INSTRUKTOR TAŃCA

Natalia Kawa

Od najmłodszych lat jest związana z tańcem, który jest dla niej nie tylko pasją, ale także sposobem na życie. Specjalizuje się w różnych technikach tańca takich jak: salsa, bachata, merengue, jazz dance, modern jazz, tap dance. W 2018 roku ukończyła dwuletni kurs instruktorski przy Mazowieckiem Instytucie Kultury w Warszawie o specjalizacji taniec jazzowy.

Jako tancerka wielostylowa, oprócz codziennych treningów bierze udział w Krajowych i Międzynarodowych zawodach tanecznych. Jest finalistką Mistrzostw Polski, Europy i Świata. Do jej sukcesów należą m.in. Mistrzostwo Europy w Salsa Shine Duo, II Wicemistrzostwo Europy w kategorii Caribbean Show Solo i Salsa Shine Duo.
Jest Mistrzynią Polski w kategorii Bachata Solo, Salsa Solo, Salsa Shine Duo i Wicemistrzynią Polski w kategorii Salsa Pary i Caribbean Show Solo.

Współpracuje z różnymi szkołami tanecznymi w Polsce, prowadząc warsztaty, zajęcia taneczne, a także tworząc choreografie, które można zobaczyć na wielu festiwalach czy zawodach tanecznych. Stworzyła kobiecą grupę choreograficzną we Wrocławiu, w której realizuje się jako trener i choreograf. Nieustannie szkoli i rozwija się u topowych tancerzy na całym świecie.