij tutaj.


Pamiętasz? Tak było rok temu z TONdance Travel:

PROGRAM tak z grubsza ;)

DZIEŃ 1   |   20 sierpnia   |   piątek

Przyjazd do Smardzewic nad Zalewem Sulejowskim, rejestracja uczestników.
Od 19:00 ognisko z kiełbaskami, grill, zajęcia taneczne, zabawy integracyjne, taniec na tarasie. Nocleg w hotelu.

DZIEŃ 2   |   21 sierpnia   |   sobota

Śniadanie. Zajęcia taneczne. Czas wolny na plażowanie, wspólny taniec i muza na plaży lub tarasie. Uroczysta obiadokolacja z zabawą taneczną. To w całym hotelu Wieczór Latino! Będzie się działo! Nocleg.

DZIEŃ 3   |   22 sierpnia   |   niedziela

Śniadanie. Zajęcia taneczne. Czas wolny na plażowanie, taniec, integrację i zabawy. Obiad. Plażowanie. Powrót do domu.


HOTEL gdzie śpimy ;)

Zakwaterowanie w Hotelu Molo w Smardzewicach bezpośrednio nad jeziorem Sulejowskim. Obiekt po rozbudowie i remoncie. Dwa noclegi w pokojach 2- lub 3-osobowych ze śniadaniami i obiadokolacjami. Obiekt posiada bezpłatny parking i plażę. Więcej informacji znajdziesz na stronie obiektu. Dojazd własny.

INSTRUKTORZY kadra - kto uczy?


Magda
jeszcze nie umiała chodzić, a już kiwała się w rytm muzyki ??, zaczynała od tańca towarzyskiego, który przez 8 lata trenowała pod okiem polskich i zagranicznych szkoleniowców. Potem jej serce na dobre skradła bachata i tak od 2016r. pielęgnuje swoją pasję.

W parze z Marcinem zdobyła 3 miejsce w konkursach Bachata Stars w Polsce i w Czechach oraz 4. finałowe miejsce w największym konkursie socjalowym w Polsce by Warsaw Bachata Meet Up. Na zajęciach kładzie nacisk na poprawną technikę, dynamikę w tańcu i interpretację muzyki.


Marcin
swoją taneczną przygodę rozpoczynał od Capoiery. Podążanie za pasją doprowadziło go najpierw do salsy, a potem nieco za sprawą Magdy zakochał się w bachacie.

Zdobywca 3 miejsca w konkursie Bachata Stars w Polsce i Czechach, regularnie szkoli się na eventach u polskich i zagranicznych instruktorow. Zajęcia prowadzi z humorem. Zwraca uwagę na leading i following. Szaleje na punkcie Musicality.


Natalia Plewa
Zamiłowanie do tańca rozpoczęło się od rytmów salsy, aby niespełna rok później rozpalić swoją niespodziewaną rozmiarami potrzebę zmiany trybu wyrażania siebie w rytm Bachaty stricte Sensual!

Nad swoimi umiejętnościami pracowała zarówno w kraju jak i za oceanem. To właśnie w USA zasmakowała pięknego tanecznego świata, podróżując po festiwalach, szkoląc się w wielu stanach w kraju.

Po powrocie do Europy, na rynek wkroczyła mocnym krokiem tanecznym mając u swojego boku Xaviego (Xavi & Natalia Bachata), z którym podbijała serca w kolejnych krajach na zachodzie, ucząc i bawiąc się na wielu międzynarodowych festiwalach tanecznych u boku światowych gwiazd. Obecnie parnerka zarówno życiowa jak i taneczna Krissa ;)


Kriss (Krzysztof Juraszek)
muzyk, tancerz, akrobata. "Bachata to moja pasja od 2011 roku, od tej pory nie wyobrażam sobie życia bez niej" - mówi o sobie Kriss.

Najważniejszy rozdział swojego życia rozpoczął w 2010 w rytmach salsy, aby już w kolejnym na poważnie roztańczyć swoją karierę w muzyce obfitującej sensualnym pulsem bachatowym.

