BACHATA

Exclusive Weekend

z Klaudią & Nikitą | 27-28 marca 2021r.


NA SKRÓTY:

Blok weekendowych zajęć w sobotę i niedzielę ze znaną parą instruktorów: Klaudią Perdek i Nikitą Bubvnowem. Łącznie 7,5h sensualnych klimatów. To trzecie spotkanie z tymi instruktorami w TONdance Travel w Łodzi. Wcześniej jeszcze Nikita uczył na naszym wyjeździe do Wisły w marcu 2020r.


PROGRAM ZAJĘĆ

sobota 27.03.2021

   15:00 - Bachata Ladies Styling #1
   15:50 - Bachata Ladies Styling #2
   16:45 - Bachata w parach #1
   17:35 - Bachata w parach #2
   18:30 - Bachata w parach #3
   19:20 - Bachata w parach #4


niedziela 28.03.2020

   13:00 - Bachata w parach #5
   13:50 - Bachata w parach #6
   14:50 - Bachata w parach #7
   15:40 - Bachata w parach #8

INSTRUKTORZY.

Klaudia Perdek
Zwyciężczyni międzynarodowego konkursu „Warsaw Bachata Social Competition 2018”. Tancerka z krwi i kości, tańczy od ponad 11 lat. Wcześniej specjalizowała się w takich stylach jak jazz oraz cheerdance, na ten moment skupia się głównie na salsie oraz bachacie, którą poznała prawie 4 lata temu.

Wraz z jej pierwszym partnerem Riccardo miała przyjemność występować i prowadzić warsztaty na międzynarodowych festiwalach w wielu krajach Europy oraz w Stanach Zjednoczonych (Hiszpania, Włochy, Francja, Łotwa, Norwegia, Praga, Słowacja, Belgia, Niemcy, Floryda). Klaudia jest dumną prowadzącą grupy bachateras „Alma Latina”. Niejednokrotnie występowała w programach telewizyjnych, takich jak „Mam Talent” czy „Got To Dance”.

Przez ostatnie lata zdobyła tytuły:
 mistrzyni Polski IDO w salsie solo,
 mistrzyni Europy (European Cup) bachaty solo oraz w parze,
 mistrzyni świata merengue,
 wicemistrzyni świata bachaty oraz
 drugiej wicemistrzyni świata salsy WADF.

Jej doświadczenie oraz szeroki wachlarz umiejętności pozwala jej na prawidłowe i stopniowe rozwijanie umiejętności tanecznych swoich podopiecznych oraz pozwala jej na zrozumienie potrzeb kursanta na każdym poziomie zaawansowania. Wszystkie jej kursy i zajęcia są owocne w ciekawy i świeży materiał, który przyswaja przez stały rozwój, ucząc i czerpiąc wiedzę od innych.

Taniec dla niej to najwspanialsza i najpiękniejsza pasja, jaką można posiadać. Klaudia twierdzi, że to dzięki tańcu jesteśmy w stanie stać się na chwilę kimś, kim zawsze marzyliśmy oraz odkrywać w sobie głęboko ukryte pokłady energii i emocji. Często powtarza, że tańcząc pokazujemy znacznie więcej, niż moglibyśmy czasem wyrazić słowami.


Nikita Bubnov

jest tancerzem i instruktorem bachaty sensual z wieloletnim doświadczeniem prowadzenia zajęć i z ogromną pasją do przekazywania wiedzy. Nikita jako członek grup choreograficznych ma na swoim koncie występy podczas wielu wydarzeń tanecznych w Polsce i zagranicą, m. in. BachataStars Poland, Bachata&Kizomba Warsaw Festival by Bachaturo, Riga Bachata Festival oraz Bachata Magic Festival Prague.

To tancerz, który nie stoi w miejscu i ciągle rozwija swój warsztat taneczny poszerzając go również o inne style takie jak hip-hop, modern jazz, balet. Stale pogłębia swoją wiedzę o tańcu uczestnicząc w warsztatach i festiwalach oraz studiując Pedagogikę Tańca na Wydziale Artystycznym AHE w Łodzi. Jako tancerz, instruktor i choreograf ceni nie tylko technikę, ale również emocje, pasję i kontakt między partnerami.MIEJSCE ZAJĘĆ

Klimatyzowana i wentylowana sala taneczna w Szkole Tańca TONdance Travel, ul. Andrzeja Struga 66, III piętro w oficynie, wejście od ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich. Lokal dzielony z Dance Spot 66.

CENA

Cena regularna bez kart partnerskich:
  Od 1 do 3 lekcji: każda 18zł/45min
  Pakiet 4 lekcje: 68zł / 4x 45min
  Pakiet 8 lekcji: 128zł / 8x 45min
  Pakiet 10 lekcji: 164zł / 10x 45min

Cena z kartą Multisport Plus:
   0zł - bez dopłat (ale obowiązuje kaucja!)

Cena z kartą OKsystem (bez limitu):
   0zł - bez dopłat (ale obowiązuje kaucja!)

Cena z kartą FitPtofit lub OKsystem (limit dzienny = 1 kliknięcie):
   pierwsza lekcja w danym dniu bez dopłat, pozostałe wg cennika regularnego j.w.

Obowiązuje wcześniejsza wpłata kaucji/zadatku, również od osób korzystających z kart partnerskich w wysokości: 6zł za każdą rezerwowaną lekcję. Kaucja będzie zwracana w ciągu 1 tygodnia po ostatnim dniu wyznaczonych zajęć.

UWAGA! W przypadku rezerwacji zajęć po 13 marca do wszystkich podanych wyżej cen (w tym kliknięć kartami Multisport itp.) doliczana będzie opłata za późną rezerwację w wysokości 6zł za każdą rezerwowaną lekcję. Szczegóły w regulaminie zajęć weekendowych: Regulamin (PDF).

UWAGA! Zakładamy, że karty Multisport i FitProfit w dniu zajęć z Klaudią i Nikitą nie będą odgórnie zablokowane przez operatorów kart (Benefit System)! Ale jeśli tak się stanie, to posiadaczom tych kart, którzy zrezygnują z zajęć, z powodu braku możliwości opłacenia lekcji tylko kliknięciem karty, zwrócimy kaucję. Należy jedynie zadeklarować w formularzu rejestracyjnym opcję "Płacę tylko kartą Multisport lub FitProfit".

REZERWACJA MIEJSCA

Rezerwacja miejsca na zajęcia jest OBOWIĄZKOWA i polega na wysłaniu formularza zgłoszeniowego znajdującego się poniżej oraz wpłacie kaucji/zadatku w wysokości zależnej od liczby rezerwowanych lekcji. Patrz Regulamin

Regularny cennik zajęć w TONdance