Weekend nad jeziorem

CAMP TOnDANCE BACHATA

Wyjazd taneczno-integracyjny z TONdance

20 - 22 sierpnia 2021r


NA SKRÓTY:

Pamiętacie jak było rok temu latem na CAMP TOnDANCE w Smardzewicach? Oj działo się! Kolejny taki wyjazd już w sierpniu! 3 wspaniałe pary instruktorskie: Marcin & Magda z Łodzi, Kriss & Natalia z Wrocławia oraz łódzko-warszawska para czyli Piotr & Tatewik. Każda para poprowadzi po 4h bachatowych zajęć! A oprócz tego imprezy wieczorne, ognisko z grillem, tańce na plaży w dzień, integracja, zabawy i moc wspólnej radochy.

Zajęcia taneczne kierowane to tańczących minimum 5 miesięcy. A jeśli tańczysz krócej kliknij tutaj.


Pamiętasz? Tak było rok temu z TONdance Travel:

PROGRAM tak z grubsza ;)

DZIEŃ 1   |   20 sierpnia   |   piątek

Przyjazd do Smardzewic nad Zalewem Sulejowskim, rejestracja uczestników.
Od 19:00 ognisko z kiełbaskami, grill, zajęcia taneczne, zabawy integracyjne, taniec na tarasie. Nocleg w hotelu.

DZIEŃ 2   |   21 sierpnia   |   sobota

Śniadanie. Zajęcia taneczne. Czas wolny na plażowanie, wspólny taniec i muza na plaży lub tarasie. Uroczysta obiadokolacja z zabawą taneczną. To w całym hotelu Wieczór Latino! Będzie się działo! Nocleg.

DZIEŃ 3   |   22 sierpnia   |   niedziela

Śniadanie. Zajęcia taneczne. Czas wolny na plażowanie, taniec, integrację i zabawy. Obiad. Plażowanie. Powrót do domu.

ZOSTAŁY MIEJSCA TYLKO DLA PANÓW I PAR


HOTEL gdzie śpimy ;)

Zakwaterowanie w Hotelu Molo w Smardzewicach bezpośrednio nad jeziorem Sulejowskim. Obiekt po rozbudowie i remoncie. Dwa noclegi w pokojach 2- ze śniadaniami i obiadokolacjami. Obiekt posiada bezpłatny parking i plażę. Więcej informacji znajdziesz na stronie obiektu. Dojazd własny.

INSTRUKTORZY kadra - kto uczy?


Magda
jeszcze nie umiała chodzić, a już kiwała się w rytm muzyki ??, zaczynała od tańca towarzyskiego, który przez 8 lata trenowała pod okiem polskich i zagranicznych szkoleniowców. Potem jej serce na dobre skradła bachata i tak od 2016r. pielęgnuje swoją pasję.

W parze z Marcinem zdobyła 3 miejsce w konkursach Bachata Stars w Polsce i w Czechach oraz 4. finałowe miejsce w największym konkursie socjalowym w Polsce by Warsaw Bachata Meet Up. Na zajęciach kładzie nacisk na poprawną technikę, dynamikę w tańcu i interpretację muzyki.


Marcin
swoją taneczną przygodę rozpoczynał od Capoiery. Podążanie za pasją doprowadziło go najpierw do salsy, a potem nieco za sprawą Magdy zakochał się w bachacie.

Zdobywca 3 miejsca w konkursie Bachata Stars w Polsce i Czechach, regularnie szkoli się na eventach u polskich i zagranicznych instruktorow. Zajęcia prowadzi z humorem. Zwraca uwagę na leading i following. Szaleje na punkcie Musicality.


Natalia Plewa
Zamiłowanie do tańca rozpoczęło się od rytmów salsy, aby niespełna rok później rozpalić swoją niespodziewaną rozmiarami potrzebę zmiany trybu wyrażania siebie w rytm Bachaty stricte Sensual!

Nad swoimi umiejętnościami pracowała zarówno w kraju jak i za oceanem. To właśnie w USA zasmakowała pięknego tanecznego świata, podróżując po festiwalach, szkoląc się w wielu stanach w kraju.

Po powrocie do Europy, na rynek wkroczyła mocnym krokiem tanecznym mając u swojego boku Xaviego (Xavi & Natalia Bachata), z którym podbijała serca w kolejnych krajach na zachodzie, ucząc i bawiąc się na wielu międzynarodowych festiwalach tanecznych u boku światowych gwiazd. Obecnie parnerka zarówno życiowa jak i taneczna Krissa ;)


Kriss (Krzysztof Juraszek)
muzyk, tancerz, akrobata. "Bachata to moja pasja od 2011 roku, od tej pory nie wyobrażam sobie życia bez niej" - mówi o sobie Kriss.