Szkoląc się u najlepszych instruktorów bachaty, miał również przyjemność prowadzić zajęcia i warsztaty na wielu festiwalach i wydarzeniach tanecznych w Polsce jak i zagranica. Wielokrotne tytuły mistrza Polski zdobyte z poprzednią partnerką taneczną (Krztsztof & Dorota Bachata Poland) ugruntowały mocno jego talent i pozycje. Na co dzień, wiodący instruktor Bachaty Sensual we Wrocławiu, prowadzi regularne zajęcia w szkole tanca La Rosa Negra. W swojej karierze wykształcił wielu instruktorów bachaty, przyczyniając się w ten sposób bardzo do kształtowania i ukierunkowania rynku bachatowego w Polsce.

Niepowtarzalny styl tańca, który obecnie łączy ze stylem swojej aktualnej partnerki tanecznej jak i życiowej- Natalii Plewy ( Kriss & Natalia Bachata). Para ta tworzy fantastyczną, wybuchową mieszankę. Na ich zajęciach nie można się nudzić, mają nacisk zarówno na humor, technikę jak i ekspresję siebie.


Tatewik Burchart
Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła już na dodatkowych zajęciach w przedszkolu. W 2012 r. trafiła „przez przypadek” na casting do reklamówki internetowej Rossmanna w szkole tańca Project Salsa w Łodzi.

Doświadczenie instruktorskie zdobyła w łódzkiej szkole tańca Project Salsa. Prowadziła tam zajęcia parowe oraz solowe z techniki Bachata Sensual. Następnie dynamiczny rozwój spowodował zmianę szkoły tańca na Urban Dance Zone.

Tatewik w swojej karierze tanecznej należała do takich formacji, jak FameArt by Project Salsa, Romantica Team by Piotr Kruk, czy Las Estrellas by Monika Sęk. Wraz z grupami oraz swoim partnerem tanecznym, występowała na wielu międzynarodowych eventach, jak np. Bachata Meet Up, Salsamania w Warszawie. Występowała również na jednej scenie z takimi sławami jak mistrzowie świata Bachaty Marcelo&Belen.

Osiągnięcia taneczne to: m.in.

  • udziału w międzynarodowym konkursie Bachatastars 2018,
  • I miejsce w turnieju tańca nowoczesnego IDO 2018 w Kielcach,
  • I miejsce w międzynarodowym konkursie Bachatastars 2019, gdzie uzyskała tytuł Mistrzyni Polski Bachatastars 2019

Swoim kursantom chce Ona pokazać, że każdy, jeśli chce jest w stanie nauczyć się tańca.  Na zajęciach podkresla jak ważny jest dialog z instruktorem, ponieważ kto pyta nie bladzi! 😛 Tatewik uwaza ze systematyczna praca i motywacja do przełamywania swoich barier owocują niesamowitą satysfakcją z tańca jak i ogólnie z życia.

Najważniejsze w tańcu jest dla Niej to, że w nim czuje wolność wyrażenia swoich emocji.

Inne zainteresowania, pasje ciekawostki: Jest w połowie Ormianką, co nadaje jej tańcu kaukaskiego pazura.

Uważa, że Taniec jest najlepszą inwestycją w siebie – poprawia pamięć, uczy dyscypliny, a nade wszystko wspomaga koordynację ruchową i daje niesamowitą pewność siebie na parkiecie jak i w życiu.

Piotr Koziołkiewicz
Taneczny podróżnik, wulkan energii, a przy tym pasjonat muzyki bachatowej (często występuje w roli DJa)! Skupia się na pozytywnych emocjach, dobrej zabawie i komforcie dla obu stron w tańcu socjalowym.

Wierzy w to, że taniec jest niewerbalnym językiem dlatego koncentruje się na komunikacji w parze poprzez ruch. Jego specjalizacja to bachata sensual znana z płynnych ruchów i mocnego akcentowania w zgodzie z muzyką.

Ma doświadczenie w przygotowywaniu choreografii scenicznych i układów pod videoklipy stąd prowadzi też warsztaty kształcące pod tymi kątami. Obecnie, poza Łodzią, uczy głównie w Warszawie i prowadzi warsztaty w innych miastach (Katowice, Gdynia).

Wielokrotnie występował publicznie ze swoimi choreografiami (również za granicą, np. w Reading w Wielkiej Brytanii) i brał udział w kilkunastu projektach choreograficznych (m.in. cieszące się dużą popularnością warszawskie flashmoby). Wywalczył trzecie miejsce w Warsaw Bachata Social Competition w 2016 i 2019 roku.

