Mario&Kasia

Mario to wszechstronny instruktor z ponad 8 letnim doświadczeniem. Tańczy i uczy: kizomby, semby, konpy, bachaty i salsy kubańskiej. Jest też DJ-em i... aktorem W poszukiwaniu tanecznych rozkmin zwiedził pół świata. Szkolił się i uczył tańca m.inn.: w Afrolatin Connection oraz w Hiszpanii, USA, Norwegii i na Islandii.

Instruktor, uczestnik, organizator i promotor wielu warsztatów, festiwali oraz eventów tanecznych w Polsce i za granicą. W tańcu skupia się na dobrej zabawie, komunikacji i połączeniu z partnerką. Emocje i muzyka są dla niego tym co czyni każdy taniec wyjątkowym i niepowtarzalnym.

Katarzyna to nowa energia w tanecznym świecie. Od trzech lat tańczy z Mario i uczy kizomby i semby a od niedawna jest drugą w Polsce instruktorką konpy. Na imprezach zatańczysz z nią wszystko bo uwielbia dobrą zabawę. Swój taneczny rozwój osiąga dzięki konsekwentnej i wytrwałej pracy z najlepszymi instruktorami z Polski i zagranicy.

Uważa, że taniec jest pięknym narzędziem do rozwoju osobistego i budowania świadomości ciała. Dlatego na zajęciach i warsztatach zawsze zachęca ludzi do uważności na ciało, świadomego poruszania się i szukania własnej ekspresji. Duży nacisk kładzie również na taneczny savoir a vivre i budowanie przyjaznego środowiska tanecznego. Podstawą dobrego tańca jest dla niej otwartość, pozytywne nastawieni e i połączenie zarówno z partnerem jak i z muzyką. e i połączenie zarówno z partnerem jak i z muzyką

Mario & Kasia - PRZYTULAJĄ BEZ LITOŚCI - kolorowa i uśmiechnięta para, która potrafi skutecznie zarazić swoją pasją do tańca. Kochają kizombę, sembę, konpę i podróże miłością nieskończoną. Dlatego uczą tych styli na warsztatach i największych festiwalach w Polsce i Europie.

Na Śląsku natomiast, organizują wspaniałe imprezy, warsztaty, wyjazdy i festiwale taneczne z muzyką na żywo i najlepszymi krajowymi i zagranicznymi instruktorami i DJ-ami. Dla przyjemności tańczą również bachatę, salsę i tango argentyńskie. Ciągle się rozwijają i szukają nowych wyzwań dla siebie i swoich kursantów.