Najważniejszy rozdział swojego życia rozpoczął w 2010 w rytmach salsy, aby już w kolejnym na poważnie roztańczyć swoją karierę w muzyce obfitującej sensualnym pulsem bachatowym.

Szkoląc się u najlepszych instruktorów bachaty, miał również przyjemność prowadzić zajęcia i warsztaty na wielu festiwalach i wydarzeniach tanecznych w Polsce jak i zagranica. Wielokrotne tytuły mistrza Polski zdobyte z poprzednią partnerką taneczną (Krztsztof & Dorota Bachata Poland) ugruntowały mocno jego talent i pozycje. Na co dzień, wiodący instruktor Bachaty Sensual we Wrocławiu, prowadzi regularne zajęcia w szkole tanca La Rosa Negra. W swojej karierze wykształcił wielu instruktorów bachaty, przyczyniając się w ten sposób bardzo do kształtowania i ukierunkowania rynku bachatowego w Polsce.

Niepowtarzalny styl tańca, który obecnie łączy ze stylem swojej aktualnej partnerki tanecznej jak i życiowej- Natalii Plewy ( Kriss & Natalia Bachata). Para ta tworzy fantastyczną, wybuchową mieszankę. Na ich zajęciach nie można się nudzić, mają nacisk zarówno na humor, technikę jak i ekspresję siebie.


Tatewik Burchart
Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła już na dodatkowych zajęciach w przedszkolu. W 2012 r. trafiła „przez przypadek” na casting do reklamówki internetowej Rossmanna w szkole tańca Project Salsa w Łodzi.

Doświadczenie instruktorskie zdobyła w łódzkiej szkole tańca Project Salsa. Prowadziła tam zajęcia parowe oraz solowe z techniki Bachata Sensual. Następnie dynamiczny rozwój spowodował zmianę szkoły tańca na Urban Dance Zone.

Tatewik w swojej karierze tanecznej należała do takich formacji, jak FameArt by Project Salsa, Romantica Team by Piotr Kruk, czy Las Estrellas by Monika Sęk. Wraz z grupami oraz swoim partnerem tanecznym, występowała na wielu międzynarodowych eventach, jak np. Bachata Meet Up, Salsamania w Warszawie. Występowała również na jednej scenie z takimi sławami jak mistrzowie świata Bachaty Marcelo&Belen.

Osiągnięcia taneczne to: m.in.

  • udziału w międzynarodowym konkursie Bachatastars 2018,
  • I miejsce w turnieju tańca nowoczesnego IDO 2018 w Kielcach,
  • I miejsce w międzynarodowym konkursie Bachatastars 2019, gdzie uzyskała tytuł Mistrzyni Polski Bachatastars 2019

Swoim kursantom chce Ona pokazać, że każdy, jeśli chce jest w stanie nauczyć się tańca.  Na zajęciach podkresla jak ważny jest dialog z instruktorem, ponieważ kto pyta nie bladzi! 😛 Tatewik uwaza ze systematyczna praca i motywacja do przełamywania swoich barier owocują niesamowitą satysfakcją z tańca jak i ogólnie z życia.

Najważniejsze w tańcu jest dla Niej to, że w nim czuje wolność wyrażenia swoich emocji.

Inne zainteresowania, pasje ciekawostki: Jest w połowie Ormianką, co nadaje jej tańcu kaukaskiego pazura.

Uważa, że Taniec jest najlepszą inwestycją w siebie – poprawia pamięć, uczy dyscypliny, a nade wszystko wspomaga koordynację ruchową i daje niesamowitą pewność siebie na parkiecie jak i w życiu.

Piotr Koziołkiewicz
Taneczny podróżnik, wulkan energii, a przy tym pasjonat muzyki bachatowej (często występuje w roli DJa)! Skupia się na pozytywnych emocjach, dobrej zabawie i komforcie dla obu stron w tańcu socjalowym.

Wierzy w to, że taniec jest niewerbalnym językiem dlatego koncentruje się na komunikacji w parze poprzez ruch. Jego specjalizacja to bachata sensual znana z płynnych ruchów i mocnego akcentowania w zgodzie z muzyką.

Ma doświadczenie w przygotowywaniu choreografii scenicznych i układów pod videoklipy stąd prowadzi też warsztaty kształcące pod tymi kątami. Obecnie, poza Łodzią, uczy głównie w Warszawie i prowadzi warsztaty w innych miastach (Katowice, Gdynia).

