SALSA

Exclusive Weekend

z Marticą Zaldivar i Witkiem Pągowskim | maj 2021r.


Blok weekendowych zajęć w sobotę i niedzielę z Marticą Zaldivar z Warszawy, której partnerować będzie Witek Pągowski. Sobota to zajęcia salsy cubany dla par, a w niedzielę Martica poprowadzi zajęcia SALSY SOLO dla pań zakończone krótką choreografią i "nagrywką".


PROGRAM ZAJĘĆ

sobota ??.05.2021 - dla pań i panów

   16:00 - Timba footwork warm up
   16:50 - Salsa romantica partnerwork
   17:45 - Son partnerwork
   18:35 - Salsa con dos


niedziela ??.05.2021 - dla pań "Choreo BootCamp"

   13:00 - Bodymovement warm up
   13:50 - Salsa technika pracy stop i rak
   14:45 - Choreografia 1/2
   15:35 - Choreografia + nagrywka

INSTRUKTOR.

Martica Zaldivar
swą przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 5 lat. Na początku były tańce ludowe, ale dopiero z tańcem towarzyskim związałą się na długie i owocne 7 lat. Trenując pod okiem znakomitych instruktorów doskonaliła swe umiejętności w sekcji tańca sportowego z powodzeniem biorąc udział w turniejach tańca.

W wieku 14 lat kontuzja zmusiła ją do pożegnania się z parkietem na kilka lat. Do tańca wróciła na początku swych studiów we Francji, gdzie przyjaciółki podstępem zaciągnęły ją na kurs salsy kubańskiej. Dwa dni po pierwszych zajęciach była na swej pierwszej imprezie latino, gdzie gorące rytmy salsy, merengue, bachaty i reggaetonu sprawiły, że wiedziała, że to był strzał w 10tkę.

Niespełna po kilku miesiącach nauki partnerowała swojemu instruktorowi w prowadzeniu zajęć. Od tamtego czasu minęło prawie 14 lat, w ciągu których miała okazję szkolić się pod okiem najlepszych instruktorów w kraju i zagranicą, a także w czasie swoich licznych wyjazdów na Kubę.

Obecnie prowadzi zajęcia głównie w Warszawie i Katowicach, skupiając się na lady stylingu w bachacie, salsie i latin fusion, uczy także salsy dzieci. Jako tancerka łączy elegancję tańca towarzyskiego z pazurem latynoskiej ulicy, a jako trenerka dba o komfort i realizację indywidualnych celów swoich kursantów.

Witold Pągowski


CENA

Cena regularna bez kart partnerskich:
  Od 1 do 3 lekcji: każda 20zł/45min
  4 lekcje: 76zł / 4x 45min
  FullPass 8 lekcji: 144zł / 8x 45min

Cena z kartą Multisport Plus:
   0zł - bez dopłat (ale obowiązuje kaucja!)

Cena z kartą OKsystem (bez limitu):
   0zł - bez dopłat (ale obowiązuje kaucja!)

Cena z kartą FitPtofit lub OKsystem (limit dzienny = 1 kliknięcie):
   pierwsza lekcja w danym dniu bez dopłat, pozostałe wg cennika regularnego j.w.

Obowiązuje wcześniejsza wpłata kaucji/zadatku, również od osób korzystających z kart partnerskich w wysokości: 6zł za każdą rezerwowaną lekcję. Kaucja będzie zwracana w ciągu 1 tygodnia po ostatnim dniu wyznaczonych zajęć.

UWAGA! Zakładamy, że karty Multisport i FitProfit w dniu zajęć nie będą zadblokowane przez operatorów! Ale jeśli tak się nie stanie, to posiadaczom tych kart, którzy zrezygnują z zajęć, z powodu braku możliwości ich opłacenia tylko kliknięciem karty, zwrócimy kaucję. Należy jedynie zadeklarować w formularzu rejestracyjnym opcję "Płacę tylko kartą Multisport lub FitProfit".

REZERWACJA MIEJSCA

Rezerwacja miejsca na zajęcia jest OBOWIĄZKOWA i polega na wysłaniu formularza zgłoszeniowego znajdującego się poniżej oraz wpłacie kaucji/zadatku w wysokości zależnej od liczby rezerwowanych lekcji. Patrz Regulamin

Rezewacja ruszy wkrótce

Regularny cennik zajęć w TONdance