Weekend nad jeziorem

BACHATA CAMP TOnDANCE #4

Wyjazd taneczno-rekreacyjny z TONdance

14 - 16 sierpnia 2020r


NA SKRÓTY:

Ciężko pracujesz i myślisz, jak spędzić atrakcyjnie letni weekend w Polsce. Mamy propopozycję dla tanecznie zakręconych. BACHATA CAMP TOnDANCE #4.
Różne poziomy tanecznego zaawansowania, ekskluzywny hotel nad jeziorem z własną plażą w ;) LLORET DE sMARdzewice na COSTA DEL SULejów ;). Zobacz Hotel Molo. 60km od Łodzi, 120km od Warszawy, 180km od Krakowa.

Dwie ścieżki programowe:

  • Video Clip BootCamp z Kornelem i Malwiną
  • S-Open Group - 3+ miesięcy tańca

Sprawdź specjaną opcję dla Twoich nietańczących znajomych, żebyście pojechali razem. Wakacyjny KURS TAŃCA dla początkujących od zera.


GRAFIK Video Clip BootCamp

Ścieżka programowa obejmująca intensywne zajęcia taneczne, której efektem końcowym będzie nagranie grupowego Video Clipu z choreografią przygotowaną przaz Kornela Cebulskiego i Malwinę Uzdejczyk.GRAFIK S-Open Group

Grupa dla tańczących 3 miesiące i dłużej lub dla tych co mieli przerwę w tańczeniu i chcieliby poczyć się na parkiecie jak kiedyś.

Ścieżka programowa na poziomie S-Open. Nauka sekwencji socjalowych i ogólnej techniki tańca.
PROGRAM tak z grubsza ;)

DZIEŃ 1   |   14 sierpnia   |   piątek

Przyjazd do Smardzewic nad Zalewem Sulejowskim, rejestracja uczestników.
Od 19:00 ognisko z kiełbaskami, grill, zabawy integracyjne. Kornel gra na gitarze ;). Nocleg w hotelu.

DZIEŃ 2   |   15 sierpnia   |   sobota

Śniadanie. Zajęcia taneczne (6h). Czas wolny na plażowanie. Tematyczna uroczysta obiadokolacja z zabawą taneczną. Nocleg.

DZIEŃ 3   |   16 sierpnia   |   niedziela

Śniadanie. Zajęcia taneczne (3h). Czas wolny na plażowanie. Nagranie Video Clip. Obiad. Plażowanie. Powrót do domu.


INSTRUKTORZY kadra - kto uczy?


Kornel Cebulski
tancerz i instruktor bachaty z Krakowa. Już niespełna rok po postawieniu swoich pierwszych kroków na parkiecie, rozpoczął działalność pedagogiczna w jednej z najbardziej prestiżowych szkół bachaty w Polsce. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności na międzynarodowych festiwalach i kongresach.

Taniec Kornela to bachata ozdobiona technikami ze stylów streetowych, takich jak hip-hop czy dancehall, a znakiem charakterystycznym jest musicality.

Podczas warsztatów kładzie szczególny nacisk na technikę, relacje pomiędzy partnerami oraz emocje w tańcu. Uwaga - poziom energii na zajęciach jest niebezpieczne wysoki, a dawka humoru powoduje stały uśmiech na twarzy!


Malwina Uzdejczyk
tancerka z pasji i serca, instruktorka z powołania. Swoje pierwsze taneczne kroki postawiła już w wieku 11 lat, niespełna 10 lat później trafiła na pierwszy kurs bachaty. Była to miłość od pierwszego wejrzenia, która wywarła ogromną chęć dążenia do bachatowej perfekcji.

Duży wpływ na taniec Malwiny mają inne style, w których równolegle się doskonaliła: Klasyka, Jazz, Hip-hop, taniec współczesny. W roku 2017 zdobyła Mistrzostwo Polski w stylu Urban Fusion. Największy nacisk stawia naukę techniki oraz wyrażania uczuć w tańcu.