Wielokrotnie występował publicznie ze swoimi choreografiami (również za granicą, np. w Reading w Wielkiej Brytanii) i brał udział w kilkunastu projektach choreograficznych (m.in. cieszące się dużą popularnością warszawskie flashmoby). Wywalczył trzecie miejsce w Warsaw Bachata Social Competition w 2016 i 2019 roku.

Ciągle podkreśla, że jest zabiegany i to dlatego się spóźnia – nie dajcie się zwieść, on po prostu uwielbia spać 😉

CENNIK

Opcja FULL PASS (3 dni: noclegi, wyżywienie, warsztaty taneczne, ognisko, impreza)

     480zł pula biletów wyczerpana!

     510zł pula biletów wyczerpana!

     540zł pula biletów wyczerpana!

     570zł dla kolejnych pozostałych osób!

AKTUALNA CENA FULL PASS: 570zł


Opcja tylko warsztaty i imprezy (Bez noclegów, warsztaty taneczne, ognisko z grilem, impreza z obiadokolacją)

     Ceny jak opcja FULL pomniejszone o kwotę 180zł

AKTUALNA CENA BEZ NOCLEGÓW: 390zł


Opcja od soboty (nocleg lub ze noclegu, wyżywienie, ognisko, impreza)

     Pisz do nas na Messengerze.


CENA ZAWIERA (opcja Full Pass):

- 2 noclegi w komfortowych pokojach 2 osobowych z łazienkami (Hotel Centrum Molo w Smardzewicach);

- 2 śniadania, kolacja grillowa przy ognisku w piątek, obiadokolację w sobotę i obiad w niedzielę;

- 10h nauki tańca, gry i zabawy integracyjne + imprezy nocne;

- parking samochodowy, bezprzewodowy internet, dostęp do plaży;


JAK SIĘ ZAPISAĆ ?

Wypełnij i wyślij formularz rejestracyjny. W odpowiedzi otrzymasz e-mail z potwierdzeniem rezerwacji i numerem konta TONdance Travel do dokonania wpłaty. Przelew wykonaj natychmiast, tego samego dnia, żeby mieć pewność ceny z niższego progu cenowego. Jeśli nie dokonasz wpłaty rezerwacja zostanie anulowana. Wpłaty możesz również dokonać w Recepcji Szkoły Tańca, ul. Wólczańska 14/16, Łódź.

ZOSTAŁY MIEJSCA TYLKO DLA PANÓW I PAR


POPRZEDNIE NASZE WYJAZDY WSPOMNIENIA

Zobacz inne nasze wyjazdy taneczne organizowane przez TONdance Travel

   CAMP TOnDANCE #4 - SMARDZEWICE - 14-16 sierpnia 2020r

Instruktorzy: Kornel Cebulski, Malwina Uzdejczyk, Marcin i Magda / M and M Bachata Fusion , Kamila Żołnierkiewicz, Paweł Pijanowski, Witold Pągowski.

Archiwalna strona: CAMP TOnDANCE #4.

Filmowe podsumowanie wyjazdu.


   CAMP TOnDANCE #3 - NARTY&TANIEC - WISŁA - 11-15 marca 2020r

Instruktorzy: Riccardo Recanati, Nikita Bubnov, Katarzyna Zasada, Ola Bierzgalska, Mikołaj Bierzgalski, Kamila Żołnierkiewicz, Paweł Pijanowski.

Archiwalna strona: CAMP TOnDANCE #3.

Filmowe podsumowanie wyjazdu.


   MINI WYJAZD KARNAWAŁOWY - WROCŁAW - 1-2 lutego 2020r

Instruktorzy: Iza Torres.

Filmowe podsumowanie wyjazdu.


   CAMP TOnDANCE #2 - SIELPIA - 27-30 września 2019r

Instruktorzy: Daniel Pancerz, Ada Drozdowicz, Dawid Gnatowski, Agata Siepka, Witold Pągowski, Kamila Żołnierkiewicz, Paweł Pijanowski.

Archiwalna strona: CAMP TOnDANCE #2.


   CAMP TOnDANCE - SIELPIA - 24-26 maja 2019r

Instruktorzy: Agata Siepka, Kamila Żołnierkiewicz, Paweł Pijanowski.


INFO

Więcej informacji uzyskasz pod numerem telefonu:

phone507 102 845 - Kamila Żołnierkiewicz

Zastrzegamy sobie możliwość odwołania imprezy w przypadku zebrania się niewystarczającej liczby uczestników do 14 sierpnia. O ewentualnym odwołaniu wyjazdu zostaniesz powiadomiony mailem. W takim wypadku wpłata za wyjazd zostanie bezzwłocznie zwrócony na konto.

ZOSTAŁY MIEJSCA TYLKO DLA PANÓW I PAR