Kursy tańca dla pary i grup przyjaciół - od podstaw.

Indywidualne lekcje tańca: salsa, bachata, samba-disco, disco-tap – tańce użytkowe.


Chciałbyś nauczyć się tańczyć w parze i szaleć na imprezach latino lub poznać nowych ludzi? Uważasz, że lepiej będziesz się czuł na kursie tańca w małym gronie przyjaciół lub tylko ze swoim parterem? A może chcesz spróbować uczyć się tylko sam? Wiesz przy tym, że lekcje indywidualne to gwarancja szybkiej nauki tańca i spektakularnego efektu.


star Dla kogo?

Indywidualne lekcje tańca dla jednej pary lub grona przyjaciół. Poziom od podstawowego (od zera) do zaawansowanego. Wiek uczestników: 20+, 30+, 40+, 50+ lat. Nigdy nie jest za późno na pierwszy krok…. w tańcu również. Tempo nauki i program zajęć dostosowujemy do wieku i możliwości fizycznych uczestników. Dlatego nasze lekcje indywidualne są lepszym rozwiązaniem, niż nauka w dużej grupie osób w różnym wieku i o różnych możliwościach/umiejętnościach tanecznych i ruchowych.


place Gdzie?

Zajęcia prowadzimy w salach przystosowana do lekcji tańca w miejscu wygodnym dla kursanta, jak najbliżej Waszego domu, czy miejsca pracy lub w lokalizacjach z dobrą komunikacją, parkingiem. My wynajmujemy i proponujemy Wam sale lub uczymy w miejscach zorganizowanych przez kursantów (ewentualne mobilne nagłośnienie Waszych lokalizacji po naszej stronie nie stanowi problemu). Staramy się, aby w proponowanych przez nas salach ćwiczeń były lustra.


assignment Czego uczymy?

Do wyboru przez kursantów jeden styl tańca lub podstawy kilku najpopularniejszych tańców w parach, dające umiejętność tańczenia do różnej muzyki, na różnych imprezach, przy różnych okolicznościach: salsa, bachata, samba-disco, disco-tap ewentualnie dodatkowo podstawy tanga. Uczymy tańca improwizowanego, tzn. tak abyście potrafili swobodnie bawić się na imprezach tanecznych w swoim gronie i nie tylko. Z umiejętności skorzystacie na popularnych imprezach latino oraz dedykowanych specjalnie salsie i bachacie, a również weselach, sylwestrach itp.


attach_money Ile to kosztuje?

Lekcja tańca (60minut) prowadzona jest zawsze przez parę instruktorów. Podnosi to efektywność nauki i umożliwia kursantom taniec z instrutorami w ramach ćwiczeń.

Cena zajęć 1h dla grupy.Opłata za wynajęcie sali
dla 2 osób (dla pary kursantów)105zł30zł / 40zł
dla 3 - 4 osób130zł30zł / 40zł
dla 5 - 7 osób155zł30zł / 40zł
dla 8 - 10 osób180zł35zł / 50zł
dla 11+ osóbdo indywidualnego uzgodnieniado indywidualnego uzgodnienia

Zajęcia mogą trwać 1,5h (2*45min). Cena zgodnie z tabelą powyżej x1,5.


Dodatkowe zniżki cen podanych wyżej (nie dotyczy ceny wynajmu sali):
  • -10% dla posiadaczy kart: MultisportPlus, OK System, FitProfit
  • -5% dla posiadaczy kart: MultisportClassic i MultisportActive


people Kto prowadzi lekcje?

Uczyć Was będzie na zajęciach zawsze para instruktorów (to daje najlepsze i najszybsze efekty). Instruktorzy to:
Kamila Żołnierkiewicz
Paweł Pijanowski
lub inne pary instruktorskie z różnych szkół tańca, specjaliści w swoich stylach tanecznych. Posiadają oni wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów tańca oraz odpowiednie do tej działalności ubezpieczenie OC.


info Jak dowiedzieć się więcej? Chcę tańczyć – co dalej?

Skontaktuj się z nami przez Messenger, telefonicznie lub mailowo (biuro@tondance.pl). Odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości i umówimy na pierwszą lekcje.

Możesz również wysłąć do nas zapytanie przez poniższy formularz.


edit Napisz do nas. Czekamy na kontakt.

Organizacja czasu wolnego
Dla firm, dorosłych, dzieci i rodzin.
Organizacja czasu wolnego.

Zajmujemy się organizacją czasu wolnego na różnego rodzaju wydarzeniach, począwszy od urodzin Twojego dziecka do zadbania o oprawę muzyczno - taneczną imprezy firmowej. Naszym celem jest zbudowanie fantastycznej atmosfery poprzez świetną zabawę i liczne atrakcje.

Nauka tańca dla dorosłych
Dla dorosłych.
Nauka tańca dla nowożeńców.

Planujecie swój ślub i wesele. Chcecie zaskoczyć rodzinę i przyjaciół swoim pierwszym tańcem. Macie wątpliwości, czy poradzicie sobie z tańcem w parze z wujkiem lub siostrą mamy w trakcie wesela ;)... Zastanawiacie się, ile potrzebujecie czasu, żeby nauczyć się tańczyć?

Zajęcia w przedszkolach
Dla dzieci.
Zajęcia tańca w przedszkolach.

Nasza Przedszkółka Tańca poprawia aktywność fizyczną dziecka, wpływa na rozwój koordynacji ruchowej, chroni przed wadami postawy, oraz uczy współistnienia w grupie. Przy okazji dzieci poznają zasady dobrych manier.

Wyjazdy integracyjne
Dla firm, dorosłych i rodzin.
Wyjazdy szkoleniowo-integracyjno-sportowe.

Organizujemy wyjazdy o charakterze rekreacyjno - taneczno – sportowym, zapraszając różnych gości z dziedziny dietetyki rozwoju osobistego oraz tańca, tak aby szerzyć swoją idę przez nogi do głowy.