Magda
jeszcze nie umiała chodzić, a już kiwała się w rytm muzyki ??, zaczynała od tańca towarzyskiego, który przez 8 lata trenowała pod okiem polskich i zagranicznych szkoleniowców. Potem jej serce na dobre skradła bachata i tak od 2016r. pielęgnuje swoją pasję.

W parze z Marcinem zdobyła 3 miejsce w konkursach Bachata Stars w Polsce i w Czechach oraz 4. finałowe miejsce w największym konkursie socjalowym w Polsce by Warsaw Bachata Meet Up. Na zajęciach kładzie nacisk na poprawną technikę, dynamikę w tańcu i interpretację muzyki.


Marcin
swoją taneczną przygodę rozpoczynał od Capoiery. Podążanie za pasją doprowadziło go najpierw do salsy, a potem nieco za sprawą Magdy zakochał się w bachacie.

Zdobywca 3 miejsca w konkursie Bachata Stars w Polsce i Czechach, regularnie szkoli się na eventach u polskich i zagranicznych instruktorow. Zajęcia prowadzi z humorem. Zwraca uwagę na leading i following. Szaleje na punkcie Musicality.


Kamila Żołnierkiewicz
pasjonatka tańca i wszelkiej aktywności fizycznej. Związana z tańcem o najmłodszych lat. W wieku 6 lat, zaczęła swoją przygodę od tańca ludowego w Zespole Pieśni i Tańca "HARNAM". Po wielu latach przerwy postanowiła dalej rozwijać swoją taneczną pasję, tym razem w rytmach latino.

Niektórzy mówią, że urodziła się, aby poprzez ruch wyrażać siebie.

Na zajęciach, które prowadzi, poza doskonaleniem technik, chce wydobywać z uczestników emocje, które według niej są w tańcu najważniejsze. Dziś uczy salsy, bachaty i tańca imprezowego w Łodzi, Aleksandrowie Ł. i Zgierzu. Dodatkowo pod czujnym okiem Piotrka Kruka dalej rozwija swoje umiejętności w bachacie.

Z wielką pasją i zaangażowaniem prowadzi wraz ze swoim partnerem tanecznym Pawłem Pijanowskim Strefę Tańca TONdance Travel. Prywatnie mama dwójki dzieci, żona i niepoprawna marzycielka. Uważa, że marzenia są zbyt ważne, aby zostawić je w świecie fantazji. Jej motto to: Myśl tak, aby było po Twojej myśli.


Paweł Pijanowski
przez ostatnie 12 lat był nauczycielem salsy w Szkole Tańca ProjectSalsa z Łodzi. To on współtworzył grupę pierwszych pasjonatów, którzy popularyzowali ten taniec w Łodzi.

Wcześniej zaczął tańczyć taniec towarzyski pod wpływem filmu "Dirty Dancing", potem przyszła pasja do muzyki i kultury latynoamerykańskiej.

Analityczny umysł Pawła wraz z artystycznym sercem powoduje, że jako instruktor, na swoich zajęciach przekazuje skutecznie wiedzę, łącząc elementy „myślenia inżynierskiego” z nieuchwytnym, artystycznym odczuwaniem dźwięków, muzyki i ruchu. Pawła zachwyca różnorodność klimatów muzyczno-tanecznych, począwszy od Salsy, brzmień New Flamenco, Tanga, Bachaty i innych, pozwalająca na różnorodność interpretacji tańcem.

Prowadzi wraz ze swoją partnerką taneczną Kamilą Żołnierkiewicz Strefę Tańca TONdance Travel. Prowadzi zajęcia taneczne salsy, bachaty i tańca imprezowego w Łodzi, Aleksandrowie Ł. i Zgierzu.


CENNIK

Opcje FULL PASS:

3 dni: Noclegi, wyżywienie, warsztaty taneczne, ognisko, impreza.

475zł w PROMOCJI dla
uczestników BailaMe!
lub zapisu w parze.

390zł w PROMOCJI dla
uczestników BailaMe!
lub zapisu w parze.


Opcje tylko warsztaty i imprezy:

Warsztaty taneczne, ognisko (z grilem), impreza (z obiadokolacją).

250zł w PROMOCJI dla
uczestników BailaMe!
lub zapisu w parze.

