KURS TAŃCA OD ZERA

Taniec imprezowy w parach

Start: 29 lipca 2020r | g. 20:20 (1,5h)


Wakacje proponujemy spędzić bardzo tanecznie. Z tygodnia na tydzień, z zajęć na zajęcia będziesz potrafił coraz lepiej tańczyć w parze do praktycznie dowolnej muzyki pop i popularnych przebojów.

To nie jest zwykły kurs tańca użytkowego, o jakim pewnie słyszałeś. Poznasz unowocześnioną i odmłodzoną przez nas wersję popularnego na imprezach tańca w parach, wzbogaconą o elementy bachaty sensual i relacji w parze. To taniec idealny na każdą imprezę: od klubu, przez karnawałowe bale, aż do zabawy weselnej i domówki.

TANIEC IMPREZOWY w parach

Możesz przyjść na zajęcia sam lub w parze.

access_time  TERMIN ZAJEĆ.

 🔸  od 29 lipca każda środa, godzina 20:20 - 21:55


attach_money  CENNIK.

🔸 0zł dla posiadaczy kart Multisport Plus, OKsystem, FITprofit (tylko kliknięcia)
🔸 128złbez kart partnerskich za 6h nauki (8x 45min). Okazja: 21zł/1h nauki!

Przyjdź na pierwszą lekcję i najpierw sprawdź czy Ci się spodoba! Pełną kwotę za kurs zapłacisz dopiero po pierwszej lekcji.


people  INSTRUKTORZY.


Kamila Żołnierkiewicz
pasjonatka tańca i wszelkiej aktywności fizycznej. Związana z tańcem o najmłodszych lat. W wieku 6 lat, zaczęła swoją przygodę od tańca ludowego w Zespole Pieśni i Tańca "HARNAM". Po wielu latach przerwy postanowiła dalej rozwijać swoją taneczną pasję, tym razem w rytmach latino.

Niektórzy mówią, że urodziła się, aby poprzez ruch wyrażać siebie.

Na zajęciach, które prowadzi, poza doskonaleniem technik, chce wydobywać z uczestników emocje, które według niej są w tańcu najważniejsze. Dziś uczy salsy, bachaty i tańca imprezowego w Łodzi, Aleksandrowie Ł. i Zgierzu. Dodatkowo pod czujnym okiem Piotrka Kruka dalej rozwija swoje umiejętności w bachacie.

Z wielką pasją i zaangażowaniem prowadzi wraz ze swoim partnerem tanecznym Pawłem Pijanowskim Strefę Tańca TONdance Travel. Prywatnie mama dwójki dzieci, żona i niepoprawna marzycielka. Uważa, że marzenia są zbyt ważne, aby zostawić je w świecie fantazji. Jej motto to: Myśl tak, aby było po Twojej myśli.

Paweł Pijanowski
przez ostatnie 12 lat był nauczycielem salsy w Szkole Tańca ProjectSalsa z Łodzi. To on współtworzył grupę pierwszych pasjonatów, którzy popularyzowali ten taniec w Łodzi.

Wcześniej zaczął tańczyć taniec towarzyski pod wpływem filmu "Dirty Dancing", potem przyszła pasja do muzyki i kultury latynoamerykańskiej.

Analityczny umysł Pawła wraz z artystycznym sercem powoduje, że jako instruktor, na swoich zajęciach przekazuje skutecznie wiedzę, łącząc elementy „myślenia inżynierskiego” z nieuchwytnym, artystycznym odczuwaniem dźwięków, muzyki i ruchu. Pawła zachwyca różnorodność klimatów muzyczno-tanecznych, począwszy od Salsy, brzmień New Flamenco, Tanga, Bachaty i innych, pozwalająca na różnorodność interpretacji tańcem.

Prowadzi wraz ze swoją partnerką taneczną Kamilą Żołnierkiewicz Strefę Tańca TONdance Travel. Prowadzi zajęcia taneczne salsy, bachaty i tańca imprezowego w Łodzi, Aleksandrowie Ł. i Zgierzu.


room  MIEJSCE ZAJĘĆ.

Klimatyzowana sala taneczna w Szkole Tańca TONdance Travel przy ul. Andrzeja Struga 66, III piętro, wejście do oficyny od ul. 28 Strzelców Kaniowskich. Dostępny bezpłatny parking przed budynkiem.

Dojechać też możesz komunikacją miejską. Dojazd autobusem linia nr 80, 65A, 86A, 86B (przystanek Struga/Żeligowskiego przy budynku szkoły) lub tramwajem: linia nr 9, 13 (przystanek - pl. Hallera). Od tramwaju 650m.


Cena pojedyńczych zajęć jak w cenniku. Obowiązują również karty Multisport, OKsystem i FITprofit.

create  REZERWACJA MIEJSCA.

Rezerwacja miejsca na zajęcia jest OBOWIĄZKOWA i polega na wysłaniu formularza zgłoszeniowego. Opłatę za zajęcia możesz dokonać przed zajęciami w recepcji. Jeśli nie jesteś pewien, czy te zajęcia są dla Ciebie możesz wykupić tylko jedną lekcję na próbę (15zł).

Regularny cennik zajęć w TONdance