CAMP TOnDANCE

NARTY & TANIEC - Wisła 2020

Wyjazd taneczno-rekreacyjny z TONdance

11 - 15 marca 2020 (lub krócej)


NA SKRÓTY:

Ciężko pracujesz i myślisz, jak spędzić atrakcyjnie kilka dni zimą. Mamy propopozycję dla aktywnych. W marcu łączymy przedpołudniowe szaleństwo na nartach/desce z tanecznymi popołudniami i wieczorami w rytmie SALSY i BACHATY. To wszystko w przepięknej Wiśle, w hotelu Krokus.

Możesz być od 2 do 5 dni. Wyjazd kierujemy do zainteresowanych tańcem i umiejących jeździć na deskach lub chcących się nauczyć jednej bądź drugiej sztuki. Plan z grubsza jest taki:


PROGRAM tak z grubsza ;)

DZIEŃ 1   |   11 marca   |   środa

Przyjazd do Wisły we własnym zakresie. Zakwaterowanie w hotelu w godzinach popołudniowych.
Od 19:00 ognisko z kiełbaskami / grill, kulig i zabawy integracyjne. Nocleg w hotelu.

DZIEŃ 2   |   12 marca   |   czwartek

8:00 - 9:00 Śniadanie.
10:00 - 15:00 Szaleństwo na stoku narciarskim. Przekąska we własnym zakresie.
16:00 - 19:00 Zajęcia taneczne.
Od 20:30 Uroczysta kolacja z zabawą taneczną, eleganckie stroje wizytowe. Nocleg.

DZIEŃ 3   |   13 marca   |   piątek

9:30 - 10:30 Śniadanie.
11:00 - 14:00 Zajęcia taneczne.
14:00 - 18:00 Czas wolny (np. basen Tropikana w Hotelu Gołębiewski - dodatkowo płatny).
18:00 - 19:00 Obiadokolacja.
20:00 - 23:00 Nocna jazda na stoku. Nocleg.

DZIEŃ 4   |   14 marca   |   sobota

8:00 - 9:00 Śniadanie.
10:00-14:00 Szaleństwo na stoku narciarskim.
15:00 - 17:00 Zajęcia taneczne.
17:00 - 18:00 Obiadokolacja.
18:00 - 20:00 Zajęcia taneczne.
Od 21:30 Impreza taneczna w klubie "na mieście" lub w hotelu. Nocleg.

DZIEŃ 5   |   15 marca   |   niedziela

9:30 - 10:30 Śniadanie.
Do 11:00 Wykwaterowanie.
Od 12:00 Szaleństwo na stoku narciarskim.
Powrót do domu we własnym zakresie...


INSTRUKTORZY kadra - kto uczy?

Zajęcia taneczne w Wiśle prowadzić będzie 9 instruktorów tańca. Równolegle na 2 salach tanecznych na 2 poziomach zaawansowania. Każda para instruktorska poprowadzi 4h zajęć. Oto oni - kliknij w zdjęcia:Riccardo Recanati

Prowadził warsztaty jako instruktor i występował na ponad 100 międzynarodowych festiwalach w 24 krajach. Pomijając liczne nagrody, które zdobył przed 2018r, to tylko w 2018r. mamy: Bachatart International World Final (Francja): 1 miejsce; European Latin Cup (Hiszpania): 1 miejsce; Mistrzostwa świata WADF (Republika Czeska): 1 miejsce.

O Riccardo mówi się, że jest wymagającym instruktorem więc w Wiśle nauczycie się bardzo dużo i dostaniecie mnóstwo profesjonalnej wiedzy. Riccardo, w Wiśle będzie prowadził zajęcia z Salsy LA i Bachaty.


Nikita Bubnov

jest tancerzem i instruktorem bachaty sensual z wieloletnim doświadczeniem prowadzenia zajęć i z ogromną pasją do przekazywania wiedzy. Nikita jako członek grup choreograficznych ma na swoim koncie występy podczas wielu wydarzeń tanecznych w Polsce i zagranicą, m. in. BachataStars Poland, Bachata&Kizomba Warsaw Festival by Bachaturo, Riga Bachata Festival oraz Bachata Magic Festival Prague.

To tancerz, który nie stoi w miejscu i ciągle rozwija swój warsztat taneczny poszerzając go również o inne style takie jak hip-hop, modern jazz, balet. Stale pogłębia swoją wiedzę o tańcu uczestnicząc w warsztatach i festiwalach oraz studiując Pedagogikę Tańca na Wydziale Artystycznym AHE w Łodzi.


Katarzyna Zasada

to certyfikowana instruktorka z dyplomem trenera personalnego. Od lat zakochana w gorących rytmach salsy i bachaty z dużym zaangażowaniem doskonali swoje umiejętności pod okiem utytułowanych polskich i zagranicznych tancerzy.

