BACHATA Z KORNELEM i MALWI

WHITE WINTER - ZAJĘCA WEEKENDOWE

7-8 marca 2020.


Blok weekendowych zajęć w sobotę i niedzielę z dobrze znaną parą instruktorów z Krakowa, Malwina Uzdejczyk i Kornel Cebulski w TONdance Travel w CH-R Sukcesja. Łącznie 6h sensualnych klimatów.


PROGRAM ZAJĘĆ

sobota (7.03.2020)

🔹 16:00 - Bachata #1
🔹 16:50 - Bachata #2
🔹 18:00 - Bachata #3
🔹 18:50 - Bachata #4


niedziela (8.03.2020)

🔹 13:00 - Bachata #5
🔹 14:00 - Bachata #6
🔹 14:50 - Bachata #7
🔹 15:45 - Bachata #8

UWAGA! Aktualizacja 24.02.2020. Brak wolnych miejsc. Zapisy tylko na listę rezerwową - wypełnij formularz zapisu na listę rezerwową i z wpłatą kaucji poczekaj na maila od nas. O kwalifikacji decyduje kolejność zapisu na listę rezerwową.

INSTRUKTORZY.

Kornel Cebulski
tancerz i instruktor bachaty z Krakowa. Już niespełna rok po postawieniu swoich pierwszych kroków na parkiecie, rozpoczął działalność pedagogiczna w jednej z najbardziej prestiżowych szkół bachaty w Polsce. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności na międzynarodowych festiwalach i kongresach.

Taniec Kornela to bachata ozdobiona technikami ze stylów streetowych, takich jak hip-hop czy dancehall, a znakiem charakterystycznym jest musicality.

Podczas warsztatów kładzie szczególny nacisk na technikę, relacje pomiędzy partnerami oraz emocje w tańcu. Uwaga - poziom energii na zajęciach jest niebezpieczne wysoki, a dawka humoru powoduje stały uśmiech na twarzy!


Malwina Uzdejczyk
tancerka z pasji i serca, instruktorka z powołania. Swoje pierwsze taneczne kroki postawiła już w wieku 11 lat, niespełna 10 lat później trafiła na pierwszy kurs bachaty. Była to miłość od pierwszego wejrzenia, która wywarła ogromną chęć dążenia do bachatowej perfekcji.

Duży wpływ na taniec Malwiny mają inne style, w których równolegle się doskonaliła: Klasyka, Jazz, Hip-hop, taniec współczesny. W roku 2017 zdobyła Mistrzostwo Polski w stylu Urban Fusion. Największy nacisk stawia naukę techniki oraz wyrażania uczuć w tańcu.

MIEJSCE ZAJĘĆ

Klimatyzowana sala taneczna w Szkole Tańca TONdance Travel w CH-R Sukcesja, lokal P25A, poziom -1, obok głównych wind. Dostępny bezpłatny (do 3h) parking wielopoziomowy, każda kolejna godzina - 5zł.

CENA dwóch dni zajęć (przy rezerwacji do 29 lutego).

Cena regularna bez kart partnerskich:
🔹 sobota: 60zl / 4x 45min
🔹 niedziela: 60zl / 4x 45min

Cena z kartą Multisport Plus:
🔹 0zł bez dopłat

Cena z kartą OKsystem (bez limitu):

🔹 0zł bez dopłat

Cena z kartą OKsystem (limit dzienny):
🔹 sobota: dopłata 45zł
🔹 niedziela: dopłata 45zł

Cena z kartą FITprofit:
🔹 sobota: dopłata 45zł
🔹 niedziela: dopłata 45zł

🔴 UWAGA! W przypadku rezerwacji zajęć po 29 lutego do wszystkich podanych wyżej cen (w tym kliknięć kartami Multisport) doliczana będzie opłata za późną rezerwację w wysokości 30zł. Zarezerwuj koniecznie miejsce przed 29 lutego wpłacając kaucję. Regulamin zajęć weekendowych.

REZERWACJA MIEJSCA

Rezerwacja miejsca na zajęcia jest OBOWIĄZKOWA i polega na wysłaniu formularza zgłoszeniowego znajdującego się poniżej oraz wpłacie 30zł kaucji/zadatku.

UWAGA! Aktualizacja 24.02.2020. Brak wolnych miejsc. Zapisy tylko na listę rezerwową - wypełnij formularz zapisu na listę rezerwową i z wpłatą kaucji poczekaj na maila od nas. O kwalifikacji decyduje kolejność zapisu na listę rezerwową.

Regularny cennik zajęć w TONdance