Ciągle podkreśla, że jest zabiegany i to dlatego się spóźnia – nie dajcie się zwieść, on po prostu uwielbia spać 😉

CENNIK

Opcja FULL PASS (3 dni: noclegi, wyżywienie, warsztaty taneczne, ognisko, impreza)

     480zł tylko dla 10 pierwszych osób, które opłaciły pobyt!

     510zł dla kolejnych 10 osób!

     540zł dla kolejnych 10 osób!

     570zł dla kolejnych pozostałych osób!

AKTUALNA CENA FULL PASS: 540zł


Opcja tylko warsztaty i imprezy (Bez noclegów, warsztaty taneczne, ognisko z grilem, impreza z obiadokolacją)

     Ceny jak opcja FULL pomniejszone o kwotę 180zł

AKTUALNA CENA BEZ NOCLEGÓW: 360zł


Opcja od soboty (nocleg lub ze noclegu, wyżywienie, ognisko, impreza)

     Pisz do nas na Messengerze.


CENA ZAWIERA (opcja Full Pass):

- 2 noclegi w komfortowych pokojach 2, 3 osobowych z łazienkami (Hotel Centrum Molo w Smardzewicach);

- 2 śniadania, kolacja grillowa przy ognisku w piątek, obiadokolację w sobotę i obiad w niedzielę;

- 10h nauki tańca, gry i zabawy integracyjne + imprezy nocne;

- parking samochodowy, bezprzewodowy internet, dostęp do plaży;


JAK SIĘ ZAPISAĆ ?

Wypełnij i wyślij formularz rejestracyjny. W odpowiedzi otrzymasz e-mail z potwierdzeniem rezerwacji i numerem konta TONdance Travel do dokonania wpłaty. Przelew wykonaj natychmiast, tego samego dnia, żeby mieć pewność ceny z niższego progu cenowego. Jeśli nie dokonasz wpłaty rezerwacja zostanie anulowana. Wpłaty możesz również dokonać w Recepcji Szkoły Tańca, ul. Wólczańska 14/16, Łódź.






POPRZEDNIE NASZE WYJAZDY WSPOMNIENIA

Zobacz inne nasze wyjazdy taneczne organizowane przez TONdance Travel

   CAMP TOnDANCE #4 - SMARDZEWICE - 14-16 sierpnia 2020r

Instruktorzy: Kornel Cebulski, Malwina Uzdejczyk, Marcin i Magda / M and M Bachata Fusion , Kamila Żołnierkiewicz, Paweł Pijanowski, Witold Pągowski.

Archiwalna strona: CAMP TOnDANCE #4.

Filmowe podsumowanie wyjazdu.


   CAMP TOnDANCE #3 - NARTY&TANIEC - WISŁA - 11-15 marca 2020r

Instruktorzy: Riccardo Recanati, Nikita Bubnov, Katarzyna Zasada, Ola Bierzgalska, Mikołaj Bierzgalski, Kamila Żołnierkiewicz, Paweł Pijanowski.

Archiwalna strona: CAMP TOnDANCE #3.

Filmowe podsumowanie wyjazdu.


   MINI WYJAZD KARNAWAŁOWY - WROCŁAW - 1-2 lutego 2020r

Instruktorzy: Iza Torres.

Filmowe podsumowanie wyjazdu.


   CAMP TOnDANCE #2 - SIELPIA - 27-30 września 2019r

Instruktorzy: Daniel Pancerz, Ada Drozdowicz, Dawid Gnatowski, Agata Siepka, Witold Pągowski, Kamila Żołnierkiewicz, Paweł Pijanowski.

Archiwalna strona: CAMP TOnDANCE #2.


   CAMP TOnDANCE - SIELPIA - 24-26 maja 2019r

Instruktorzy: Agata Siepka, Kamila Żołnierkiewicz, Paweł Pijanowski.


INFO

Więcej informacji uzyskasz pod numerem telefonu:

phone507 102 845 - Kamila Żołnierkiewicz

Zastrzegamy sobie możliwość odwołania imprezy w przypadku zebrania się niewystarczającej liczby uczestników do 14 sierpnia. O ewentualnym odwołaniu wyjazdu zostaniesz powiadomiony mailem. W takim wypadku wpłata za wyjazd zostanie bezzwłocznie zwrócony na konto.