Chętnie uczestniczy w międzynarodowych festiwalach, dzięki czemu miała okazję występować na scenie m.in. z Tanią Cannarsą i Amneris Martinez. Od lat tańczy i prowadzi zajęcia również w warszawskich grupach choreograficznych. Jest mistrzynią improwizacji, co udowodniła, wygrywając pierwszą edycję Bachata Jack&Jill Competition w 2017 r.

Stale rozbudowuje swój warsztat, wzbogacając go o kolejne style taneczne, takie jak hip-hop czy balet.


Ola Bierzgalska
z tańcem związana jest od ponad 20 lat, pierwotnie był to taniec towarzyski, by później wraz z jej pojawieniem się w Project Salsa, na samym początku powstania szkoły, ustąpić miejsca salsie. Ola przez kilkanaście lat, razem z mężem Mikołajem, regularnie prowadziła zajęcia Salsy LA, w tym zajęcia showstyl i akrobatyki w salsie oraz zajęcia solowe dla pań. Występowała na scenach festiwali tanecznych i uczestniczyła w innych projektach tanecznych formacji szkoły Project Salsa.

Na co dzień to poważna prawniczka, w tańcu i sporcie znajduje remedium na stres i pośpiech dnia codziennego. Idealna instruktorka dla kogoś, kto chce po dniu pracy zmienić garnitur na dres ;) Ola jest pasjonatką podróży i sportu w każdej postaci.


Mikołaj Bierzgalski
a długo przed zainteresowaniem tańcem grał w piłkę nożną, jednak dopiero taniec okazał się jego największą pasją. Naukę salsy rozpoczął w 2004r w pierwszej grupie w szkole tańca Project Salsa, z którą był związany do samego końca. Tam przez kilkanaście lat, razem z żoną Olą, regularnie prowadził zajęcia Salsy LA, w tym zajęcia showstyl i akrobatyki w salsie. Lubiany przez kursantów za zrozumiałe przedstawienie materiału i profesjonalizm zajęć.

Mikołaj wielokrotnie występował razem z salsową formacją taneczną Project Salsa na dużych festiwalach tańca i uczestniczył w jej innych projektach tanecznych. Jego styl tańca można opisać jako męski i silny.


Kamila Żołnierkiewicz
pasjonatka tańca i wszelkiej aktywności fizycznej. Związana z tańcem o najmłodszych lat. W wieku 6 lat, zaczęła swoją przygodę od tańca ludowego w Zespole Pieśni i Tańca "HARNAM". Po wielu latach przerwy postanowiła dalej rozwijać swoją taneczną pasję, tym razem w rytmach latino.

Niektórzy mówią, że urodziła się, aby poprzez ruch wyrażać siebie.

Na zajęciach, które prowadzi, poza doskonaleniem technik, chce wydobywać z uczestników emocje, które według niej są w tańcu najważniejsze. Dziś uczy salsy, bachaty i tańca imprezowego w Łodzi, Aleksandrowie Ł. i Zgierzu. Dodatkowo pod czujnym okiem Piotrka Kruka dalej rozwija swoje umiejętności w bachacie.

Z wielką pasją i zaangażowaniem prowadzi wraz ze swoim partnerem tanecznym Pawłem Pijanowskim Strefę Tańca TONdance Travel. Prywatnie mama dwójki dzieci, żona i niepoprawna marzycielka. Uważa, że marzenia są zbyt ważne, aby zostawić je w świecie fantazji. Jej motto to: Myśl tak, aby było po Twojej myśli.


Paweł Pijanowski
przez ostatnie 12 lat był nauczycielem salsy w Szkole Tańca ProjectSalsa z Łodzi. To on współtworzył grupę pierwszych pasjonatów, którzy popularyzowali ten taniec w Łodzi.

Wcześniej zaczął tańczyć taniec towarzyski pod wpływem filmu "Dirty Dancing", potem przyszła pasja do muzyki i kultury latynoamerykańskiej.

Analityczny umysł Pawła wraz z artystycznym sercem powoduje, że jako instruktor, na swoich zajęciach przekazuje skutecznie wiedzę, łącząc elementy „myślenia inżynierskiego” z nieuchwytnym, artystycznym odczuwaniem dźwięków, muzyki i ruchu. Pawła zachwyca różnorodność klimatów muzyczno-tanecznych, począwszy od Salsy, brzmień New Flamenco, Tanga, Bachaty i innych, pozwalająca na różnorodność interpretacji tańcem.

Prowadzi wraz ze swoją partnerką taneczną Kamilą Żołnierkiewicz Strefę Tańca TONdance Travel. Prowadzi zajęcia taneczne salsy, bachaty i tańca imprezowego w Łodzi, Aleksandrowie Ł. i Zgierzu.


Agata Siepka
zaczynała od tańca towarzyskiego, a w 2014 roku poznała bachatę i tak zaczęła się jej prawdziwa taneczna miłość. Jako jedna z pierwszych w Polsce uzyskała certyfikat Bachata Sensual Instructor wydany przez Korke Escalona i Judith Cordero - twórców stylu Bachata Sensual i uczyła w szkole tańca Jankowski w Łodzi.