165zł w PROMOCJI dla
uczestników BailaMe!
lub zapisu w parze.

Opcja bez warsztatów:

Noclegi, wyżywienie, ognisko, impreza.


Opcja od soboty rano:

Nocleg, wyżywienie, warsztaty taneczne, impreza.

345zł w PROMOCJI dla
uczestników BailaMe!
lub zapisu w parze.

260zł w PROMOCJI dla
uczestników BailaMe!
lub zapisu w parze.

Niższe ceny obowiązują przy rezerwacji miejsca i wpłacie zadatku (165zł - reszta na miejscu w Smardzewicach) .

UWAGA!!! Po 2 sierpnia lista uczestników zostanie zamknięta.


CENA ZAWIERA (opcja Full Pass):

- 2 noclegi w komfortowych pokojach 2, 3 osobowych z łazienkami (Hotel Molo w Smardzewicach);

- 2 śniadania, kolacja grillowa przy ognisku w piątek, obiadokolację w sobotę i obiad w niedzielę;

- 8-9h nauki tańca bachata grupy Video Clip BootCamp i S-Open (2 sale zajęć) + imprezy;

- parking samochodowy, bezprzewodowy internet, dostęp do plaży;


W razie rezygnacji po wpłacie zadatku nie zwracamy wpłaty, ale można zmienić nazwisko uczestnika wyjazdu.


JAK SIĘ ZAPISAĆ ?

Wypełnij i wyślij formularz rejestracyjny. W odpowiedzi otrzymasz e-mail z potwierdzeniem rezerwacji i numerem konta TONdance Travel do dokonania wpłaty. Na wykonanie przelewu masz do 2 dni. Jeśli nie dokonasz wpłaty rezerwacja zostanie anulowana. Wpłaty możesz również dokonać w Recepcji Szkoły Tańca, ul. Andrzeja Struga 66, Łódź.


DLA NIEZDECYDOWANYCH!

Jeśli jeszcze nie zdecydowałaeś się na wyjazd z nami, zapisz się na Newsletter dot. wyjazdu. Będziemy przesyłać Ci ważne informacje o wyjeździe.

Pamiętaj jednak, że ilość miejsc jest ograniczona, a cena niebawem wzrośnie.

POPRZEDNIE NASZE WYJAZDY WSPOMNIENIA

Zobacz inne nasze wyjazdy taneczne organizowane przez TONdance Travel

   CAMP TOnDANCE #3 - NARTY&TANIEC - WISŁA - 11-15 marca 2020r

Instruktorzy: Riccardo Recanati, Nikita Bubnov, Katarzyna Zasada, Ola Bierzgalska, Mikołaj Bierzgalski, Kamila Żołnierkiewicz, Paweł Pijanowski.

Archiwalna strona: CAMP TOnDANCE #3.

Filmowe podsumowanie wyjazdu.


   MINI WYJAZD KARNAWAŁOWY - WROCŁAW - 1-2 lutego 2020r

Instruktorzy: Iza Torres.

Filmowe podsumowanie wyjazdu.


   CAMP TOnDANCE #2 - SIELPIA - 27-30 września 2019r

Instruktorzy: Daniel Pancerz, Ada Drozdowicz, Dawid Gnatowski, Agata Siepka, Witold Pągowski, Kamila Żołnierkiewicz, Paweł Pijanowski.

Archiwalna strona: CAMP TOnDANCE #2.


   CAMP TOnDANCE - SIELPIA - 24-26 maja 2019r

Instruktorzy: Agata Siepka, Kamila Żołnierkiewicz, Paweł Pijanowski.


INFO

Więcej informacji uzyskasz pod numerem telefonu:

phone507 102 845 - Kamila Żołnierkiewicz

Zastrzegamy sobie możliwość odwołania imprezy w przypadku zebrania się niewystarczającej liczby uczestników do 31 lipca. O ewentualnym odwołaniu wyjazdu zostaniesz powiadomiony mailem nie później niż 3 sierpnia. W takim wypadku zadatek zostanie bezzwłocznie zwrócony Ci na konto.