WEEKENDOWY KURS TAŃCA

Taniec imprezowy w parach

22-23 lutego. Start: 15:00


Ostatni weekend karnawału proponujemy spędzić bardzo tanecznie. Po weekendowych zajęciach 22-23 lutego będziesz umiał tańczyć w parze do praktycznie dowolnej muzyki pop i popularnych przebojów.

To nie jest zwykły kurs tańca użytkowego, o jakim pewnie słyszałeś. Poznasz unowocześnioną i odmłodzoną przez nas wersję popularnego na imprezach tańca w parach, wzbogaconą o elementy bachaty sensual i relacji w parze. To taniec idealny na każdą imprezę: od klubu, przez karnawałowe bale, aż do zabawy weselnej i domówki.

TANIEC IMPREZOWY w parach

Możesz przyjść na zajęcia sam lub w parze.

access_time  TERMIN ZAJEĆ.

Jednen weekend 6h nauki:
 🔸  22 lutego, godzina 15:00 - 18:20
 🔸  23 lutego, godzina 13:00 - 16:20


attach_money  CENNIK.

🔸 0zł dla posiadaczy kart Multisport Plus (tylko kliknięcia)
🔸 120zł za 6h nauki (8x 45min).

Przyjdź na pierwszą lekcję w sobotę i najpierw sprawdź czy Ci się spodoba! Pełną kwotę za kurs zapłacisz dopiero po pierwszej lekcji (po 45 min.).


people  INSTRUKTORZY.


Kamila Żołnierkiewicz
pasjonatka tańca i wszelkiej aktywności fizycznej. Związana z tańcem o najmłodszych lat. W wieku 6 lat, zaczęła swoją przygodę od tańca ludowego w Zespole Pieśni i Tańca "HARNAM". Po wielu latach przerwy postanowiła dalej rozwijać swoją taneczną pasję, tym razem w rytmach latino.

Niektórzy mówią, że urodziła się, aby poprzez ruch wyrażać siebie.

Na zajęciach, które prowadzi, poza doskonaleniem technik, chce wydobywać z uczestników emocje, które według niej są w tańcu najważniejsze. Dziś uczy salsy, bachaty i tańca imprezowego w Łodzi, Aleksandrowie Ł. i Zgierzu. Dodatkowo pod czujnym okiem Piotrka Kruka dalej rozwija swoje umiejętności w bachacie.

Z wielką pasją i zaangażowaniem prowadzi wraz ze swoim partnerem tanecznym Pawłem Pijanowskim Strefę Tańca TONdance Travel. Prywatnie mama dwójki dzieci, żona i niepoprawna marzycielka. Uważa, że marzenia są zbyt ważne, aby zostawić je w świecie fantazji. Jej motto to: Myśl tak, aby było po Twojej myśli.

Paweł Pijanowski
przez ostatnie 12 lat był nauczycielem salsy w Szkole Tańca ProjectSalsa z Łodzi. To on współtworzył grupę pierwszych pasjonatów, którzy popularyzowali ten taniec w Łodzi.

Wcześniej zaczął tańczyć taniec towarzyski pod wpływem filmu "Dirty Dancing", potem przyszła pasja do muzyki i kultury latynoamerykańskiej.

Analityczny umysł Pawła wraz z artystycznym sercem powoduje, że jako instruktor, na swoich zajęciach przekazuje skutecznie wiedzę, łącząc elementy „myślenia inżynierskiego” z nieuchwytnym, artystycznym odczuwaniem dźwięków, muzyki i ruchu. Pawła zachwyca różnorodność klimatów muzyczno-tanecznych, począwszy od Salsy, brzmień New Flamenco, Tanga, Bachaty i innych, pozwalająca na różnorodność interpretacji tańcem.

Prowadzi wraz ze swoją partnerką taneczną Kamilą Żołnierkiewicz Strefę Tańca TONdance Travel. Prowadzi zajęcia taneczne salsy, bachaty i tańca imprezowego w Łodzi, Aleksandrowie Ł. i Zgierzu.


room  MIEJSCE ZAJĘĆ.

Klimatyzowana sala taneczna w Szkole Tańca TONdance Travel w , lokal P25A, poziom -1, obok głównych wind. Dostępny bezpłatny (do 3h) parking wielopoziomowy, każda kolejna godzina: 5zł.


Cena pojedyńczych zajęć jak w cenniku. Obowiązują również karty Multisport, OKsystem i FITprofit.

create  REZERWACJA MIEJSCA.

Rezerwacja miejsca na zajęcia jest OBOWIĄZKOWA i polega na wysłaniu formularza zgłoszeniowego. Opłatę za zajęcia możesz dokonać przed zajęciami w recepcji. Jeśli nie jesteś pewien, czy te zajęcia są dla Ciebie możesz wykupić tylko jedną lekcję na próbę (15zł).

Regularny cennik zajęć w TONdance