INSTRUKTOR TAŃCA

Maja Goździk

Maja od pięciu lat jako instruktorka tańca, prowadzi warsztaty z Reggaetonu między innymi na Slot Art Festiwal oraz zajęcia w szkołach tańca, gdzie dzieli się swoją miłością do latynoamerykańskich klimatów. Jest założycielką i choreografką formacji Reggaeton Family. Brała udział w licznych pokazach, w tym na deskach Teatru V6.

W 2018 roku zdobyłaa złoto wraz z zespołem Shake It w zawodach na największym polskim kongresie Reggaeton vs Dancehall w kategorii Show Case.

Maja od kołyski jest związana z muzyką. Na zajęciach w związku z tym spodziewaj się wyszukanych muzycznych doznań. Maja inspiruje się tańcami afro, hip-hopem, bachatą, salsą, zoukiem i wieloma innymi, tworząc niepowtarzalny styl. Nieustannie poszerza swoją wiedzę, jeżdżąc na festiwale i warsztaty taneczne, by uczyć się od najlepszych instruktorów z całego świata i przekazywać wiedzę dalej.

Nie zdziw się, kiedy Maja zacznie śpiewać albo mówić dziwnymi głosami podczas zajęć! Lubi po prostu łamać schematy i niewspierające przekonania. Jakiś czas temu poczuła, że nie uczy tylko techniki, musicality czy choreografii, ale chodzi o coś głębszego. W pracy z kursantami wydobywa z nich to, co najlepsze i unikatowe. A także pomaga w nabraniu pewności siebie, w zrozumieniu siebie, akceptacji i stawianiu granic, w poczuciu własnej wartości, wolności i swobody. Dla niej samej taniec był piękną drogą do pokochania siebie i teraz chętnie podzieli się tym z Tobą.

Fascynuje ją psychologia i ludzka psychika, zajmuję się także masażem, tańcem intuicyjnym i rękodziełem. Medytuje, gra na ukulele i pisze piosenki. Cieszę się życiem i pomoże też Tobie poczuć to szczęście. Do zobaczenia na parkiecie!

WIĘCEJ ZDJĘĆ: