INSTRUKTOR TAŃCA

Łukasz Midura

Taniec wypełnia jego całe życie. Zaraza pasją do Salsy od wielu lat. Uśmiechnięty, otwarty i pełny energii przekazuje swoją wiedzę zarówno początkującym jak i tym bardziej zaawansowanym tancerzom.

Jako tancerz turniejowy uzyskał najwyższa klasę "S" w Salsie (IDO) wygrywając 7 razy mistrzostwa Polski (między innymi w kategoriach Salsy Solo mężczyzn i Salsy w parach dorosłych) oraz wielokrotnie reprezentował kraj na Mistrzostwach Europy i Świata, gdzie wywalczył 6 miejsce w Salsie w Parach (Sankt Petersburg) oraz wicemistrzostwo Europy (Płock).

Jako instruktor i performer prowadził i prowadzi zajęcia oraz występuje na wielu krajowych i zagranicznych festiwalach, takich jak Hamburg International Salsa Festival, Ełk Latin Festival, Latino Festiwal itd. oraz na wyjazdowych warsztatach w Casenatico (Włochy) czy Lloret del Mar (Hiszpania).

Był tancerzem w ogólnopolskim spektaklu ,,7 wesel i co dalej" reżyserowanym przez Adama Kuze. Spektakl cieszył się bardzo dużą popularnością i był grany dwukrotnie w Łodzi.

Obecnie rozwija środowisko taneczne w Mielcu, Tarnowie oraz Tarnobrzegu. Jest organizatorem największego w regionie festiwalu Salsy - Mielec Latin Weekend, którego pierwsza edycja okazała się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę i już trwają przygotowania do kolejnej.