Obecnie Agata, jako wielka pasjonatka bachaty, nadal się szkoli na różnego rodzaju warsztatach i festiwalach oraz prowadzi regularne zajęcia bachaty w TONdance Travel.


Piotr Pofit
Może zabrzmi to dziwnie, ale Piotr zaczął tańczyć, bo kilka lat temu siedząc z kumplem „na pifku” na OFF Piotrkowska, wpadli na pomysł, że „pójdą na densy” ;) I się zaczęło! Na początek intensywne kursy bachaty, kizomby i reggaetonu w łódzkich szkołach (Project Salsa, UDZ), liczne wyjazdy na znane festiwale i warsztaty bachatowe, w tym u Korke Escalona i Judith Cordero, później udział w formacjach tanecznych w Polsce i zagranicą.

Bachata całkowicie zawładnęła myślami Piotra, dla którego jak mówi: "W tańcu najważniejsze jest poczucie własnej wolności i czysta improwizacja. 2 pasos [dwa kroki], bo tyle potrzeba, żeby zacząć jakąkolwiek przygodę”.

Rok temu Piotr zaczął uczyć Bachatę w szkole tańca Urban Dance Zone, a obecnie prowadzi zajęcia w szkole TONdance Travel.


CENA

5 dni pobytu:   840zł    780zł  

2 dni pobytu:   210zł    195zł  

3 dni pobytu:   420zł    390zł  

4 dni pobytu:   630zł    585zł  

Za dziecko w wieku 5-12 lat zapłacisz 50%, (w tym oprócz noclegu i wyżywienia, zawiera się opieka i zajęcia taneczne dla dzieci prowadzone na osobnej sali, przez naszą instruktorkę, w trakcie zajęć tanecznych dla dorosłych - czwartek, piątek, sobota).

Niższe ceny obowiązują przy rezerwacji miejsca i wpłacie zadatku (50% - reszta na miejscu w Wiśle) do 7 lutego. Po 20 lutego lista uczestników zostanie zamknięta.


CENA ZAWIERA (opcja pobyt 5 dni):

⭐ 4 noclegi w komfortowych pokojach 2, 3 osobowych z łazienkami (Hotel Krokus);

⭐ śniadania w formie bufetu szwedzkiego;

⭐ obiadokolacje serwowane i kiełbaski/grill przy ognisku;

⭐ 10h nauki tańca: salsa i bachata na poziomie podstawowym i zaawansowanym (2 sale zajęć) oraz inne style taneczne + imprezy; Łącznie 20h zajęć tanecznych do wyboru.

⭐ monitorowany i oświetlony parking samochodowy;

⭐ ping-pong, dostęp do strefy ruchu: bieżnie, rowerek, atlas do ćwiczeń;

⭐ bezprzewodowy internet.


W razie rezygnacji po wpłacie zadatku nie zwracamy wpłaty, ale można zmienić nazwisko uczestnika wyjazdu.


JAK SIĘ ZAPISAĆ ?

Wypełnij i wyślij formularz rejestracyjny. W odpowiedzi otrzymasz e-mail z potwierdzeniem rezerwacji i numerem konta TONdance Travel do dokonania wpłaty. Na wykonanie przelewu masz do 3 dni. Jeśli nie dokonasz wpłaty rezerwacja zostanie anulowana. Wpłaty możesz również dokonać w Recepcji Szkoły Tańca w CH Sukcesja.


DLA NIEZDECYDOWANYCH!

Jeśli jeszcze nie zdecydowałaeś się na wyjazd z nami, zapisz się na Newsletter dot. wyjazdu. Będziemy przesyłać Ci ważne informacje o wyjeździe.

Pamiętaj jednak, że ilość miejsc jest ograniczona, a cena niebawem wzrośnie.WIĘCEJ INFORMACJI

NARTY

Dla chętnych na stok będzie można jeździć busem. Cena nie zawiera skipassów, wynajęcia sprzętu narciarskiego, kosztów instruktorów itp. Ale będziemy przy tym pomagać.

Proponujemy dobrze położony stok Nowa Osada w odległości 5,5km (11 minut busem).

TANIEC

Zajęcia taneczne odbywać się będą równolegle w 3 salach tanecznych (w tym jedna dla dzieci). Wszystkie sale posiadają parkiet lub panele podłogowe, lustra i klimatyzację.

Zajęcia prowadzić będą instruktorzy tańca z Warszawy, Łodzi i Śląska (więcej info wkrótce). Dwa poziomy zajęć: początkujący i zaawansowany. Salsa i bachata oraz dla urozmaicenia dodatkowo inne techniki taneczne.

INFO

Więcej informacji uzyskasz pod numerem telefonu:

phone507 102 845 - Kamila Żołnierkiewicz

Zastrzegamy sobie możliwość odwołania imprezy w przypadku zebrania się niewystarczającej liczby uczestników do 23 lutego.