BACHALOVE WALENTYNKI

WEEKENDOWY KURS BACHATY

15 lutego 2020.


Jak zorganizować wyjątkowe Walentynki?
Podaruj swojej Walentynce specjalną walentynkową kartkę TONdance. To nie tylko ozdobna unikatowa kartka, ale też 3h kursu najmodniejszego tańca - BACHATA SENSUAL dla dwojga.

Przywitamy Was w naszej Szkole Tańca kieliszkiem szampana i słodkim poczęstunkiem.

Bachata to niezwykle modny dziś taniec w parach pochodzący z Dominikany. Swoją popularność zawdzięcza sensualnemu nastrojowi, wpadającej w ucho muzyce i osiąganiu dużej przyjemności z tańca już od samego początku nauki.

Na naszych zajęciach nauczycie się improwizowanego tańca, w którym mężczyzna czuje się męski, a kobieta bardzo kobieco. Poznacie zasady prowadzenie partnerki i odbierania sygnałów od partnera. Kurs tańca to również świetna okazja, żeby poszerzyć swoje grono znajomych i wspólnie wybrać się na bachatową imprezę.


PROGRAM ZAJĘĆ

sobota (15.02.2020)

❤️ 15:00 - Bachata #1
❤️ 15:50 - Bachata #2
❤️ 16:45 - Bachata #3
❤️ 17:35 - Bachata #4


INSTRUKTORZY.

Agata Siepka
zaczynała od tańca towarzyskiego, a w 2014 roku poznała bachatę i tak zaczęła się jej prawdziwa taneczna miłość. Jako jedna z pierwszych w Polsce uzyskała certyfikat Bachata Sensual Instructor wydany przez Korke Escalona i Judith Cordero - twórców stylu Bachata Sensual i uczyła w szkole tańca Jankowski w Łodzi.

Obecnie Agata, jako wielka pasjonatka bachaty, nadal się szkoli na różnego rodzaju warsztatach i festiwalach oraz prowadzi regularne zajęcia bachaty w TONdance Travel.


Piotr Pofit
Może zabrzmi to dziwnie, ale Piotr zaczął tańczyć, bo kilka lat temu siedząc z kumplem „na pifku” na OFF Piotrkowska, wpadli na pomysł, że „pójdą na densy” ;) I się zaczęło! Na początek intensywne kursy bachaty, kizomby i reggaetonu w łódzkich szkołach (Project Salsa, UDZ), liczne wyjazdy na znane festiwale i warsztaty bachatowe, w tym u Korke Escalona i Judith Cordero, później udział w formacjach tanecznych w Polsce i zagranicą.

Bachata całkowicie zawładnęła myślami Piotra, dla którego jak mówi: "W tańcu najważniejsze jest poczucie własnej wolności i czysta improwizacja. 2 pasos [dwa kroki], bo tyle potrzeba, żeby zacząć jakąkolwiek przygodę”.

Rok temu Piotr zaczął uczyć Bachatę w szkole tańca Urban Dance Zone, a obecnie prowadzi zajęcia w szkole TONdance Travel.


MIEJSCE ZAJĘĆ

Klimatyzowana sala taneczna w Szkole Tańca TONdance Travel w CH-R Sukcesja, lokal P25A, poziom -1, obok głównych wind. Dostępny bezpłatny (do 3h) parking wielopoziomowy, każda kolejna godzina - 5zł.

CENA kartki walentynkowej i zajęć 3h dla dwojga.

Cena regularna bez kart partnerskich:
❤️ 120zl / 4x 45min (dla 2 osób)

Cena z jedną kartą Multisport Plus:
❤️ jedna osoba 60zł, druga kliki kartą bez dopłat

Cena z dwoma kartami Multisport Plus:
❤️ kliki kartami bez dopłat dla dwojga

JAK KUPIĆ KARTKĘ?

Naszą kartkę walentynkową z kursem tańca możesz kupić i odebrać u nas w siedzibie szkoły w CH-R Sukcesja, na poziomie -1, lokal P25A, przy głównych windach - TONdance Travel.
Przed zakupem zarezerwuj miejsce przez internet. Kliknij poniżej. (Osoby posiadajace karty Multisport Plus będą odbijać się przed zajęciami, ale wymagana jest rezerwacja miejsca)

Regularny cennik zajęć w TONdance