
KURS TAŃCA W ZGIERZU
Salsa Solo dla Pań
18 lutego 2020 (wtorek). Start: 18:30
Nowy Rok 2020 to moment, żebyś zapisała się na kurs tańca. Kiedy słyszysz muzykę, Twoje ciało zaczyna podrygiwać w jej rytm? Najbardziej lubisz takie imprezy, na których jest gdzie potańczyć i poczuć się prawdziwą, zmysłową kobietą? Ciągną Cię latynowskie rytmy, ale Twój partner robi wszystko, żeby nie tańczyć, bo tego nie lubi (albo jeszcze nie wie, że polubi;) )? Tak, jesteś na właściwej stronie www.
SALSA SOLO dla pań
Możesz przyjść na zajęcia sama lub z przyjaciółką ;).
access_time TERMIN ZAJEĆ.
🔸 18 lutego 2020 (wtorek), godzina 18:30 - 19:30
Zajęcia odbywają się w każdy wtorek.
attach_money CENNIK.
🔸 0zł dla posiadaczy kart Multisport Plus (tylko kliknięcia)
🔸 25zł wejście jednorazowe.
🔸 90zł karnet na 4 zajęcia.

people INSTRUKTORZY.
Kamila Żołnierkiewicz
pasjonatka tańca i wszelkiej aktywności fizycznej. Związana z tańcem o najmłodszych lat. W wieku 6 lat, zaczęła swoją przygodę od tańca ludowego w Zespole Pieśni i Tańca "HARNAM". Po wielu latach przerwy postanowiła dalej rozwijać swoją taneczną pasję, tym razem w rytmach latino.
Niektórzy mówią, że urodziła się, aby poprzez ruch wyrażać siebie.
Na zajęciach, które prowadzi, poza doskonaleniem technik, chce wydobywać z uczestników emocje, które według niej są w tańcu najważniejsze. Dziś uczy salsy, bachaty i tańca imprezowego w Łodzi, Aleksandrowie Ł. i Zgierzu. Dodatkowo pod czujnym okiem Piotrka Kruka dalej rozwija swoje umiejętności w bachacie.
Z wielką pasją i zaangażowaniem prowadzi wraz ze swoim partnerem tanecznym Pawłem Pijanowskim Strefę Tańca TONdance Travel. Prywatnie mama dwójki dzieci, żona i niepoprawna marzycielka. Uważa, że marzenia są zbyt ważne, aby zostawić je w świecie fantazji. Jej motto to: Myśl tak, aby było po Twojej myśli.
room MIEJSCE ZAJĘĆ.
CLiPO Centrum Leczenia i Profilaktyki Ogólnej
95-100 Zgierz, ul. A. Struga 39