TANECZNYM KROKIEM PRZEZ ŚWIAT

Ferie na wyspie - Sukcesja

17 stycznia i 25 stycznia 2020r.


"Ferie na wyspie" w Sukcesji. Zapisz dzieci na zajęcia tańca w TONdance i przyjdź ze swoim "paszportem Sukcesji", a zniżkowe tańce będą Twoje.TANECZNYM KROKIEM PRZEZ ŚWIAT

access_time  TERMIN ZAJEĆ.

 🔸  17.01.2019 (piątek), godzina 15:00 (1,5h) Część 1
 🔸  25.01.2019 (piątek), godzina 15:00 (1,5h) Część 2

people  INSTRUKTORZY.


Kamila Żołnierkiewicz
pasjonatka tańca i wszelkiej aktywności fizycznej. Związana z tańcem o najmłodszych lat. W wieku 6 lat, zaczęła swoją przygodę od tańca ludowego w Zespole Pieśni i Tańca "HARNAM". Po wielu latach przerwy postanowiła dalej rozwijać swoją taneczną pasję, tym razem w rytmach latino.

Niektórzy mówią, że urodziła się, aby poprzez ruch wyrażać siebie.

Na zajęciach, które prowadzi, poza doskonaleniem technik, chce wydobywać z uczestników emocje, które według niej są w tańcu najważniejsze. Dziś uczy salsy, bachaty i tańca imprezowego w Łodzi, Aleksandrowie Ł. i Zgierzu. Dodatkowo pod czujnym okiem Piotrka Kruka dalej rozwija swoje umiejętności w bachacie.

Z wielką pasją i zaangażowaniem prowadzi wraz ze swoim partnerem tanecznym Pawłem Pijanowskim Strefę Tańca TONdance Travel. Prywatnie mama dwójki dzieci, żona i niepoprawna marzycielka. Uważa, że marzenia są zbyt ważne, aby zostawić je w świecie fantazji. Jej motto to: Myśl tak, aby było po Twojej myśli.attach_money  CENA ZAJĘĆ

Cena zajęć dla dzieci w okresie trwania akcji CH-R Sukcesja i TONdance "Ferie na wyspie" po okazaniu paszportu wynosi 20zł(2x 45min). Cena regularna   50zł  .room  MIEJSCE ZAJĘĆ.

Klimatyzowana sala taneczna w Szkole Tańca TONdance Travel w lokal P25A, poziom -1, obok głównych wind. Dostępny bezpłatny (do 3h) parking wielopoziomowy, każda kolejna godzina - 5zł.