KIZOMBA FUSION - URBANKIZ

Hello Summer - ZAJĘCA WEEKENDOWE

z Dante & Noemi | 5-6 września.


Blok weekendowych zajęć w sobotę i niedzielę z parą instruktorów ze Śląska, Noemi Kluz i Dante Sławkiem Wienckiewiczem w TONdance Travel. Łącznie 6h sensualnych klimatów. To już będzie 5 spotkanie z tymi instruktorami w Łodzi. Tym razem z okazji wakacji.


PROGRAM ZAJĘĆ

sobota 5.09.2020

   16:00 - Kizomba Fusion #1
   16:50 - Kizomba Fusion #2
   17:50 - Kizomba Fusion #3
   18:40 - Kizomba Fusion #4
   od 20:00 - i.Latino Practisówka (ul. Piotrkowska 89)


niedziela 6.09.2020

   13:00 - Urban Kiz #1
   13:50 - Urban Kiz #2
   14:50 - Urban Kiz #3
   15:40 - Urban Kiz #4

INSTRUKTORZY.

Dante Sławek Wienckiewicz
Instruktor z wieloletnim stażem, rekomendowany i polecany przez największe światowe sławy Kizombowej (np Albir) i Bachatowej sceny. Jego partnerki wielokrotnie asystowały najbardziej znanym instruktorom, a sam miał zaszczyt asystować w zajęciach Sarze Lopez.

Dla Sławka najważniejsze w tańcu są te momenty kiedy ciała przytulają się a świat zewnętrzny przestaje istnieć, płynny ruch wywołuje przyjemne napięcie. Gdzie najistotniejszy jest kontakt z muzyka i ze sobą nawzajem. Subtelny dotyk, świadomość drugiej osoby i kojąca bliskość to pierwszorzędne przyjemności które czerpie z Kizomby, którymi uwielbiamy dzielić się z kursantami...

Bogata praktyka instruktorska pozwoliła mu wykształcić wyjątkowy sposób prowadzenia zajęć, gdzie zwraca uwagę na stworzenie (przez zabawę) solidnych fundamentów na których tańczący może czuć się swobodnie i wyrazić siebie.

Kilkanaście już osób po nauce u Dantego zaczęło swoją własną praktykę instruktorską co znacząco rozpropagowało Kizombe w Polsce. Jako jedyny sprowadził do Polski twórców Urban Kiz (Enaha, Mouna, Caroline) którzy poprowadzili certyfikowane warsztaty dla instruktorów Urban Kiz, co podniosło jakość tego tańca w kraju.

Z uwagi na jakość tańca i zajęć zapraszany był do poprowadzenia warsztatów i dawania pokazów na największych festiwalach międzynarodowych (np. Warszawski Festiwal Salsy, Angolski Festiwal w Krakowie, Wrocławski Festiwal Salsy, Fire Festiwal w Mińsku, On The Wave Bachata and Kizomba Festiwal w Rydze, Toma Toma Festival w Bratysławie, Kizomba Weekend whit Kwenda Lima in Oslo i inne).


Noemi Kluz
Od najmłodszych lat zafascynowana przeróżnymi technikami tańca, zaczęła tańczyć w miejskim domu Kultury w Ustroniu, kontynuując po paru latach naukę w Bielsku Białej. Eksperymentowała przez 9 lat z przeróżnymi stylami, np. balet, taniec nowoczesny, towarzyski solo, modern jazz(który do dziś ją urzeka.

Po paru letniej przerwie, odkryła style taneczne w parach. Od tego czasu, cały wolny czas poświęca na doszkalanie się w tych stylach tańca. Najpierw salsa następnie bachata aż w końcu kizomba. ta ostatnia jest najbliższą jej sercu, w Kizombie lubi delikatność i wdzięk, który ten taniec nadaje kobiecie. Największą przyjemność sprawia jej fakt, że tańcząc Kizombę może zamknąć oczy i po prostu być, co ma ogromną moc odprężania po pracowitym dniu :)

Noemi szkoli się na warsztatach prowadzonych przez polskie jak i zagraniczne gwiazdy.

MIEJSCE ZAJĘĆ

Klimatyzowana sala taneczna w Szkole Tańca TONdance Travel ul. Andrzeja Struga 66, III piętro w oficynie, wejście od ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich. Dostępny bezpłatny parking przed budynkiem.

CENA (przy rezerwacji do 30 sierpnia / niedziela).

Cena regularna bez kart partnerskich:
   Kizomba Fusion (sobota): 64zł / 4x 45min
   UrbanKiz (niedziela): 64zł / 4x 45min

Cena z kartą Multisport Plus:
   0zł - bez dopłat (ale obowiązuje kaucja!)

Cena z kartą OKsystem (bez limitu):
   0zł - bez dopłat (ale obowiązuje kaucja!)

Cena z kartą FitPtofit lub OKsystem (limit dzienny):
   Kizomba Fusion (sobota): 49zł / 4x 45min
   UrbanKiz (niedziela): 49zł / 4x 45min

🔴 UWAGA! W przypadku rezerwacji zajęć po 30 sierpnia do wszystkich podanych wyżej cen (w tym kliknięć kartami) doliczana będzie opłata za późną rezerwację w wysokości 25zł(zajęcia w jednym dniu) lub 50zł (zajęcia w dwa dni). Zarezerwuj koniecznie miejsce przed 30 sierpnia wpłacając kaucję (również jeśli masz Multisport). Regulamin zajęć weekendowych.

REZERWACJA MIEJSCA

Rezerwacja miejsca na zajęcia jest OBOWIĄZKOWA i polega na wysłaniu formularza zgłoszeniowego znajdującego się poniżej oraz wpłacie 25zł lub 50zł kaucji/zadatku.

Rezerwacji można również dokonać osobiście w Recepcji Szkoły Tańca, mailowo lub messengerem. Rezerwacja jest ważna jeśli została wpłacona kaucja/zadatek.

Wpłata zadatku może być wykonana przelewem (nr konta otrzymasz w mailu potwierdzającym rezerwację) lub osobiście w siedzibie Szkoły.

Regularny cennik zajęć w TONdance